2014 / 2015 Gelini Olacak Olanlar , Sohbete Buyrun , Dilerim yalnız değilimdir....

Canim ben de prensesi kini begendim bak sen ekleyince sade abartisiz ve kabartmasiz zaten normal duz yukaridan topuz yaptiricam sadece topuzu cevreleyecek sekilde taksin duvagi istiyorum gerekirse duvagi monte etmesi icin tasli firketeler var onlardan almistim kullanabilirim cunku tac takmak istemiyorum gelinlikte yeteri kadar tas var diye ama yine de tek sirali bir tacim var gerekiyor illa derse ona taksin ne bileyim kafam karisti cok ben gupurlu duvak sevmiyorum ki yaaa zaten tasli gelinlige olmaz

Çok haklısın canım düşünülmeli bence de

Benim modelimde ilk iki resimSonuncuda çok güzel ama boyum kısa iyice kısar kapatır tamamen beni dantel uzun kol istiyorum çünkü

O zaman kabarık tepeden duvaklar evett Ben yuvarlak yüzümü uzun göstersin diye rakibe duvak düşündüm

Canım taçla beraber çok güzel durur prensesinki öteki türlü çok sade olur duvak gözükmez gibi ama sen bilirsin alttan olsa evet taça falan gerek kalmıyor ama düz olan duvağa iyice prensesinki gibi tepeden olacaksa ek bir şey gerekir belki aldığın o küçük taşlılar da idare edebilir gerçi bir denemek gerek taçları seviyorum bendeŞu prensesin taçı gibi bulsam hiç kaçırmam gelinlikçilerde vardır belki
O zaman kabarık tepeden duvaklar evett Ben yuvarlak yüzümü uzun göstersin diye rakibe duvak düşündüm

Benimde yüzüm yuvarlak biraz zayıfladığımda daha bir inceliyor gerçi kafamdaki gelinliğe düz inen duvak olmuyor gibi kollarda kapalı ya iyice rahibe olurum ama sana yakışır canım benim

Son düzenleme:
Açık dalgalı saç istiyorum ben de. Uzun dantel duvak aldım. İlerleyen zamanlarda duvağı çıkarıp tacımı taraım diye düşündüm

Kesinlikle prensesin duvağı yakışır o zaman

Ben çıkıyorum işten kızlarrr öpüyorumm

canım gittim istikbale baktım benim halı tam istedigim gibi duruyor

canım aslında bizde esit gibi olur :44:kız tarafıda errkek tarafıda gelir :44: acmıcam tabi

canımm cok gecmiş olsun hep beraber halledersiniz inşallah üzülmee

Canim ben prensesin tacinin cok benzerini gordum dun 75tl idi ama benim var diye almadim zaten sade bir sac dusunmem lazim gelinligin taslarindan dolayi

Kızlar merhabaaaaa

Sonunda evlilik takvimimde 30lu günleri gördüm. Çok heyecanlı.

Annem bugün bir kaç havlumu ve bornozlarımı yıkamış, kurutmuş. Ben de ütüleyip hurçlara kaldıracağım akşam.

Sizler nasılsınız?

Sağol canım Fazla bişi yokmuş ben sanırım biraz abarttım alt kattaki koridorun ve üst kattaki koridorun boyaları kalkmış bide bizim yatak odanın boyaları kalkmış ufak bi tadilat olcakmış inşallah hemencecik biterde şu stresi atarım üzerimden ne zormuş uff

Merhaba canım ,
İyi olmaya çalışıyorm ufak bi aksilik çıktı evimde Allahın yardımıyla halledicez inşallah

kızlar napıyosunuz hazırlıklar ne alemde bizim ev boyanmaya başladı yarın duşakabini takılcak bi yandanda perde arayışındayım haftayada o işi halletmem gerek hızlanmaya başladık artık hem zor hem çok zevkli ya bu işler

buna şükür bari canım derrt etme sen ama gercekten bu dönem cok zor

ne güzel canım perde işi gercekten cok zor geldi bana birde halı

Açık dalgalı saç istiyorum ben de. Uzun dantel duvak aldım. İlerleyen zamanlarda duvağı çıkarıp tacımı taraım diye düşündüm

Eki Görüntüle 1085733

canım bana ilham oldun teşekkür ederim.
bugün gelin saçı provasındaydım. benimde aynı bu şekilde uzun dantelli duvağım var.
topuz yaptırdım denemek için ama pek içime sinmedi.
sonra bu modeli görünce neden olmasın dedim ve annemle gecenin 3 ünde deneme yaptık.
ve güzel oldu gerçekten. hem dantel duvak kendini daha çok gösterdi.

Kızlar bugün dini nikahımızı kıydırdık çok şükür.
Kendi evimizde yaptık. hem kuran da okunmuş oldu evimizde iyi oldu gerçekten.
Şahit olarak ise anne ve baba olmuyor dedi hoca.
O yüzden iki erkek şahit ayarladık tanıdıklardan.
Bir de mehir denilen durum var. ben 250 gr altın istedim. :) adet yerini bulsun.
bana kalsa bir şey istemezdim de hoca 250 gram uygun olur dedi. :)
Değişik bir duygu gerçekten. Allah'ın huzurunda artık karı-kocayız.
Sıra sizler de kızlar.

Canım eşyalarımı henüz eve getirmedik ona şükrediyoruz Allahtan getirmedik getirseydik ben zor toparlanırdım herhalde

Ay iyi bari. Ne zaman gidecek eşyalar?

Ben de kararsızım duvak ve saç konusunda.

Ayyy ne güzel. Hayırlı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…