2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Kızlar yaa size bi sorum olacak oğlum çok uzunn oldu hastlığı geçmek bilmiyor ben endişeleniyorum artık dizce bi profesör doktora göstersemmi devlette burnu sürekli akıyor bide jaç gündür göz çapaklanması başladı uyanıkken iyi ama uyurken çok mızmız hiç böyle olmamıştı!

Cok cok gecmis olsun icin rahat etsin git bence hic basimizdan boyle bisey gecmedigi icin bilemiyorum da tabii

Aaaaa ordan cay olur mu hic hesap numarami gonderiyim bi yuzluk at be abla hahahahah

Lutfen oyle seylere kesinlikle inanmayin lutfen allah korusun butun bunlar gizli sirk turbe muska bu isler iyi degil turbe derken tabi ki allah dostlari ama bu turbe suyu turbe bezi resmen allaha ortak kosuyorlar hasa ne diliyorsaniz allahtan dileyin sakin baglama oyle seyleri evinizde nazar boncugu bile koymayin nas felak indirilmis onlari okuyun bol bol

Cok cok gecmis olsun icin rahat etsin git bence hic basimizdan boyle bisey gecmedigi icin bilemiyorum da tabii
TTeşekkü ederim canım İ
zaten felak nası okurken aklıma geldi ben asla inanmıyorum böyle şylere ama işe kv bunun yüzünden bile eşimi şişirebilir

Kurabiye yaptim hemide starsbucks kurabiye (adi ne kadar havali demi ) tek tane almadi bende amaaan dedim hepsini yedim oh olsun
o nasıl oluyor sekerim adi pek hamalıymış eskiden olsa yapardım ama yok garı sağlıklı beslenicem

Aaaaa ordan cay olur mu hic hesap numarami gonderiyim bi yuzluk at be abla hahahahah
ayin ediyon atarız

@Grilboymom hayirli ugurlu olsun borc cok zor allah bizim gibi garibanlarida tez elden kurtarsin insalllahhhhhhhh
aminnnnn canım ims insan piskolojik olarak pek rahatliyor

Kız oğlumun alt azıları şişmiş bitanesi neredeyse çıkacak huysuzluğu hastalığı ondan bitmedi demek kuzum hastalık üstüne dişle uğraşmış
Canım bizde azı çıktığında çok uzun zaman hasta kaldık bu gecede habire oksurdu kuzum inşallah hasta olmaz dun diyetisyene giderken yanımda götürdüm hastaneden hastalık.kaparsa kendimi affetmem

Ah kızlar aaah bugünlerde bela peşimi bırakmıyor allah hayır etsin ben yoksa kötü birimiyim

canım ne kötüsü ya sen tatlı iyi bir insansın, hakkını savunmak kötülükse kötünün dik alasıyım:) doğru olanı yapmışsın kimse kimsenin hakkını gasp edemez, bu dünyada doğru söyleyen hakkını savunan haksızlığa susmayan sevilmiyor olay bu, insanlar başına vurup lokmasını elinden alacak tipleri seviyor.
terbiyesizlik yapmış kadın tabi ki onun görevi , bizim kreştekiler her işi yapıyor görüyorum, doğru olanı yapmışsın
canım bu son yaşadığınız hastalık böyle hiç götürüp oralarda perişan etme derim

İç çççççççç
Çok duğru söylüyorsun canım yönetici kadın kendisini dünyanın merkezi sanıyor
Ben daha binaya ilk taşındığım anda kıl oldum ona kapımı çalığ çöp günleri var o günler harici çöp dökersen bana 5 tl ceza vereceksin dedi ben büyüğüm diye saygıdan tamam dedim ama ona afedersin b.... K para veririm cezası neyse belediyeyi ararım onun önünde gelin ben çöp döktüm bana ceza yazın ödeyeyim derim ben..

Bende bu tür bi manyağım

Ben sokakta biri bi kişiye haksızlık yapsa fahil olurum huyum kurusun

Kesin alerji canim daha 1 yas kontrolune goturmedim gidince doktora da soracam tavsiyelerin icin cok sagol bikac gunde bile degisiklikler basladi cok şükür bebisimde
Ablan icin cok uzuldum canim allah yavrularina bagislasin tez vakitte sifa versin

@Mrssuperfine canım Allah acil şifalar versin çok üzülldüm rabbim yavrularına sevdiklerine bağışlasın atlatır inşallah tez zamanda

I imspecial aysimason oohh helal size kızlar ya ben haklı da haksız da olsam savunamıyorum kendimi bulaşmak istemiyorum korkuyorum başım belaya girer diye ilkokulda bile öyleydim süveterimi kitabımı çaldırdım sesimi çıkaramadım kazanan öteki taraf olurdu hep şimdi öyle değiliz tabi canım gelişme var biraz

Canım ilkokul dedinde aklıma bişey geldi ben birinci sınıfta daha yeni okula başlamıştım bi çocuk bana. Sürekli karışıyordu en son kalemimi kurmıştı bende öğretmene söyledim pek takmadı dersin ortasında çıkıp abimi getirmiştim çocuk kalemimi kırdı benden durmuyor öğretmende takmıyor diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…