2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551

içiyorum canım sütü yoğurdu biraz arttırmaya karar verdim bilmem etkisi olur mu

yes işte ben de yeni fark ettim onu. detaylı ultrasonu 4lü test sanıyordum sanırım. ne yiyip içiyorsam akıl gel git yapıyor arada böyle

ya bende doktora detyalı ultrasonu sordum zaten ben her seferinde detaylı bakıyorum dedi
sonrada bana herşeyini gösterdi bak bu kalbi bu parmakları bu şusu bu busu :)

Kizlarrrrrrrr harmony n test sonucum geldiiiiii

Bebegim saglikli risk yokmussssssss cokk sukur Allahaa artik derin bir ohhhhhh diyorummm.

Kzim olcagi icin bile sevinememis kursagimds kalmisti.

Prensesim geliyo sagliklida insallah teyzeleriiii

:

:119::119::119::119::119:

Son düzenleme:

...bazı şeylerde haklısın ancak inşallah gebeliğin sorunlu geçmez ,zaten gebelik bir hastalık değildir .herşeyi akışına yaşarsın doğumu bile ......
Gebeliğimiz çok şükür sorunlu geçmiyor ..geçse daha farklı olurdu ..allah kötü şeyler vermesin .ama şeker yükleme testi ve tiroid tahlilini muhakkak yaptır çünkü bebeği de etkileyen şeyler bunlar . Zapzayıf tuba ünsal da bile şeker çıktı ..

Gözün aydın prenses annesi:)

süpeeeeeeeeer ..çok mutlu oldum canım bebeklerimiz bizim herşeyimiz onların sağlığını ana rahmine düştüğü andan itibaren düşünüyoruz .çok şükür tahlillerin iyi çıkmış yuppiiiiiiiiiii

Gözünaydın canımmm

kızlar bugün gece rüyamda kız çocuğumun olduğunu ve hemen büyüyüp yürümeye başladığını gördüm

Eee bacım ben sana dedim içini ferah tut diye =)
Benim hislerim kuvvetlidir...
Çok sevindim valla..
Şimdi derin bir nefes al ve bebeğine yansıt mutluluğunu

Maşallah ne güzel sıra tekmeleri beklemeye geldi

canımmmm gözün aydın, sen bu harmony testini ikili taraman riskli çıktı diye mi yaptırmıştın

Dün gebe kıyafetleri baktım tam istediğim tarzda pantolon buldum çok sevinçliyim dar hafif kotlar giyiyorum ben ..daha önceki baktıklarımın hepsi kalın kumaşlı kotlardı gebe markasında istedğimi buldum kızlar ..henüz almadım ancak öbür aya alırım herhalde göbiş büyüdükçe :)

anlıyorum canım ama inan herşey olacağına varıyor. doktoruna güvenmek çok önemli. ben oğlumda doktoruma çok güvendim ve şükür en doğru şekilde müdahale etti bize. bir tanıdığın ise doktoru normal doğurtcam diye uğraştı kızın bebeği günlerce küvözde kaldı bu inat yüzünden.
ben de bu sefer doktor konusunda muzdaribim bu doktora ilk kez gittim iyi gibi geldi ama yaşadıkça görcez bakalım. hakkımızda hayırlısı.
canım bana da dün doktor görünen organlar gayet iyi dedi ama detaylıda damarlara vs de bakılıyor. senin bebeği besleyen damarların bebeğin damarları vs.
heyo heyo.... çok sevindim canım ya.
evet fark baya var Erkek yılı demişlerdi bana
sonradan değişenler skoru değiştirmeye başladı ama :)

Kizlar ben atlattim beni merak etmissiniz cok tesekkur ederim Allah sizi hayielisiyla sag salim evlatlariniza kavustursun

Hepinize cok tesekkur ederim kizlarr
C.tesi de prensesimi gorunceeeee ciciler almaya basliycam artikk..

Adam-olacak -kz cnm evet ikilim cokkkkk yuksek riskli cikmisti ama buradaki o...z dr. Burun kemigi var oldugu halde yok yazmis
Oda riskimi cok yuksek cikarmis 1/8 ondan yaptirdik duramadik

Ama sukurler olsun gecti bitti kabus...

Gebe markasında bende kot bluz beğendim çok güzel seyler var ama carsıya hiç bakmadım belki carsıdada güzel seyler vardır
bende nasipse bir sonrakii maaşa istiyorum babamızdan bir kot

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…