2011 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

herkese ii gecelerrrr güzel hatunlar ve tatlı bebişleriiiiiiiii :KK37: :KK55: :KK19:
anca vakit buldumda geldim :KK53:

Katrecim görmemişim mesajını canım :KK3: İyidir oğluşu uyuttum malt kahvemi yudumlarkene takılayım dedim, biraz sonra yaıcam :) Sen nasılsın? :KK53:

Magnifiquecim hoşgeldin :KK52: Uyuttun mu kızceni? :emir_bebek:

Katrecim görmemişim mesajını canım :KK3: İyidir oğluşu uyuttum malt kahvemi yudumlarkene takılayım dedim, biraz sonra yaıcam :) Sen nasılsın? :KK53:

Magnifiquecim hoşgeldin :KK52: Uyuttun mu kızceni? :emir_bebek:

uyuttum canıııımcımm...ama birazdan antipootikk vaktıı...kaldircem:KK1::KK1:

ya canım ben ticker ımı ay olarak yapamadım nasıl yapıcam hafta oldu benimki..:emir_bebek:

merhaba semenyacım naber nasılsın canım benimmm bebişin nasıl :KK19:

bugün moraller bozuk bildiğin gibi,onun dışında iyiyiz canım ikimiz de,teşekkür ederiz.siz de iyisiniz inşallah,Kaandan haber alamadık uzun zamandır,nler yapıyor,oyuncaklarını tutmaya başladı mı?benim kız örtülerle boğuşup duruyor valla.saklanıyor örtünün altına.:KK9:

bugün moraller bozuk bildiğin gibi,onun dışında iyiyiz canım ikimiz de,teşekkür ederiz.siz de iyisiniz inşallah,Kaandan haber alamadık uzun zamandır,nler yapıyor,oyuncaklarını tutmaya başladı mı?benim kız örtülerle boğuşup duruyor valla.saklanıyor örtünün altına.:KK9:

evet canımm moralimiz sıfır ...rabbim bida yasatmasın bu son olsun inşşşş :KK5:

emir kaan da artık gülüyo bize canım babayıda tanıyo cıngıragını tutuyp sallıyo pek ne oldugunu anlamasada agzına götürüyo bende dişlik aldım erken ama agzına alsın sadece onu die emzige alışmamız çok ii oldu bide uyumasında çok faydalı oluyo canım yalnız dün gece terlemiş sonra sogumus vücudu buz gibiydi hemen degiştirdim ama sabah öksürdü sanırım üşüttü yine hemen surup verdim bakalım umarım tekrar hasta olmaz kuzucum .. :nazar: :emir_bebek: :KK19:
maşallah canım senin bıdıgınada oyy yakın olsada sevsek yaa :KK31:

merhaba hanmlar 13 temmuzda doğum yapmştım ilk doğum yaptığımdan beri giremedim bebkten ötürü ne kadar ilerlemiş sayfalar :KK1: dünyadan haberim yok valla

merhaba kızlar...
gerçekten bu bebişler acayip zaman alıyor...
sizleride özledim,
umarım tüm bebişler iyidir, ben bu aralar babamızın eve getirdiği grip yüzünden biraz yorgunum
onun dışında ALLAH"a şükür herşey yolunda arkadaşlar...

Allah yavrularımızı nazarlardan korusun inşallah.

Merhaba Temmuz Anneleri

ben 27 Temmuzda doğum yaptım kızımın adı Ece Nisa.
Allahıma şükürer olsun sağsalim kavuştum kızıma.
ALLAHIM YAVRULARIMIZIN YOKLUĞUNU GÖSTERMESİN BİZLERE AMİN.
Ufak bir sorunumuz var bu sıralar.
Aslında gece çok güzel uyuyordu TRye geldik geleli kızımın
uyku düzeni bozuldu. Gece durup dururken bağırıyo sonra devam uyuyor.
Almanyadaki çocuk doktorumuzu aradık ve sorduk, uçak yolculuğunu
atlatmaya çalışıyor olabilirmiş. Burda benden ve eşimden başka kimseyi
tanımıyordu. Tanıştırma faslını beklemeden kaynanam ve yengemler geldiğimiz gün
üzerine saldırdı, miniğim neye uğradığını anlamadı. Birde yeni bir ortama girmek
pek iyi olmadı sanırım. Bebekler hep aynı ortamda olmak isterlermiş
aynı yüzleri görmek kendilerini güvende hissetmelerine sebep olurmuş.
Şimdi yabancı bir ortamda olmak güvenini kırmaz inşallah.
Acaba kızımın huzursuzluğunun sebebini bilen varmı aranızda?

İnşallah kızım düzelir tez zamanda.

Son düzenleme:
Amin Insallah.
Evet bende öyle umuyorum biran önce düzelse minigim bende bir rahat edecegim.

meraba arkadaşlar... bende 23 temmuzda erken doğum sezeryanla oğlumu dünyaya getirdim. oğlumdaki b,ikaç sıkıntıdan bahsetmek istiyorum bunu yaşayan anneler var mı çünkü beni endişelendirmeye başladı...
oğlum sanki çok korkakmış gibi geliyor herşeyden tiksiniyorbazen e dudak büküp hıçkıra hıçkıra ağlıyo
son 2 haftadır acayip tükürük salgılamaya başladı
bir de henüz elleriyle birşeyitutamıyor yani tutuyorda kontrollü değil mesela çıngırağını sallayamıyor
bide bazı günler çook çook huzursuzz sürekli sallanarak uyumak istiyor sallanması durunca ağlıyor derin uykuya geçemiyor :KK14::KK14:

X