2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

Bunu araştırdım gizem
Ve genelde hep az kg de doğuyorlarmış bebeler
Yani 3.500 demiş 3200 doğmuş gibi
Ama işte şans Dr iyi ölçmeli
Karnını fln ölçüyorlar ya en son usg tahmini kilo veriyor o ölçümlere göre
Eğer usg cihazı iyiyse daha yakın bilgiler verebiliyor Dr da
Aralda 3.500- 3.600 dedi Dr
Dogumhaneyi yolladı işte 3.670 doğdu tahmini iyiydi

off son anda bu düşünceler çok kafa yoruyo
neyseki son kontrolde normal doğum üzerine konuştuk hep
ben de öyle diyodum sez derse başkasına da bi göriniyim diye
hakkınızda hayırlısı olsun inş canım
ama bana niye 37den sonra mik mik yasak dedi yaa :44:[/QUOTE]

Ewet canım ilk zamanlarda rengni belli etseydi hersey daha kolay olurdu en azndan aynı hastanede bska doktr denerdim. Mik mik dogum baslatıyomus eger catın müsaitse gununde gelsin die yasaklamıstır canım beklemende bi sakınca görmemistir

maşallaah mervecimm

11.12.2013 tarihinde doğsun istiyorum
usg makinası baya iyi bide 2 doktor gördü ya son 2 haftada aynı kilolar.
neyse kendisi gelir umarım:26:

Öyleyse rahat oliyim. Ama olamıyorum yaa
Cok ağrılarım var ya uleennnn diyorum doğsun bi an evvel
Ama hangi gün ve nasıl hayırlı ise öyle gelsin meleğim

Amannnnn Aralda son günlere kdr yaptık biz temkinli ama
Ama bunda ağrımdan acımdan mik fik tik hiç bişey yok ne zmndır

kız bizde 2 aydır tık yok öncesinde haftada 2-3 tük iyiydi ama şimdi tık yok ben diyorum ki kapanmıştır orası

zor olar mı kızlar ya mikmik yapmayınca offf napıcamı şaşırdım kolay olsun diye :44:

heee demek öyle çabuk uzuyo seninkiler... ben ağda ile alsam 2 haftada siyah siyah yeni köklenme olmuş oluyo alıncak gibi olmuyoda ondan kusura bakma bende senin şeyinin derdine düşmüş gibi oldum

ya ben bi kere oldum ama çok can sıkıcı bidaha olsun istemem yani :) açıklığı nasıl anlıyolar ki? ne ile ölçüyolar? doktor bana az daha çabala doğuracaksın dedi gülerek ne demek istedi sence? ay o anda hiç sormak aklıma gelmedi hemen çıkıp gitmek istedim

yok bende ondan telaşe ettim biraz leke gelirse nişan mı yoksa muayene lekesimi nasıl anlıcam diye düşündüm ama şimdiye kadar bişi olmadı bundan sonra olar mı? yoksa olmaz mı aceba:26: soru bombardımanına tuttum seni istediğin sorudan başlayabilirsin gizemcim

ayyyy bende korkmasam utandırmasa ne güzel olur galiba muayene ola ola bu empatiyi aşabiliyor insan ancak... neşe en azından anlayışlı bi doktorunuz varmış çok şükür canımcım

Nasılsıniz kızlar

ooooo hüma hanımmmmmm kız seni seviyodum şimdi daha çok sevdim bende fenerliyim hemde ailece fenerliyiz

Allah nazarlardan saklasın inş. maşallah tebarekAllah Mervecim hamdolsun iyiyiz sizleri gördük daha iyi olduk

ay ne güldüm ya allah senin iyiliğini versin

açıklığıda o şekilde elle ölçüyolar diye biliyorum canım yine parmaklıyolar yani.bebeğin kafası aşağı indi diye demiş olabilir belki bilemedim ki öyle demek istedi bence ama.

gelseydi dün gelirdi kuşum gelmez bidaha okuduklarıma göre ilk anlarda gelirmiş çünkü :)

Tugbaaaaa
Hiç olur mu öyle şey kız :))
Adam zırt diye dalmıcak ya içeri :))
Elbet bi ön büroya görüşür hazırlar yani ztn gevşiyor ki o ara orasıda
Töbe töbeee neler konuşuyokkkk

Tugbaaaaa

ön büromu hahahha
ay güldürmeyin yine çiçim kaçıcak sonra suyum geldi diye kaldırıyorum ayağa ortalığı

Son düzenleme:
kızlar kapı süsümüz, en sonunda ismine karar verdik. karşıdan aldığım çiçeklerle yaptım bunu. yarısı yetti. 12,5 liraya mal oldu bana yani.

amin cümlemizin iyiliğini versin canımcım

aaa parmakla nasıl ölçülcek o ya ne enteresan ben o işlerden hiç anlamıyorum yaaaa benim göbüş hala yukarda ama inme emaresi yoktu ay bilmiyorum valla net bişi söyleseydi keşke kadıncağız offff iyi bişi mi demek istediniz dedim asistanı bile evet iyi bişi iyi dediler ama doğum yakın yada yolu iyi görünüyo mu demek istedi bende bilemedim nereye çekersen oraya gidiyo bu laf

iyi bundan sonra gelirse nişan sayacam onu o zaman

Bu da kuzeyimin kapısı
ben o yakışıklının süsünü de yerim bardaklarını kuzeyimiz bizimm yaaa .minik prensimiz....
Canım b kategorisindeyse çok sorun değil zorunlu durumda kullanılabiliyor ama sen gene de bi daha kullanma şunu şurasında ne kaldı zatn.
b kategorisi önemli değil bizim haftalarımız da ki gebeler için..
sakız çiğniyorum devaölşı ama ne gibi hareketler yapmam gerektiğini bilmiyorum
netten bakiim biraz..
çok teşekküğr ederiz teyzesi..hepsi ismiyle büyüsün sağlıkla gellsinler inşallah

Kuzum bu ne güzellik ne tatlı olmuşsun maşallah sübhanalalh...
geçmiş olsun nesi var babanın umarım önemli birşey değildir
sende çok yorma kendini artık oraya buraya giderek dinlenmeye çekilmemiz lazım.

ya niye yanlış anliim tatlım burda yazıyorum ki bana akıl verin fikir edineyim.
benim kafa yerinde değil biliyorsunuz.niye alıniim burda kime alındım.ben anca kv ye kızarım fark etmediniz mi=)
kuzuuuum kıyamam
çok sevindim öyle sevindim ki inan iyi haberlerle geldiğine
2si çifte bayram yani... biri daha vardı ikisinde sealeon du sanırım?

ben senin yanında önemsizim.bebeklerimizin sağlığı daha önemli tatlım benim.onlar sağlıklı olsun da biz anneler öyle böyle de idare ederiz balım....
çok sevindim adına çok. gönlünü ferah tutu demek böylesi hayırlıymış bak erken kavuşcan...

canım nasıl oldun gittin mi gözüktün mü?
benim nabzım 70-130arsı değişir demin ölçtüm senin için 121 çıktı mesela.
Anılll çok geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin
senin ve bebeğin için hayırlısı nasılsa öyle olsun
daha fazla üzme kendini inş biran önce iyileşirsin
papatya cok gecmis olsun
hasta olan tum arkadaslarin allah yardimcisi olsun
Slm kızlar,
anılcm cok gecmis olsun umarım dogru kararı werebilirsin.
Çok teşekkür ederim canım arkadaşlarım.Allah razı olsun...Hepşimize sağlık sıhhat versin Rabbim.
Nasılsıniz kızlar
Maşallah merve büyütmüşsün bebeği...
Bakalım biz neler yapcaz=)

ön büromu hahahha
ay güldürmeyin yine çiçim kaçıcak sonra suyum geldi diye kaldırıyorum ayağa ortalığı

Ben yapsamı diye düşünmeye başladım
Ama o kdr temkinli ki bnm ki.
Bişey olur diye. O yüzden bende tırsıyorum
Ahada uykum geliooo of :26:

papatya çok geçmiş olsun, Rabbim acil şifalar versin canım. doktorlar her zaman kar-zarar hesabı yapar hiç korkma ilaçlarını kullan, yarında doktorunla konuşup ortak bir yol bulursunuz inş. önce sağlık geliyor işte gerisi boş..

Helal olsun Valla nasıl misafir ağırlıyorsun bu halde...

Oyy ne güzellll
Bende onu düşünüyorum nasıl ağırlıycam die yeni evli 2 çift ve bi arkadaşım gelicek ama o 7 kişi daha çok olabilir
İlk hamile oldugum zamanda gelmişlerdi 5 erkek 5 kadın 10 kişi işleri onlara yaptırdım erkekler kendi yataklarını yaptı sabah kahvaltıyı beraber hazırladık çok eğlenmiştik ama şimdi nasıl olcak bimiyorum..

Yani artık kukumu gören dr yüzümü görmeden tanıycak hale gelmiştik bu bizim köyden olayı
Gelen gidene açtım valla
İnşallh ya doğursak ta bi rahatlasak bilinmeze doğru yürüyoruz kurbanlık koyun gibi..

aralığın 9 da yani 38 haftalık olacam çatıdan muyene yapacakmış doktorum hiç bilgim yok bu konuda ilk hamilelğim ağrı oluyomu korkuyom normal yapmak istiyom bundan da tereddütlüyüm sezeryanmı olsam diye çatı muayenesi nasılacaba

Tugbaaaaa

kız sen bunu bana mı yazdın? :) e biliyoruz onu canımcım herhalde öyle oluyor

ama işte diyorum biz yapmıyok ya doğum çok zor olar mı ?
yapmak istemiyo eşim napıyım başka biri var mı diye şüpheleniyim mi ?

Tuğba
Sen yengeç burcumuydun
Ay biraz once up uzun yazdın sana yollayamadan koptummm
Hay ben bu telefonun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…