2013 Haziran Annleri Paylaşım Alanı

BEBİŞİMİZİN CİNSİYETİ

• Ankete Katılan
    557
Yarın 6.haftaya giriyorum inşallah henüz bende bulantı yok,yemek kokuları bazen çok baskın geliyor o kadar :) kraker iyi geliyor diye duymustum birde beyaz leblebii

Hayırlısı olsun canım..Ben yapmamam gereken bişey yaptım..O an yemek istemediğim bir yemeği yedim ve yazarken bile böööö...İçim kalkıyor..Sakın canınızın istemediği bir şeyi zorla yarar diye yemeyin..O günden beri o yemeği düşünüp kusasım geliyo süt içiyordum onu bile içemiyorum..Tiksniyorum herşeyden...

evet canım benimki de tüp bebek,bizim olası dogum tarihlerimizde aynı gözüküyor benim opu günüm 12 eylül dü ve ilk denememdi :))

Aaa şoklardayım:)) benimde opum 12 eylüldeydi vee benimde ilk denememdi
Tabi daha önce 2 düşüğüm var bende gen bozukluğu var o yüzden tüp denemk zorunda kaldık
sizdeki sorun neydii

kızlar kesesi görünen varmı benim yarın kontrol var bakalım ne diyecek dün 5 haftalık olduk

Tüm anniş adaylarını kutluyorum. Sağlıkla sıhhatle bebişlerinizi kucaklarınıza alırsınız inşallah. Ben de bu ay müjdeli haberi bekleyenlerdenim. Hamileler olarak dualarınızı bekliyorum. Bir de haziran anneleri için ben de topik oluşturmuştum diğer bölümde çizelgeli olarak, belki inceleyip katılmak, paylaşmak istersiniz, ben de sizlere katılırsam inşallah ki adımı yazacağım o listeye http://www.kadinlarkulubu.com/duyur...nu-ogrenip-haziran-ayinda-anne-olacaklar.html Oradaki bilgileri yazarsanız, çok rahat eklerim sizleri ve birbirinizi de oradan takip edebilirsiniz böylece. Tabi uygun görürseniz

yoo bidaha yaptırmadım ben canım
haftaya pazartesi felan yaptıracağım inşallah
canım maşallah sana sabrını takdir ettim valla..ben dış gebelik diye bi takıntı yaptım kendime 4 güne 1 ölçtürmüstüm,en son 3500 ü görünce bıraktım gari güzel haberlerini bekliyoruz canım benim..inşallah hepimiz için çok güzel günler gelecek inşallaaahhh

çok çok çok sevindim..ah bu doktorla yok mu bu doktorlar.hasta olmayan adamı bile düşünce gücüyle hasta edecekler yani...çok şükür bu günümüze
sorma canım ya,keseyi gördüğüm günü burnumdan getirdi gıcık adam..

Çok sevindim..Şükürler olsun..Hep güzel haberler alıyoruz..Bende yarın gidiyorum doktora..Bu akşam nasıl geçer yarın nasıl geçer bilmiyorum..Heycanlıyım..İnş.bende güzel haberler alıcam.

aynen çok şükür...senden de güzel haberler gelsin inşallah,bizi merakta bırakma canım..

Kızlar bu hafta çok mızmızım ben..Midem bulanıyo..Tiksiniyorum yediklerimden..Sizinde oluyor mu böyle şeyler..Annem derdi gebelik mide bulantısı başka birşey diye..

bende bel ağrısından baska bişe yok arada ağzım çok sulanıo ama bulantıya kadar varmıo çok sükür..ben bi tek brokoliden tiksindim geçen gün..halbuki hamilelikte çok faydalıymıs..:S

bende bel ağrısından baska bişe yok arada ağzım çok sulanıo ama bulantıya kadar varmıo çok sükür..ben bi tek brokoliden tiksindim geçen gün..halbuki hamilelikte çok faydalıymıs..:S

Bende de yok şükür bulantı..Sadece kasıklarım ağrıyo arada

Kızlar benim göğüs uçlarım çok karardı ve göğüslerim çok hassas. Sütyenle biraz kurtarıyorum ama yürürken bile elim değse acıyor. Ara sıra kasıklarım regl olacak gibi ağrıyor, özellikle yemek yedikten sonra. Sizde de oluyormu böyle şikayetler?

benim kasık ağrıları bu aralar çok şükür yok, çok huysuzlaştırıyordu beni oturma kalkma ani hareketlerde sancı giriyordu ama dediğin gibi göğüslerim çok hassaslaştı gece yatarken dönmeye korkuyorum.

Aynen ben de. Eşime sarılacak olsam göğüslerim acıyor hemen

Merhaba kızlar
topiği 2 haftadır takip ediyorum (bu ay çalışmalara başladığımızdan)
bat'ıma daha 5-6 gün var ama test yaptım dün akşam çok silik de olsa 2. çizgi vardı.
Bu sabah da testi tekrarladım, 2. çizgi yine silik de olsa oradaydı.
Karmakarışık duygular içindeyim.
İşten fırsat bulur bulmaz kan testi yaptırıcam, emin olamıyorum çünkü..
Eğer hamişsem tahmini doğum tarihi 17 haziran

Hekes bebişlerini sağlıkla kucağına alır inşallah

ne kadar güzel ne kadar anlamlı yaşadıklarınız okuyunca geçen sene bende böyleydim 2012 haziran ayında aldım kucağıma oğlumu.Aslında hamilelik tüm zorluklarına rağmen çok keyifliymiş çok zor geçirdim hamileliğimi bir daha asla diyordum ama şimdi bütün zorlukları unutturoyor bana yavrum.geçen yıl 25 ekimde arkadaşımın ısrarları sonucu eczaneden aldığım testi yaptım bebek istediğim halde 2,çizgiyi görünce şoka girdim kendimi olduğum yere kilitleyip uzun süre ağladım çıktığımda şaşkınlıktan nereye gitmem gerektiğini bilmiyordum.doktora randevu aldım ama gidene kadar kese yerindemi bebek iyimi diye uyku girmedi gözüme sonra doktor iyi dedi kalp atışları için gel sonrası çorap söküğü gibi geliyor taramalar tahliller ultrason her doktora gidişinde bir daha gitmeyi iple çekiyosun heleki tekmelerini hissetmeye başlayınca o duyguları anlatamam muhteşem bişi hamilelik allah hepinizin bebişlerini sağlıkla kucağında görmeyi nasip etsin.Hamilelikten daha güzel bişi varsa o da annelik tabi bebeğinin hergün değişik bişi öğrenmesi ve onu görmek çokk güzel.İyi günler mutlu hamilelikler diliyorum hepinize.

Bende de aynı şeyler var.Hamilelik belirtileri değilde sanki sadece regl belirtileri yaşıyorum gibi bazen fırlayıp wc ye bakıyorum kanamam mı oldu diye.
Kasılma, ara ara kramplar,şişkinlik. Hamile olan arkadaşıma sordum aynısını oda yaşamış. Erken dönemde vücud alışana kadar olurmuş, ayrıca bir süre, her ay regl günlerinde bu belirtileri yaşaya bilirmişsin
Bende başka hiçbir belirti yok hamile olduğuma dair, sürekli regl olacakmışım gibi dolaşıyorum ortalıkta o kadar. Haftaya kalp atışlarını duymaya gidiyorum ama zaman geçmiyor.
Hamilelik belirtilerini pek yaşamayınca hamile olduğunu unutuyor insan bir de emin olamıyorsun sağlıklı mı hala orda mı ...

Haftaya kalp atışlarını duymaya gidicem ve bütün ömrüm o kalp atışlarını her gün duymaya çalışmakla geçicek... Mucize gibi..

Bazen akıntım fazlalaşıyor. Kanama mı oldu diye koşuyorum wc ye. Tedirginim ya bir de.

Demekki herkesin yaşadığı şeyler bunlar. Farklı anormal birşey olmasın da.

Şu an hiçbir ağrı vs. yok ve bebek yok gibi. Hissedemiyor insan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…