2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Hic sorma 😊 bide erkek annesi olcaz , bende carsamba gunu gidicem kontrole bakalim dr tekrar bakicak donmusmu diye simdi de kan tahlili vermeye geldik bakalim ins sonuclar iyidir , tabi ki icimizde kalmasi daha iyi kendi istekleriyle gelsinler bu dunyaya biz onlari zorla cekip almayalim ☺️ icin rahat etsin istiyosan tabi ki bi dr a daha gorun bakalim o ne diyecek bu arada egzersizleride yapmaya devam et

Sent from my iPhone 5 S

İnş tahlil sonuçların iyi çıkar canım ve inş Bebişin dönmüştür hayırlı haberler verirsin canım bende yarın gidicem doktora aldım randevumu bakalım yarın ne olcak egzersizlere tam gaz devam bakalım :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İnş tahlil sonuçların iyi çıkar canım ve inş Bebişin dönmüştür hayırlı haberler verirsin canım bende yarın gidicem doktora aldım randevumu bakalım yarın ne olcak egzersizlere tam gaz devam bakalım :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ins canim cok sagol simdi geldik hastaneden orada gorevli bir kadin vardi 3. cocuguna hamileymis sohbet ettik biraz dedim bizim oglan donmedi o da daha cok erken doner endiselenme benim ilk cocugum doguma 2 saat kala dondu demez mi allahim bi sevindim bi sevindim ki sorma valla sezeryan dusuncesi kafamdan tamamen cikti diyebilirim sancilarimin gelmesini beklicem son anda doner insallah dogumda da donmezse artik daha yapacak bisey yok 😁

Sent from my iPhone 5 S

Kızlar selam

Bugun kontrolum vardı 37+2 yim bebegin suyu azaldığı için yarın bebegi doğurtalım dedi doktor.kızımdada böyle olmuştu suyu azalmıştı riske atmayalım dedi. Zaten 2cm açıklık varmış

Once bir fitil verecekmiş o doğum sancılarını tetiklicekmiş, daha sonra gerekirse suni sancı. Lütfen çok dua edin açılmam olsun. Normal doğumu cok istiyorum

Birazda stres yaptım çok mu erken diye, 3 kg olmuş bebek. İnşallah hayırlısıyla kucagıma alırım

Allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin canim... Bi bakmissin pirt diye gelivermiş bebişin... Benimde yarin kontrolum bakalim bana hangi gün diyecek...

yemekten sonra tansiyonumu ölçtüm 14/9 çıktı ağır da yemedim çorba semizotu salata ve yemeği birde karpuz çok az ekmek. bir an başım zonkladı kulaklarım felan anladım zaten yükseldiğini :-(

Kızlar selam

Bugun kontrolum vardı 37+2 yim bebegin suyu azaldığı için yarın bebegi doğurtalım dedi doktor.kızımdada böyle olmuştu suyu azalmıştı riske atmayalım dedi. Zaten 2cm açıklık varmış

Once bir fitil verecekmiş o doğum sancılarını tetiklicekmiş, daha sonra gerekirse suni sancı. Lütfen çok dua edin açılmam olsun. Normal doğumu cok istiyorum

Birazda stres yaptım çok mu erken diye, 3 kg olmuş bebek. İnşallah hayırlısıyla kucagıma alırım

Sağlıkla kucağına alırsın insallah

Kızlar selam

ay harika
hadi hayırlısı :) :KK16:
ne güzel kavusuyorsun bebişine
dısarda daha cabuk büyürler merak etme

kızlar doğum tarihleriniz belli oldu mu????????
ve doğum şekliniz??

benim 8 ağustos
spinal sezeryan
çok korkuyorum
ilki genel sezeryan olmuştu
acaip stresslerdeyim

yemekten sonra tansiyonumu ölçtüm 14/9 çıktı ağır da yemedim çorba semizotu salata ve yemeği birde karpuz çok az ekmek. bir an başım zonkladı kulaklarım felan anladım zaten yükseldiğini :-(

Canım limonlu su iç hemen birde bol su idrara çık sen zaten bilirsin. .babalarına bak ödem var mı diye ama seninkide benimki gibi başını yükseğe koy. ..benimki maşallah iyi en son perşembe gece hastaneye gittim. .ondan sonra çıkmadi daha

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Kesinlikle baska bi doktorada gorunsun. Banada ayni seyi soyledi doktor. Ordan cikip baska doktora gittik. Doktorun dedigine gore, erken hamileliklerde o kanama alani olarak gordukleri alan oyle gorunurmus, normalmis. Ama kanama alani degilmis. Progestan (ilacin adini yanlis hatirliyo olabilirim) kullan, hareket etme felan demisti ilk doktor. İkinci doktor, gerek yok kanama degil o, ilacin bebege zarari yok ama ihtiyacin yok demisti. Cok sukur 35. Haftadayiz. Allah yardimciniz olsun
cok saol canim..ileticem ablama..

slm kızlarr ,

dün akşam biraz bel ağrım vardı işgillendim sabah kalktığımda wc gittim peçeteye azcık kan geldi nişan mış. hemen doktora gittik nts de sancılarım yüksek çıktı ama ben hissetmedim. geçen haftaki kontrolümde bebeğin başı aşa dönükt bugun sabah makat duruşuna geçmiş. 1 cm açıklığım var. normalde bu cumaya kadar çalışıcaktım doktor çalışamazsın raporu verdi, evde yatış şuan . sancılarım iyice başlar sa sezeryana alıcak beni daha 36+0 haftalığım benim oğlan aceleci davrancak sanırım . eğer çarşamba günü balı aşa dönerse normal doğum deneyeceğiz dönmezse sezeryanla alıcaklar . erken olacağı için mutsuzum biraz ama Hayırlısı diyorum dualrınızı eksik etmeyin olurmu ?

şuan tetikte bekliyoruz be başı dönsün diede dua ediyorum sezeryandanda korkuyorum açıkcası, erken doğum sıkıntım yoktu ama durum öyle gösteriyor. herkese hayırlı zamanında doğumlar diliyorum . gelişmeleri yazmaya çalışacağım..

aayy nasi yani yaa..saka maka doguruyoruz gaaba..sanki hala cok war gibi ama..pitir pitir dokuluyo millet.

Kızlar selam

ayy Allah yardimcin olsunnn

Benimde bugün 14/10 oldu limonlu su ictim düştü bende ödem war fazlasiyla dr kontrol et tansiyonunu demişti zaten yarin kontrolüm war simdilik gitmedim.dr a bebegin hareketlerini takip ediyorum

Canım limonlu su iç hemen birde bol su idrara çık sen zaten bilirsin. .babalarına bak ödem var mı diye ama seninkide benimki gibi başını yükseğe koy. ..benimki maşallah iyi en son perşembe gece hastaneye gittim. .ondan sonra çıkmadi daha

içeyim şimdi canım.ben yükseldiğini hissediyorum ya bakalım yarın ne diyecek

Benimde bugün 14/10 oldu limonlu su ictim düştü bende ödem war fazlasiyla dr kontrol et tansiyonunu demişti zaten yarin kontrolüm war simdilik gitmedim.dr a bebegin hareketlerini takip ediyorum

benim de yarın kontrolum var inşallah bir sorun çıkmaz

kızlar doğum tarihleriniz belli oldu mu????????
ve doğum şekliniz??

benim 8 ağustos
spinal sezeryan
çok korkuyorum
ilki genel sezeryan olmuştu
acaip stresslerdeyim

iyi seninki belli olmuş benimkide inş. çarşamba belli olacak spinalde sadece bacaklarını 4-5 saat hareket ettiremiyorsun o kötü :KK43:

Ya ben bu nişan filan okuyunca çok korkmaya başladım tuvalete gitmeye korkuyorum ya kan gelirse diye. ..Perşembe gece 11de nst de sancı çıkmamışti ay birden mi olur bu işler hepsi bağımsız mı birbirinden. ..açılma,sancı ,nişan puf korkuyorum ben

kızlar benim yine kafam karıştı bugün doktor ben 20 gün rapor veririm sonra heyet alırsın dedi yaniii ben 20 gün bu doktordan aldıktan sonra başka bir doktordan da 20 gün rapor alsam sonra heyet raporunu zorlasam olmaz mı??????

Ya ben bu nişan filan okuyunca çok korkmaya başladım tuvalete gitmeye korkuyorum ya kan gelirse diye. ..Perşembe gece 11de nst de sancı çıkmamışti ay birden mi olur bu işler hepsi bağımsız mı birbirinden. ..açılma,sancı ,nişan puf korkuyorum ben

Senin karnın yukarda değil miydi, geçen gün öyle bişii yazmıştın , daha gelmez nişan sancı falan , benim karnım aşağı indi ben bile beklemiyorum nişan falan , korkma tatlım , sen böyle endişenince tansiyonun fırlıyo , kötü oluyosun, nişan daha 37 den sonra olur heralde...

X