2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
kızlarrrrrr altına çişşş kaçıranlar kervanına az önce bende adım atmış bulunmaktayım benide aranıza alarmısınız?????

çok mesudum içimden altıma çiş kaçırdım diye haykırmak geliyoreeeeee

Ben yapsamı diye düşünmeye başladım
Ama o kdr temkinli ki bnm ki.
Bişey olur diye. O yüzden bende tırsıyorum
Ahada uykum geliooo of :26:

Benim eşim hayatta yaklaşmaz bana doğumu kolaylaştırıyomuş dedimde neyyy
öyle saçmalıkmı olur ben yapamam bişey diyo hahah
Zorlasamda yapmaz valla ben değilde o doğuma gider kesin
Bizim hamilelikte hiç olmadı bi kez öperken sarıldım napıyosun bebeğim bebeğimi sıkıştırdın bişey olucak dedi düşün ilişkide ne yapar..

Tuğba
Sen yengeç burcumuydun
Ay biraz once up uzun yazdın sana yollayamadan koptummm
Hay ben bu telefonun

hevet canımmmm yengeçim ben hemide yükselenim bileme yengeç niyeki ne olduki ?

Allah gönlüne göre telefon göndersin sana denizim

bu gece ne içtim ben böyle kafam güzeeellll

Bnmki de yapmıyor...
Abbbowwwwww bacım bu geceden tezi yok
Telleri, gömlek yakalarını donlarını ve tüm ceplerini kontrol edip
Karıştırmak lazımmmmm )))

Dogum zor olmaz. Bi kete yaparsınız yurursunde
Bide duş tmmdır bu iş

sagol cnm yok ztn persembe gidicem kuafore surmem artik tovbe.

Ben yapsamı diye düşünmeye başladım
Ama o kdr temkinli ki bnm ki.
Bişey olur diye. O yüzden bende tırsıyorum
Ahada uykum geliooo of :26:

ben bu gece kafama koymuştum ama emrah beni bırakıp üsküdara indi kaç gündür gelen mallar açılmamıştı geç gelicek yarına kısmetse artık
ben ona dedim böyle böyle kolay oluyomuş doğum aa gerçektenmi tamam o zaman ne zaman dedi bugündü ama şansını kaybetti

Kadıköy acıbademe aldım randewu ne olcaksa olsun agzına tükürdüklerim sülalemde bi tane adam gbi kadın dogum uzmanı cıkmamıs

bende cumartesi günü oldum cnm, korkulacak hiç bişey yok, bikaç saniye sürüyor, doktor iki parmak ile uygun olup olmadığına bakıyor. ben hissetmedim bile, normal doğumu çok istediğim için bu hiçbişey geldi bana

Geçenlerde bende kaçırdım çok gülmek yaramıyor eşim güldürdü kaçırdım gitti valla gülmekten kalkamadım yerimden

ya yok be benim ki bi kere felan yapmaz ben eşime diyorum ki doktora sordum böyle böyle dedi dedim sapık dedi bana adam sanki bayılıyorum çok hevesliyim deli ya

bende sıkıyosa doğumu sen yap bu halde ne yapıcak enerjim nede hevesim var sırf kolaylık olsun diye çaba sarfedecektim doktor yaqpmayın diyince bende eyvallah dedim

benimki kontrol altında zaten canooo ama benim kocişte bilir huyumu temkinli olarsa bişi diyemem

bende onu sorcaktım çok güldürdün beni bu akşam tuğbiş

aslında benim kafa hep böyle kıyakta ilk defa buraya yansıttım

eşimi bile şaşırtıyorum hala

Bu arada mik mik ise yaramıyor kızlar :)))

tescillendi onaylandı mı zaten biz yapmıyok hocam valla billla

ne kolaylaştırıyor peki söyleyin söyleyin nolurrrrrrrr

hurmalarım da ilk aylarda bitti şimdi yoh!:18:

Geçenlerde bende kaçırdım çok gülmek yaramıyor eşim güldürdü kaçırdım gitti valla gülmekten kalkamadım yerimden

kız ben tam koştum klozete oturucam o sırada dayanamadım iki üç damla kaçtı gitti

ben küçükkende böyleydim 1. sınıfta çişimi tutardım tam eve gelip merdivenleri çıkarken çişim kaçardı salardım dayanamazdım

Sagol cnm
Malesef benim dis galeta yerken kirilmisti ve parmagimi sokabiliyordum o derece buyuktu curuk
Discim curuk buyuk uyusturmazsam dayanamazsin diyunce mecbur kaldim devaminda uyusturmadilar ama kanali bitiremedik
Acisina dayanamadim
Baska bir disimin kanalinda hic acimamisti bu sefer mahvetti beni
Dogumdan sonraya erteledik bakalim

Aminnnnnn canim

Orasi oyle canim Allah omur verince gerisi bos
Dedigim gibi birsey olmaz icin cok rahat olsun ama genede kullanma

Masallah size

Evet canım aynen öyle sağlıktan ötesi boş
bu saate kadar araştırdım ama pek bir şey buulamadım. yarın dr umla konuşmadan rahat edemicem.bu gece de düşünmemem lazım ama yapamıyorum.
Olur olmaz her şey aklıma geliyor söz konusu bebeğim olunca.
Kafaya takmıyorum desem yalan olur.kimin başına gelse takar eminim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…