2011 Ekim Anneleri

GÜNAYDIN KIZLAR İYİ PAZARLAR

sağol canım.
tayin değil canım geçici süreliğine türkmenistan gibi.evimiz burda kalıca eşyaları falan götürmüyoruz eşyalı ev tutuyor şirket.uzak olunca gerçekten öyle eşiminde benimde kafamız rahat oluyor.

sağo canım tavsiyelerin için gidince gezeriz inş.

kübracım şimdiden hayırlı olsun eviniz bu bebişler şanslı geldi bizlere bizde ev aldık.

canım bende soldakini beğendim.benim bilezikler gitti ev için aman sağlık olsun evim olsunda gitsin gözümde yok zaten korktuğum için takamıyordum özell günler haricinde.

maaşaallah prensese

bende alma istiyorum kübra bende karar veremedim henüz.

nida benim oğluşta bazen şaşı bakıyor ablam göz kaslarının çok hareketli olduğunu zamanla düzeleceğini söyledi

sizin eviniz de hayırlı olsun canım iyi günlerde mutlu mutlu oturun inşallah
salıncak için 2 kişinin kullandığı salıncağın linkini verdim ama şimdi aklıma o salıncağın taşınamayacağı geldi yani benim oğluma kayınvalidem bakcak o yüzden her sabah ona bırakıcaz ama salıncak taşınamaz gibi geldi bana

kızlar selamm..sizleri hep takip ediyorum..takip ettiğim içinde artık oğlumun doğduğunu ve beni uyutmadığını hayal eder oldum geceleri...:KK1:...ama yinede sağ sağlim doğması kadar önemli bişey yok...kuzularınızı öpüyorum..nolur ban dua edin sağ sağlim alayım kucağıma oğlumu inş...:KK54:

ALLAH sag saglim kucagina almayi nasip etsin insallah ALLAH yardimcin olsun

sizin eviniz de hayırlı olsun canım iyi günlerde mutlu mutlu oturun inşallah
salıncak için 2 kişinin kullandığı salıncağın linkini verdim ama şimdi aklıma o salıncağın taşınamayacağı geldi yani benim oğluma kayınvalidem bakcak o yüzden her sabah ona bırakıcaz ama salıncak taşınamaz gibi geldi bana
sağol canım hepimiz inş.
evet fsher price olan biraz büyük taşıması zor.

kasım annesi diye cıktık yola ekim annası oldum
ya kızlar benim danam paso ıkınıyor uyurken ama böle bebesi ıkınan varmı? doktor normal dedi
ama içim gidiyoo:KK14:

Selam kızlar
Dün beren elma suyuna başladı 2 çay kaşığı verdim hoşuna gitti bugünde 3 çay kaşığı yarında havuç vericem Yavaş yavaş başlatıyorum ek gıdalara :KK56:

bu beyaz gürültü nasıl bişeymiş böyle frekansı bozuk radyo gibi Bizimki tısırdayıp duruyodu açtım anında sustu kapattım anında yine tısırdamaya başladı :KK1: Çok komik valla aç kapa aç kapa kızla oynuyorum

Son düzenleme:
ya kızlar benim danam paso ıkınıyor uyurken ama böle bebesi ıkınan varmı? doktor normal dedi

Bende ekim diye çıkmıştım yola eylül anası oldum hatta hastaneye yarım saat erken gitsem ağustos anası oluyodum
Ikınan bebemiz çooook var ama uykuda yapan varmı bilmiyorum Belki uyku ağır basıyodur uyanamıyodur ıkınırken

Son düzenleme:
bu beyaz gürültü nasıl bişeymiş böyle frekansı bozuk radyo gibi Bizimki tısırdayıp duruyodu açtım anında sustu kapattım anında yine tısırdamaya başladı :KK1: Çok komik valla aç kapa aç kapa kızla oynuyorum
:)...
Selam kızlar
Dün beren elma suyuna başladı 2 çay kaşığı verdim hoşuna gitti bugünde 3 çay kaşığı yarında havuç vericem Yavaş yavaş başlatıyorum ek gıdalara :KK56:
bu ne hızzz demıcem arada emzıgın ucunu bende bıseylere sürüyorummm..alıssın kasıkla yedırmıyoz sonucta..

gazı olursa ondan yapar..cogumuzda var zeytınyagı ıcırıyorum ben ıı gelıyo hem gaz hem kakasına

İklimam daha cok ugra buralara tecrubelerinden faydalanmak isteriz coook tskler. Ben de uyurken emziriyorum cogunlukla uykuyu acmadan tekrar yatiriyorum ama sapittigi oluyor mesela 6 dan beri ayakta ben uyuyorum annem emzikle oyaliyor.

Emzik her zaman veriyorum ben yoksa agzinda benle gezmek istiyor :) ama zorlanmiyor kizim emzikten sonra beni almakta seninki almakta zorlaniyorsa verme tabi Usengec

iklimam verdigin bilgiler icin tesekurler bende kucagima bir emzirirken aliyorum herzaman yataginda aglar sizlanir kendi kendine yorulup yatiyor ama benim cok buyuk bir sorunum var baba faciaaaaaaaasii:KK4: evde oldugunda kucagindan birakmaz bazende uykudayken uyandirmak istiyor simdilik bu yuzden kavga ediyoruz yumruk atasim varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ne etcem bu adamla :KK53::KK53::KK53:bir onerisi olan var yumruk disinda :44::KK52::KK52::KK52::KK52:

aradaşlar okumus olmamıza sevindim teşekkür edrim ilginize anneler ne kadar emerse o kadar emzirin çekmeyin ağzınndan huysuz edersiniz sonra 45 dk 1 saat emmeleri normal hep çekmiyolar zaten damaklarını yeni yeni alıştırıylar size bn yalancı emziği 6 aydan sonra kullandım bnmki tutmadı çünküü halende uyuduğunda bn veriyorum o atıyo bazoçoçuklar tutmaz analarına cektirir kızımm gibi

fatmaya da gelince canımm bi gün bebeğini eşine bırak sen emzir o ilgilensinn emin ol bııkacaktır mesela hafta sonu gece uyandırırlar ama asla bakmayı kbuletmezler bırak onda ağlasın hiç eşinlede bebeğinlede ilgienme babası sustursun bakkalım inan o zaman sen bebeğini büyütürken hiç düzenine karışmaz yumruktan beter bi ceza inan bana
:KK52::KK52::KK52:

Bende ekim diye çıkmıştım yola eylül anası oldum hatta hastaneye yarım saat erken gitsem ağustos anası oluyodum
Ikınan bebemiz çooook var ama uykuda yapan varmı bilmiyorum benim ki genelde Belki uyku ağır basıyodur uyanamıyodur ıkınırken

belkide........
ayy inş gecer içim eriyoo kızarıp bozarıyo bir anlık :KK14:

Kızlar bizim bebis cok gazli bugün.sizlere danışmak istediğim bisey var.nedense kaka yaptıktan sonra sancısı daha cok oluyor.altını değiştirip güzelce temizledigimiz halde rahatlamıyor ağlamaya devam ediyor.bir terslik var ama ???

anneler bebişlerinizeek gıda vermeyin emzik ucu bile olsa bnde o hatayı yaptım ve kızım 5 aylıkken beni emmeyi bıraktıı sadece emzirin nolur ne kadar farklı tat oluursa aynıonları istiyolar sütün tadı onlaraa çekici gelmiyor bm kızım hep kaşıkla içti devam sütü bile almıyor bnde 4 ayıkken elma havuc falan içirmiştim am pişmanım bidaha bebeğim olursa ilk 6 ay sadece emziricemm

Kızlar bizim bebis cok gazli bugün.sizlere danışmak istediğim bisey var.nedense kaka yaptıktan sonra sancısı daha cok oluyor.altını değiştirip güzelce temizledigimiz halde rahatlamıyor ağlamaya devam ediyor.bir terslik var ama ???

idrar yollarında enfeksiyon olabilir annesi bi tam idrar tahlili yap tır ağlamaya devam ederse

:)...

bu ne hızzz demıcem arada emzıgın ucunu bende bıseylere sürüyorummm..alıssın kasıkla yedırmıyoz sonucta..
Biz hızlıyız biliyosun haziranın 20sinde de yürüyo olması lazım bi an önce gücünü kuvvetini toplasın yavru :KK1:
belkide........
ayy inş gecer içim eriyoo kızarıp bozarıyo bir anlık :KK14:
Peki o kadar ıkınmaya kakasını yapıyomu bari Yapamadığı zamanlarda 1 çay kaşığı zeytinyağ veriyoruz biz Belki direk verirsen çıkarır sütünede karıştırabilirsin

gazı yuzunde yapıyor canım..benım kızda ısterse gunde 5 kez kakasını yapsın gazını cıkarmdıgı surece hem ıkınmaya devam edıyo hem aglmaya...bacak hareketlerı yaptır,karnına sıcak havlu koy ve zeytınyagıyla elını hafıf bastırarak masaj yap karnına..ben oyle cıkarttırıyorum bagırsak gazını..aksı halde dedıgın gıbı yapıyor..

bi terslik olduğu kesin ama ne acaba :26: doktoruna felan sorma şansın yok mu ???
anneler bebişlerinizeek gıda vermeyin emzik ucu bile olsa bnde o hatayı yaptım ve kızım 5 aylıkken beni emmeyi bıraktıı sadece emzirin nolur ne kadar farklı tat oluursa aynıonları istiyolar sütün tadı onlaraa çekici gelmiyor bm kızım hep kaşıkla içti devam sütü bile almıyor bnde 4 ayıkken elma havuc falan içirmiştim am pişmanım bidaha bebeğim olursa ilk 6 ay sadece emziricemm

Ben başladım vermeye aynı zamanda emziriyorum ama günde sadece bi öğüne yeticek kadar süt anca geliyo mamaya başladık mecburen Doğduğu günden beri anne sütüde olsa biberonla alıyo ama emiyoda Emmeyi bırakmadı çok şükür süt olursa emiyo

offf bu beyaz gürültü benım bıle uykumu getırdı valla kızımda mayıştı azcık bende uzanayımm..

Biz hızlıyız biliyosun haziranın 20sinde de yürüyo olması lazım bi an önce gücünü kuvvetini toplasın yavru :KK1:

Peki o kadar ıkınmaya kakasını yapıyomu bari Yapamadığı zamanlarda 1 çay kaşığı zeytinyağ veriyoruz biz Belki direk verirsen çıkarır sütünede karıştırabilirsin

kakaı normal yapıyo

kızlar park yatağı gıcırdayan var mı yaaaaaa biz salladıkca gacur gucur ses geliyo beşikten. çocuk sesten uyuyamayacak yakında

X