2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
Selam. Ben de bugün ikili testi yaptırdım. Sonuçlar çok güzel çıktı. Benim bebeğim de 11 hafta 6 günlük olması gerekirken, 12 hafta 4 günlük çıktı ultrasona göre. Doktor gelişimi çok güzel dedi. Sorun yoktur senin bebeğinde de. Ha bu arada cinsiyetini öğrendik, kızımız olacakmış :21::emir_bebek::nazar:

Daha önce mevzusu gemişti. Nemlendirici olarak doktorum Seba-med'in olgun ciltler için olan losyonunu ve pregnacare kremi önerdi.

Gozunuz aydin :-). Cinsiyet kesin mi dedi :-). Masallah kizina :-)

Selam. Ben de bugün ikili testi yaptırdım. Sonuçlar çok güzel çıktı. Benim bebeğim de 11 hafta 6 günlük olması gerekirken, 12 hafta 4 günlük çıktı ultrasona göre. Doktor gelişimi çok güzel dedi. Sorun yoktur senin bebeğinde de. Ha bu arada cinsiyetini öğrendik, kızımız olacakmış :21::emir_bebek::nazar:

Daha önce mevzusu gemişti. Nemlendirici olarak doktorum Seba-med'in olgun ciltler için olan losyonunu ve pregnacare kremi önerdi.
ayy gerçekten mi yaa bu iyi bi şey ozaman öyle mi. inan çok korkmuştumsonucunu yazar mısın canım zahmet olmazsa

ben doktoruma cinsiyeti belli mi diye sorduğumda çok garipsiyrr aaaa daha çoook erken diyor. benimki de normalde belli olmalı ozaman değil mi

Gozunuz aydin :-). Cinsiyet kesin mi dedi :-). Masallah kizina :-)

Kesin olmamakla beraber kıza benziyor dedi. Nub teorisine göre de kız gibi görünüyor:21:

ayy gerçekten mi yaa bu iyi bi şey ozaman öyle mi. inan çok korkmuştumsonucunu yazar mısın canım zahmet olmazsa

Kötü birşey değil. Bebeğin kaç haftalık olduğu CRL ölçümüyle belirlenir (cihaza göre), dolayısıyla gelişimi iyi olduğunda bebek daha büyük görünür. Benim CRL 6.04 cm. Ense kalınlığı da 1.2 mm idi.

Kesin olmamakla beraber kıza benziyor dedi. Nub teorisine göre de kız gibi görünüyor:21:

Kötü birşey değil. Bebeğin kaç haftalık olduğu CRL ölçümüyle belirlenir (cihaza göre), dolayısıyla gelişimi iyi olduğunda bebek daha büyük görünür. Benim CRL 6.04 cm. Ense kalınlığı da 1.2 mm idi.

Nub teorisi :-). Benim doktor da soylemez ben de bakacagim nub teorisine bakim anliycak miyim tabi :-)

benim bebek 74.72 mm crl ense kalınlığı 1.2 down senromu olma olasılığı da 1/50000 cıktı

yeni yeni hamile olduğumju anlıyorum şükürler olsun allaha hep tedirgindim bu güne kadar riski de hemen hemen atlattık inş. zaten riskli bi gebelik dönemi yaşayınca hop oturup hop kalkıyor. sürekli kalbi durdu mu atıyor mu korkuyordum. şimdi hamileliğin çok güzel bi şey olduğunu anlıyorum. şükür binlerce kez hemde

merhaba kızlar ne zamandır takkip ediyorum ama yazmıyordum.bugün doktora gittim ve bebişim 9 haftalık kıpır kıpırdı nasıl hareket ediyordu çok şaşkın ve mutluyum.22.2 mm olmuş kalbi 180 atıyor. allahım bütün bebişlere sağlık versin ve isteyen herkese nasip etsin inşallahhhh

BiraZ birkac saat once annen geldi ege geldiginden beri zirilzil agliyo yatiyoorum ama nasil annem tutturdu sen abartiyosun kendi isini kemdin yapcan ben egede sana cok baltim bu normal yolla olan bebek ,o kadar,abartmaya gerek yok kendini yormadan yapican islerini diyo diyorumki dr yatis verdi,suan kanama,var anlayana ask olsun,gercekten annem eve gidicem diyo babam burda diyo egeyi birakcam diyo dedim git ya durma inan olmasa daha cok dinlenicem oturdum agliyorum bana hala kahve yapmadin ev sahibi yapmadiki diyo kuzenim geldi yanima ons diyo

kızlar merhaba ikili testi yaptırdık bugün çok yorucuydu git gel yaptık kan tahlili sonucu çıktı tekrar gittik doktora götürdük tekrar gittik. elhamdülillah bi sorun çıkmadı. yalnız bebek ultrasona göre önde çıktı hatta baya önde:18:hem de baya bi 13+3 görünüyor
tedirgin oldum ben de. neden büyük göründü acaba böyle bi şey yaşayan var mı

maşallah kızlar bebişlerinize:nazar::nazar::nazar:
ikili sonuçşarınız güzel çıkmış darısı hepimize inşallah..bizimde pazartesi..
bebişler önce gidiyor ne güzel maşallah onlara:nazar::emir_bebek:

monarossa canım boyunuz uzun ise bebişte size çekmiş demek ki :nazar:

snowyv prenses geliyor demek çok sevindim canım:nazar: sağlıkla gelsin kuzun.

Allah biliyor ya tabiki önce sağlık ama bende kız bebek çok istiyorum ama erkek hissediyorum:KK1:

Son düzenleme:

Allah biliyor ya tabiki önce sağlık ama bende kız bebek çok istiyorum ama erkek hissediyorum:KK1:
darısı başına inşallah canım yok benim boyum çookk kısa minyonum ben 163 eşim 188 eşime benzemiş ben gibi olsa kolayca doğururdum ufacık tefecik

kızlar kalp atış hızını söyledi mi size dr.
snowyy kız bebeklerin daha hızlı atarmış 140 üzeri .öyle de cinsiyet belirleme yontemi varmış merak ettim tutacak mı acaba..gerçi bir arkadaşım çürüttü tezi ama yine de merak ediyorum :KK1:

Son düzenleme:

Teşekkürler canım. Umarım hepinizin sonuçları güzel çıkar. Allah senin de gönlüne göre versin, ben de kız istiyordum nasip oldu. İnşallah sağlıklı da olur, o zaman tadından yenmez:21:

X