2014 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Minik bebeklerimizin cinsiyetleri ;

• Ankete Katılan
    431
Bebeğin ağırlaşmasından dolayı artık sanırım bu kasıklara doğru ağrılar hep olacak ::S

Yürürken bile ağrıyor:S

Ayni seyden bahseydrz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benimde vajınamın en ust kısmı varya gobege dogru orası kasınıyor. aynayla zor bela baktım sankı mınık bır cızık var yarık gıbı... anlamadım ne oldugunu mantar mı ki?

Bebeğin ağırlaşmasından dolayı artık sanırım bu kasıklara doğru ağrılar hep olacak ::S

Yürürken bile ağrıyor:S

bende artık bacaklar acık yuruyorum.çok komıgım... birde yururken penguen gıbıyımm

benimde vajınamın en ust kısmı varya gobege dogru orası kasınıyor. aynayla zor bela baktım sankı mınık bır cızık var yarık gıbı... anlamadım ne oldugunu mantar mı ki?

bende artık bacaklar acık yuruyorum.çok komıgım... birde yururken penguen gıbıyımm

bende hic sorun gobek yok :KK43:(

Gunaydn herkese :-):-)bugun oglusumun kiyaftlrini yikiyrz anneannesyle cok mutluym

ohhh ne güzel makinada kaç derecede yıkıcaz bebk kıyafetlerini, bende deterjan alıcam ama toz olan var sıvı olan satıcı sıvı diyo eş dost sabun tozu al dedi kafam karıştı

Ben de sezeryan istiyorum yani sanırım :KK1::KK1::KK1:

Ama 38 de mi alıyorlar ya çok erken değil mi 38 hafta bari 39 olsun
Canmbenim doktor sezaryen icinbile bekletiyor 39.haftada olacak benimki arkadasimi 40a kadar bekletti
Günaydınn bu gün Dr randevum var duş alıp çıkıcam bakalım bebeğim ne durumda iyimi keyfi yerinde mi kaç kilo olmuş inş iyi haberlerle dönücez dua edin bize

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Oyyy bebisini voreceksinn hadi güzel haberlerle gelirsn inşallah bizi merakta bırakma gelince yaz tamm

Gunaydn herkese :-):-)bugun oglusumun kiyaftlrini yikiyrz anneannesyle cok mutluym

Günaydın canmm ne guzell heyecanli bölüme geçmişin :-) ben de haftaya yikamayi dusunuyorum kolay gelsin size ope koklaya yikarsiniz artik

Arkadaşlar bende bişey danışmak istiyorum şuan 30 haftalık gebeyim. Allah nasip ederse 30 eylül doğum tarihim. Benim sorunum şu bende mantar enfeksyonu oluştu. Bunda 1.5 ay kadar olmuştu doktor fitil verdi kullandım geçti. Şimdi tekrar başladı. duramıyorum kaşıntısından. Neden oluyo anlammıyorum. Benim gibi aynı sorunu yaşayan varmı?

Ben varim surekli oluyorum bende hem sicak havalar terliyoruz hemde vajinanin ph I bozuldu ondan oluyoruz canim bende su an bile krem ve fitil kullaniyorum

Canmbenim doktor sezaryen icinbile bekletiyor 39.haftada olacak benimki arkadasimi 40a kadar bekletti

Oyyy bebisini voreceksinn hadi güzel haberlerle gelirsn inşallah bizi merakta bırakma gelince yaz tamm

hah iyi illa 38 de alınacak diye bişey yok demek ki. Ben sanıyorum ki benim doktorum da maksimum içerde tutma taraftarıdır. Bu haftasonu bir konusayım bakayım ne dicek.

ohhh ne güzel makinada kaç derecede yıkıcaz bebk kıyafetlerini, bende deterjan alıcam ama toz olan var sıvı olan satıcı sıvı diyo eş dost sabun tozu al dedi kafam karıştı

ben dalin granül toz sabun aldım, misss gibi kokuyor gerçekten. Ama nihayetinde temiz ürünleri yıkadık, ilerde lekeli ürünlerde ne derece başarılı olacak bilemiyorum.

Ben 30 derecede kısa programda yıkadım bol durulama ile.

merhaba kızlar 20. haftadan beri lierac ve bebe yağı kullanmama rağmen alt göbeğimde bi kaç çizik gördüm kırmızı kırmız :KK43: çatlamışım öle kaşıntı falanda olmadı bir sabah baktım oluvermiş 10 kilo almıştım toplamda bide bebeğim dönmedi yan yatıo ağrıdan duramıyorum özellikle yürürken ayakta durdugumda çok agrıyo göreğim yanlara doğru çok gergin göbek deliğim bile ağrıyo :KK43: sizlerde durum nasıl acaba ? bide tecrübeli anneler bu çatlaklar daha da artar mı acaba ???

Günaydın kızlar iki günden beri boynumdan koluma doğru yayılan bi ağrı var kaburgaların falan da ağrıyo dün hastaneye gittim kalbime baktılar kanıma baktılar bişey bulamadılar ama hala devam ediyo. Hic uyuyamadım ağladım gece napacagımı şaşırdım valla .

Ben de sezeryan istiyorum yani sanırım :KK1::KK1::KK1:

Ama 38 de mi alıyorlar ya çok erken değil mi 38 hafta bari 39 olsun

Ben baştan berı sezeyan düşündüğüm için doktorumla konuştum Allahtan bı manı gelmezde 38+4 te 20 eylülde inşallah bebeğime kavuşucam

Günaydın kızlar iki günden beri boynumdan koluma doğru yayılan bi ağrı var kaburgaların falan da ağrıyo dün hastaneye gittim kalbime baktılar kanıma baktılar bişey bulamadılar ama hala devam ediyo. Hic uyuyamadım ağladım gece napacagımı şaşırdım valla .

canım stres yapma sınır sıkısması fılandır. yada ca ve mg eksıklıgınden olabılır

Gecmis olsun canim bende de var o agrilardan uykuya dalana kadar mahvoluyorum suanda da kolum agriyor butun kemiklerim sizliyor :-(

X