2013 Haziran Annleri Paylaşım Alanı

BEBİŞİMİZİN CİNSİYETİ

• Ankete Katılan
    557

arkadaslar ben sunu fark ettim, insanın canı sıkkın olduğunda buraya yazıp,sizlerden yardım ya da moral bekliyor..dün mesaj yazdığım sırada topıkte bi kaç kisi vardı kimse cevap yazmadı,o kadar bekledim ki birinin moral vermesini...oyüzden kötü bi haber alan arkadasların yanında daha çok olmalıyız,ben artık öyle yapacağım en azından..
güzel haberlerde tebrik edilmekte hoş,ama moral bozukluğu anında motive edilmekten hoş değil bence..
sizinle bu düşüncemi paylaşmak istedim,dün çok kötü bi gündü benim için..

Canım neydi sorunun paylaşabilirsin..bizi bizden başka anlayan olmaz

oy oy maşallah canım..inşallah hep böyle güzel haberlerle geçer hamileliğin

Çooooooooooookkkk sevindimmmmm inanki :))) doktorlarda tecrübe çok önemli bir kez daha anladım

hoşgelinnnnnn..muhtemel doğum tarihlerimiz aynı seninle.bizde bugün gördük keseyi.inşallah 15 gün sonra da kalp atışlarını duyabiliriz:13:

sağol canım bizide 10 gün sonrası için çağırdı dr benim biraz zor geçecek gibi kesenin etrafında kanamalar oluşmuş...kasık ve bel ağırım var...kalp atışlarını duymak için sabırsızlanıyorum

Çooooooooooookkkk sevindimmmmm inanki :))) doktorlarda tecrübe çok önemli bir kez daha anladım

canım benim inanıyorum çünkü bende çok hissediorum o duyguyu kk da kesinlikle güvenmediğiniz doktora gitmeyinn..ben ilkini sevmiyordum aslında. hep olmsuz konusuo dıe..ama değistirmeyim dıodum vesile oldu bu olay..keske daha önce gitseymisim simdiki doktoruma..hem bayan,çok tatlı

bugün isteyeceğim istirahat bakalım..insallah önemli bise değil falan derler..

canım benim sağolun moral oldunuz..kese öyle güzel ki canım benim:) duruo orda fasülye gibi:)) öteki kanamada tam kara bulut

O kara bulut dağılsın inşallah o zaman sen kendi istirahatini kendin yapacaksın şekerim dinlen bol bol

aaaa canım bak çok sevindim işte şimdi
boşuna üzüldün o kadar ama anne yüreği
Aman dikkat et sende canım maşallah bebeğine

Ay bide ben görebilsem keseyi allahım o gün gelir miki 2 haftamız kaldı
inşallah dokotra gittiğimde hem kalp atışını duyarım hemde yavrumun hala yaşadığını görürüm

Son düzenleme:
Ay bide ben görebilsem keseyi allahım o gün gelir miki 2 haftamız kaldı
inşallah dokotra gittiğimde hem kalp atışını duyarım hemde yavrumun hala yaşadığını

niye 2 hafta kız?sen baya erken öğrendin diye dimiiii nese geçio zaman geçio ,aklına güzel seyler getir..doktor dün bana öyle konustu moralım bozuldu ama inan hissetmedim hiç kötü bise olacağını,sende kendine öyle kuruntular yapma..
beni de 10 gün sonra kalp pıt pıtına çağırdı

tebrik ederim canım ..çift çizgi çok açık..yarın sabah kan tahlili yaptır gebeliğini tescille canım..tekrar gözün aydınnnn

Bir hamile daha katıldı topiğimize :) Hayırlı uğurlu olsun şimdiden :)

1 hafta sonra falan gitmeyi düşünüyorum doktora ..Önce aile hekimine,gerçi daha hangi doktoraa gideceğimi de bilmiyorum..Eskişehir de bi özel hastaneye gidicem ama hangisine
İğneden çok korkuyorum ama
Bu arada kızla 27 yaşındayım..Umarım mutlu huzurlu bi hamilelik geçiririz..

hayırlı olsun canım, pzt banada dr um kesenin çevresinde kanamalar oluşmuş dedi ropor vermedi 10 gün sonra gel bakalım yine kanama görürsem rapor veririm sen istiraat etmeye çalış yorma kendini gibi telkinlerde bulundu.şimdi senin yorumlarını okuyunca başka bir dr mı gitsem diye düşündüm

bende sana yazcaktım unutmusumm..evet canım kesinlikle ihmal etme baska doktora da git bence..ihmal etme sakın..insallah seninki de benimki gibi bisedir..
eğer gerçekten kanama ise mutlaka yat ve hiç kalkma..senin doktorun yine iyi,hiç kötü bise dememis,benimkinin olumsuzluğu beni iyice mahvetti..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…