2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551

Rabbim acil şifalar versin inşallah tez zamanda gelip geçer. sağlıkla büyür yavrucağın

Tatlım gözün aydın.
Allah analı-babalı büyütsün
Darısı bizlerin başına =)

bende böyle rahat olmak istiyoruuuummmmmmmmmmmmm

Canım Allah acil şifa versin.
İnşallah güzel geçer ameliyat ve meleğini kucağına alır anneliğin tadını çıkartırsın...
Dualarımız seninle canım...

bende öyle düşünüyom normal doğumda daha beklersem sanki zor olacak gibi. çünkü doktor kafası biraz iri dedi. 2 hafta önden gidiyormus başı. kilosuda şimdiden 3400. ondan çıkaramam diye korkuyom haftalar gittikçe.karnmda da kasılmalar vs hep var ayrıca hemeroid de 1 aydır var.gitmez herhalde o memeler. çatlaklar da kalçada aldı başını gidio. hayırlısı bakalım.

doğum yapanlara hayırlı olsun allah analı babalı uzun ömürler nasip etsin. kızlar dikkatimi çektide normal doğum yapanlar genelde 3 kilonun altında doğum yapmış. 3 buçuk kilonun üzerinde normal doğum yapan yok sanırım. yarın kontrolüm var inşallah normal doğum ısrarından vazgeçer doktor yoksa bu saatten sonra doktor değiştireceğim. 37+4üz bugün ve 3 buçuk kiloyu geçmiştir sanırım benim tombiş. +- 100 yanılma payı yazıyor kilo için. doğum iznimi 1 hafta önce verdi birde. 19 nisana kadar doğurmuş olmam lazım.19 nisana gün isteyeceğim zorlayacağım doktoru. 19 nisanda 39+0 oluyor zaten. o kadar emin ki erken doğum yapacağıma ama benim bebeğin erken gelmeye niyeti yok. birgün sancıdan kıvranıyorum tamam diyorum bugün yarın gelir ertesi gün sancıdan eser yok. kasılmalara takılmıyorum artık onlar 25. haftadan beri var. eşim karnın 1 haftada çok büyüdü diyor.

İnşallah güzel haberlerle gelirsin canım.

1 + 1 = İdil ♥

Kızlar diş ağrısından uyuyamadim sabah 5 gibi dayanamayip bir parol 500 mg içtim.
Gerçi o da geçirmedi ağrıyı.
Bugün de sağ ayak bileğim çok şişmiş solda birşey yok.
İlaç mı etki yaptı acaba !

1 + 1 = İdil ♥

maşallah tombişe. yanaklar tam ısırmalıktır şimdi onun. benimkide tombiş. kayınpederim senin bebek küçücük olur deyip moralimi bozmuştu yazın. zayıf olduğum için boyumu göstermiyordum gebelikten önce. oysaki gelinlerinin içinde en uzun boylusu benim ama o en kısa sensin diyor. kaynanamda sen ona bakma kızım onun kafa gitti artık bunadı diyor :). sanırım o öyle deyince içime oturmuş. ama o benim tombişimide sıska olarak görür.

bende böyle rahat olmak istiyoruuuummmmmmmmmmmmm

Evinin işleri de aradan çıksın rahat olursun tatlım :)
Benim yarın bebek odası gelecek haftasonu da temizlikci.
Halıları geçen hafta yikatmistim sermedim temiz olacak diye.
Yarın bir de kontrolüm var.
Doğum için karar kilacagiz :)
Yarın için heyecanlaniyorum bende.

1 + 1 = İdil ♥

cok sukur 3300 olmus bizimki doktor alt sinir veriyorum dogdugunda bunun altinda cikmaz dedi. 3500 hedef kilomuz bakalim ins. zaman geciyo benim 30. haftadan beri erken dogum riski vardi ha geldi ha gelecek derken bu zamana geldik catliyorum sabirsizliktan. Sen doktorunla normal gelmezse nezaman sezeryana alir gibi konustun mu ben konusmadim da en gec nezaman dogar merak icindeyim.

kötü olmuş ya. geçen yıl ben kafamı duvarlara vuruyordum resmen. denemediğim şey kalmamıştı. doktor korkumdan 2-3 ay çektim en son eşim kolumdan tuttu zorla götürdü. 15 dakikalık bir dolguyla kabusum geçmişti. iyice çürümüş demek ki

cnm simdi gordum ay cok duygulandim ayni gunlerdeyiz sen aliyorsun hayirlisiyla kucagina bebisini :) darisi basima. ohhh ne guzel kakar o simdi

ayyy hiç sanmıyorum kuzum ama inşallah yarından sonra rahatlarım..
çarşambada bizim kontrolümüz var bakalım dr teyzemiz bize ne dicek?
kuzumm benmmm inşallah yarın bizlere güzel haberler verirsin..
dişin içinde geçmiş olsun fındığım yaa..
şimdi nasılsın?

Yaa evi temizletmem lazım bu hafta içi temizleteyim diyorum ama ne zaman temizletsem bilemedim. Benim için ne kadar geç olursa o kadar iyi olur çünkü çok dağınık yaşayan biriyim bir de evimiz küçük çok daha kısa sürede dağılıyor. Bir yandan da korkuyorym ya aniden doğum olursa diye. Ne yapsam bilemedim halıları yıkamaya vereceğim ne zaman getirirler onu da bilmiyorum kafam iyice allak bullak oldu

Sineeeeemm daha doğum yapmadinmi buralardasin bugün yarın olur gibi bikaç gune.oyle geliyor bana

Çok sağolun kızlar.
Dişim çürümüş.
Kanal tedavisi şart artık.
Doktor korkum yok lakin hijyen açısından tedirginim.
Geldik 9 aya kadar bebeğim doğsun öyle tedavi ettireyim diyorum.
Diş yoluyla bir çok hastalık bulaşiyor çünkü bebeğimin etkilenmesini istemiyorum.
Hala ağrıyor dün kadar şiddetli değil ama...
Yarın kontrolümüz var.
Duruma göre bakicam çaresine.

1 + 1 = İdil ♥

Ben de tam tersi acaba gec mi gelecek diyorum
Evet cnm hayirlisi

Sineeeeemm daha doğum yapmadinmi buralardasin bugün yarın olur gibi bikaç gune.oyle geliyor bana

ayyy yok yaaa o kadar gezmeme evde durmamama rağmen Hira hanım yerinden memnun sanırım hiç gelmeye niyeti yok
aaaaaaaaaaaaa durr deme.. yarın olmasın yarın evde temizlik var dipli köşeli
benden önce e3sme3r doğuracak hem..
ben kimsenin sırasını almak istemiyorum çok usluyum ben

oyyy kuzum benim az daha sabret bakalım İdil hanım için..
keşke yapılabilecek bişey olsa..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…