2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Biz de anca fırsat bulabildik
Hepimizin bayramı kutlu mutlu mübarek olsun
Biz de ogluşumla tatlı aralık annelerini ve minnoş bebişlerini öpüyoruz
Ayy gecen bayram karnimizdaydilar yaa ne günlerdi bu bayramın hayalini kurmuştuk kucagimizda olacaklar diye vay bee
Birlikte nice bayramlara inşallah

Ay bu minik bıdığın bayram harçlığı oldu bi de allah bereket versin :)

Son düzenleme:
kızlar bebişlerimizle ilk bayramdı ve bizim için çok keyifliydi. babamda, kardeşimler ve biz toplandık..
ege kuzenleriyle mutlu mesut çok eğlendi.

hepinizi öpüyoruz :))

Geçmiş olsun canım ne oldu?

Canım benim kalkınca tansiyonum düşüyor terliyorum bayılacak gibi oluyorum, midem bulanıyor ve burkuluyor, zar zor çocuk emzirebiliyorım 2 gündür yatıyorum, şimdi emzirdim nehiri ama gör bayılacaktım nerdeyse Zor oturuyorum, nehirde yeni iyileşti ateşi düştü, oda kusuyor ve sürekli ağlıyordu, yemek yemiyor emmiyordu o düzeldi ben hastalandım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yelizcim gecmis olsun ayni belirtiler bendede vardi gecen hafta tahlil yaptırdım demir hemoglobinnormal cikti ama tiriodim fırlamis zaten tiroid hastasıyımilac kullanıyodum ama firlamis terleme halsizlik uyku hali gerginlik oluyor istersen sende bi baktir kan değerlerine.
Buaradazeynrpe kiraz yedirirken sipa kopardi ve yutmaya kalktıazkalsin boguluyodu Allahtan hemsire olan teyzemin yaninda oldu teyzem hemwn kaldirdi dik tuttuben parmagimi agzina sojuncada ogurdusanirim o sirada cikti kiraz. Yavrum benim acemiligim yuzunden bogulacakti nerdeyse cok korktum hic yapmadığım seyi yaptımdersimi aldim:'(

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım sanada geçmiş olsun büyük birşey atltmışsın gerçekten, allah korumuş, bende çok korkuyoum böyle şeylerden çünkü panik olumca hiç bişey yapamaam ben bakar kalırım

Herkese iyi bayramlar kizlar..
Zar zor internet cejkiyor giremiyorum.
Bizimde tatil iyi geciyor...deniz sezonnu daha acamadik gelen gidenden..
Bugunde misafir gelcek. Artk yarin baslariz denize..ayca ne yapcak merak ediylrum.

Bi ara faceden baktimm..cok tarli olmus aralk bebislerii.
Hepsini opuyorum.

Yelizcim cok gecmis olsun
gogo canm sanada gecmis olsun aman iyi bakin kendinize..

Egeciged masallah..

EsRacım valla bravo sana biz sakaryaya gittik bebek kötü oldu sıcaktan zaten hastaydı geri döndük, yemek filan yediremedik, bebekle tatil yapabilenlere hayranım, ben çok beceriksizim galiba hem kendim hasta oldum hemde bebişe bakamadım bunfan sonra hayatım tatillerde böyle evde mi geçecek diye korkuyorum:)

Son düzenleme:
Kızlarrrr bayramın Bayram Gibi geçtiği 3. Günden de merhabaaaaaaaa

Yeliz cok gecmiş olsun yaa
İnşallah kısa sürede toparlanırsın. Ne kdr üst üste geldi canım ya

Biz Yalova İstanbul ve şimdi de evimizdeyiz
Kerem hala hasta burnu akıyo geniz tıkalı
Ama neşeli hareketli
Biz cok yogun yaşıyoruz bayramı neyseki bugun son gun

Amannnn insanın evi gibisi yok kızlar ya :)

KıZlar bebişim isilik oldu sinekler yedi bir haftadır isilik gecmio sürekli yıkıyorum ama yok :/ sinek içinde limon yağı aldım iyi oldu

KıZlar bebişim isilik oldu sinekler yedi bir haftadır isilik gecmio sürekli yıkıyorum ama yok :/ sinek içinde limon yağı aldım iyi oldu

Canım benimkide oldu sakaryadayken, hava çok sıcak ve nemliydi orda, tatili yarıda bırakıp döndük, alnı boynu kabardı hep, döner dönmez söndü hepsi, geceleri terliyor muhtemelen ,terleme geçmedikçe bitmeyecektir tatlım

Son düzenleme:

Valla canım herşey üst üste geldi dediğin gibi çok şükür eski düzenimizi bulduk, yeme içme düzeldi, ben düzeldim ateş düştü bayram bana yeni geldi:))

yelizcim çok geçmiş olsun sana ve nehire..
bayramın 1. günü biz de sakaryadaydık, eşimin annanesinde kahvaltı yaptık sonra izmite döndük..
keşke bayram telaşesi olmasaydı da görüşseydik..

yelizcim çok geçmiş olsun sana ve nehire..
bayramın 1. günü biz de sakaryadaydık, eşimin annanesinde kahvaltı yaptık sonra izmite döndük..
keşke bayram telaşesi olmasaydı da görüşseydik..

Tatlım biz kalamadık ki bayrama kv çok bozuldu ama pazar akşam iftardan sonra topladım pılımı pırtımı yeter dedim döndüm, dayanamadım balım napıyım

biz de kalmadık şekerim... sabah kahvaltı yapıp izmite döndük, izmitte kaldık pazar, pazartesi, salı döndük çöplüğümüze :))
istanbul da hayalet şehir gibi valla, bi sakin bi sakin şuan, kafa dinliyoruz :))

Yine gezmişşin tatlım en azından kafa dağıttın boşver, ankarAda bomboşşşş bir biz birde ruhi var:))

Soguk vermyrm oda scaklgnda bekltyrm ama niye oyle olduki blmyrm. Bakalm bgn olmadi cok sukur cnm sanada gecms
olsun

sağol canım geçmesine sevindim neden olduğunu bende anlamamıştım ama bebek işte nerden nasıl kapıyo anlayamıyoruz bazen .

Hepimizin bayrami kutlu olsun kizlaaarr

sizlerinde bayramı kutlu olsun kızlarrrr

Olsun canim insallah bundan sonraki tum bayramlariniz saglik sihhat icinde gec errr :)

Bizde tum bayram zyaretlerini ve misafirleri atlattik sukur
Harcliklari topladik
Veeee
Bodruma gidiyoruz suan yoldayizz
Hepiniz Allah a emanet olun kuzularinzla

Cok alelacele hazirlandik insallah bisey unutmamisimdir:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…