2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

Aaayyyyyy Cnm oğlum bnm
Babasının işaret ve serçe parmağını tutuyor
2 günlük burda :))
Neden kızayım Cnm yaa ben bile unutmuştum
Bi tane daha bundan geliyor yuvama işteee :)

77 cıktı bnmki Cnm. Normal herhalde. :44:

Sağolun kızlar. Bi sorun mu var anlamadım. Yarın doktoru arıcam. Sizler nasılsınız takip edemiyorum. Annem geldi. Biraz daha iyiyim ben.

Bnm ilk dogunda de um bol bol yürü demişti
Akşamları yürüyordum yazdı ztn
Ama bunda o kdr aşağıya baskı ve sızı var ki yürüyemiyorum

tuğba gündüz bu soruna cevap vercekken laptopa su döktüm apar topar kapatıp kuruttum
konuşma ortasında çıkmış gibi oldum canım
ben 38+4 üm canım ama hiiiç çaatı muayenesi falan demedi
gerçi dr.um erkek hiç yapmasa keşke

melek sevindim canım bugünkü değerler gayet güzel
inşallah hep normal değerlerde seyreder
gerçi sezeryan kesinleşti sanırım dimi salı
ayy azıcık kaldı son 2 gece hayırlısıyla kavuşun inşallah
bizi haberdar etmeyi unutma canım
dualarımız seninle

geçmiş olsun canım
dr kontrolünde olduktan sonra korkma, inş bi sıkıntı olmaz
allahtan sonlarda çıktı çok daha önceleri de görülebilirdi yüksek tansiyon
içini ferah tut az kaldı...

benim dr da zamanı dolunca suni sancı veririz falan dedi
sunni sancıların faydalarını falan anlattı hatta :44: şaşırdım
rahimin toparlanması için falan baya bişeyler saydı
benim de isteğim evde dayanbildiğim kadar sancı çekip gitmek
hayırlısı olsun denizcim
4kgyu bulur mu dersin en son kaçtı?

off son anda bu düşünceler çok kafa yoruyo
neyseki son kontrolde normal doğum üzerine konuştuk hep
ben de öyle diyodum sez derse başkasına da bi göriniyim diye
hakkınızda hayırlısı olsun inş canım
ama bana niye 37den sonra mik mik yasak dedi yaa :44:

İyiym canım yatıyorum evi mok götürüyor 2 gündür sancılarım tekrar başladı ve belim çok ağırıyor
Gece uykusu hayal oldu..
Aral'ı Deniz'in esi konularından buldum yatarken canım sıkıldı dedekliflik yaptım
Sen nasılsın?Öğretmenler günün kutlu olsun öğretmenim canım benim canım benim seni ben pek çok pek çook severim..
Bugün Gizonun Anaanne günü anaanesindedir o...

Bu ne yaaaaaaaa
Deniz aral mi bu
Oyleyse benim icin oburnunu isir yumusak yumusak
Allahim nasip eyle ya bayildimmmmmm

Dünya nın en guzel duygusu.. Onu kucagıma verdikleri an
İşte bunun için dünyaya gelmiştim dedim
Buyuk bi aşk uyurken bile özlüyordum
Hala oyleyim.. Gece üstüne örtmeye gittiğimde şap şup öperim
Allah senide kavuştursun yavruna sağ salimmmm

Selam kızlar nasılsınız ben daha yeni yeni kendime geliyorum dr kasılmam olmasın diye prepar diye bir ilaç vermişti ama ilaç beni ve bebeği çok kötü uyuşturdu ilacı içtiğim günler yataktan çıkamadım resmen baş dönmesi kalp çarpıntısı el ayak titremesi dr bunların olacağını söylemişti ama ben çok kötü oldum ve bu süre zarfında bebeğin hareketlerini hiç hissetmedim resmen bebeğim kıpırdamıyor gibiydi ve ilacı bıraktım bebişim hareket etmeye başladı artık tam anlamıyla hissediyorum onu canımı acıtıyor bazen ama o oynadıkça kendime geliyorum salı günü kont. var inş. bi sorun sıkıntı çıkmaz kızlar ve doğum tarihi belli olabilir o gün çünkü kireçlenmem yüzünden bebeğin gelişimi yavaşlamıştı kilo olarak fazla almıyordu bu haftada artış olursa dr gün verebilir bana dua edin benim için kızlar

Aaayyyyyy Cnm oğlum bnm
Babasının işaret ve serçe parmağını tutuyor
2 günlük burda :))
Neden kızayım Cnm yaa ben bile unutmuştum
Bi tane daha bundan geliyor yuvama işteee :)

Evet ya Allah'ım çok heyecanlı çok güzel birşey buu
İnşallah sağlıkla alalım kucağımıza artık ben gelsin istiyorum ilacımıda bıraktım
Resmine bakınca Aral'ın bebek kokusu geldi burnuma nedense ya nasıl mis kokuyodur kim bilir o zamanlarda..
Fındık kardeşide yakında gelicek inşallah..

cok sagol canim ic kisma surmedigim icin sorun olmaz diye dusunmustum.
ama dun sen oyle deyince tirstim arastirdim kullabilmasi gerekli olursa yazinca korktum :))
allah korusun ama millet sigara alkol iciyor o kadar kimyasal aliyor allah koruyunca bisey olmuyor .
cokta takilmamak lazim ama iste bi kere kurt dustu.
tesekkurler bilgi icin.

Bende yürüyorum kızlar ama uzak heryer bize 1 saat sürüyor eve zor atıyorum kendimi ..
Cumada 6,7 kişilik misafirim var yatılı napıcam bilmiyorum sevdiğim insanlar ama işte hazırlık filan gözümü korkutuyor..

Gecen hafta 3.107 kg idi essela
Aralda bu kdr karnım yoktu ve 3,670 doğdu
Bu daha buyuk gibi geliyor bana
Allahım hayırlısını versin

ooo geçmiş olsun büyük badere atlatmışsın cicim
yok est ben hiç öyle düşünmedim
yeni tecrübe etmiş biri olarak sormak istediğin bişi varsa sorabilirsin anam cvp veririm
ay boşver o zaman erkekse... ama doğum nasıl olcakki?:18: erkek doktor benim için çok zorrrrrrrr
ama muhtemel bi doğum olsa mecbur bakar o zaman anlaşılır gerekiyosa sezeryan olursun canım... ben kafamda çok büyültüyodum stres yapmıştım oldum bittim çok şükür... sanki bi sınavı atlatmış gibi rahatladım

biz geldikk :))

ananemdeydim tüm günn kuaföre gitttimm kaş bıyık ağda manikür pedikür oh mis oldum insana benzedimm
akşamda eşimle yemeğe gittik şimdi geldik eve :))

denizz nasıl güzel bi bebekmiş allahımmmm ağlayasım geldi minicik elleriii şimdide kocaman çok yakışıklı bi çocuk gerçi annesine çekmişş :))

meleğim doğum tarihin belli olmuş eloş geliyo demek salı günü heyecanını paylaşıyorum şuan fazlaca:)))
Rabbim hayırlı doğum nasip etsin inş :)

deniiz bende korkuyorum bişey dicem.10 aralığa kadar doğmazsa sezeryanmı olsam kendi isteğimle.şimdi 3350 kilosu zaten kaça kadar normal yapabilirim ki:26:

kaç olur sence son güne kadar beklersem:26:
rüyamda gördüm kaç kere sezeryan olduğumu :26:
normal için uğraşıp sancı çekip çekip sezeryana alıncakmışım gibi hissediyorum öyle doğuyo içime.

Amannnnn Aralda son günlere kdr yaptık biz temkinli ama
Ama bunda ağrımdan acımdan mik fik tik hiç bişey yok ne zmndır

oooooo gizem hanım güzel bi günmüş anlaşılan daha güzelleride olsun inş.

kız kukuya mı gittin ağdaya? alıncak oldu mu ki o ya?

muyenemi sormuşsun cvp vermiştim bildirim geldimi bilemedim canım benimki aksıyoda o sebepten :)

amin canım :))

canım alındı valla kısaydı ama 1 cm falandı aldı komple sir ağdayla.rahatladım :))benim çabuk çıkıyo ya saçımı bugün kestirsem 1 aya aynı oluyo kestirmemişim gibi :))

gördüm hayatım gördüm rahatladım bildiğin alttan muayene yani ekstra bi durum yok alttan muayene kaç kere oldum zaten korkmuyorum ondan :))

lekelenme falan oldumu muayeneden sonra?

hımm yine de göbüş büyüklüğü çok ele vermez
ama hisler kuvvetli oluyo
gerçi 38 den sonra bebişlerin kilo alımı çok azalıyomuş benim takvimde de yazıyo dr da söylemişti

ayy sorma canım o kısmı düşünmek istemiyorum ama dr.umdan çok memnunum
devlette de olsa erkek olma ihtimali yüksek diyip rahatlatmaya çalışıyom kendimi
ama dinen bi sakıncası yok dr. konusunda
en azından ondan içim rahat...

Benim dr da erkek ve utangaç bir dr karnımdan bakarken bile tuhaf yanında hiç rahat değilim ben doğumu nasıl yapıcam bilmiyorum..
Ebeler muayne etti valla rahatta çatalda baktılar dr yapsaydı valla utancımdan renkten renge girerdim kesin..
Ben tüp bebek filan da yaptım o nedenle muayne çok utandırmıyor ama drumdan çok utanıyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…