2011 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

hoşgeldinnn minecimmmmm sefalar getirdinnnnnn :KK19: :KK19:
ayyy sorma canım yaa en mutlu anımızı burda paylaşmıştıkkk insan bi garip oluyo düşündükçe yaaaa :KK43:

okulda her fırsatta bu sayfayı açıyodum sonra yasaklamışlardı açamıyordum :KK9::KK9: smile kullanmayı özlemişim keşke facede de olsa bunlar :KK52::KK52::KK52::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

burda yazdığına cevap yazılana kadar forum takip te takılırmıydın sen de :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

naber kızlar))) topİğİmİzİ zİyaret zamanıymuş ))))

hoşgeldinnnn bitanemmmm :KK19:
ayy canım yaa çok yalnız bırakmışız bide okudum bazı arkadaslar hala face.e gelemiyomus burayıda ihmal etmeyelim dedim :KK34:
naber nasılsın bebişler nasılllll :nazar: :emir_bebek: :KK49: :KK31:
bende banyı yaptırdım emir kaanı hasta ama napim dayanamıomm :KK5: temzilik imanıma işlemişşş :KK52: inşş daha beter hasta olmaz kuzucum :KK59:
şimdi uyuttum bakalım :KK69:

ayy unutmuşum buraya yazmayı gerçekten... face var yaaa burayı boşladık amma konuşurduk burdan gerçi şimdi face de muhabbetin dibine vuruyoruz ama burası da ilk göz ağrımız....:KK71:

Kadınlar Kulübünün facebook sayfası hakkında bilginiz var mı ?

ayy unutmuşum buraya yazmayı gerçekten... face var yaaa burayı boşladık amma konuşurduk burdan gerçi şimdi face de muhabbetin dibine vuruyoruz ama burası da ilk göz ağrımız....:KK71:

evet canımm yaaa sanki hala hamişimm gibi buraya yazınca bi garip oluyo insan:KK43:((

ne kadar yalnız kalmış topiğimiz.bir ben varım şu an.burda yazışmak da güzeldi kızlar,face e ara verin biraz.

ben de özlemişim burayı, hamileliğim geldi aklıma. hepinizi çok seviyorumm

X