2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Kuzum ya sakin ol , eşin hata etmiş ama şimdi onu düşünme oğlunu düşün, kendi düşürse ne olacaktı kaza bu olacağı varmış. İyi olsun da paşan gerisini boş ver.
İyi şükür canım çok kötü şişti balon şişiriirsin ya öyle oldu çok korktum elim ayağım tutmuyordu bide üstüne o öyle yapınca dahada kötü oldum başıma ağrılar girdi ama bu onun yanına kalmayacak..
Kazayı anlamaz benim çok bilmiş eşim herşeyii 4 dörtlük bekler ama kendi eksiklerini görmez sinir..

İyi şükür canım çok kötü şişti balon şişiriirsin ya öyle oldu çok korktum elim ayağım tutmuyordu bide üstüne o öyle yapınca dahada kötü oldum başıma ağrılar girdi ama bu onun yanına kalmayacak..
Kazayı anlamaz benim çok bilmiş eşim herşeyii 4 dörtlük bekler ama kendi eksiklerini görmez sinir..
Canım anladım o şişliģi ödem olmuş, uzun süre gitmez o bilgin olsun, bir tanıdığın çocuğunda olmuştu, dediğin gibi yumurta gibi şişmişti.
Hangi erkek değil ki öyle, bizim eşimle tartışmalarımizın tek nedeni çocuklar biliyormusun, onlar yüzünden bu hale geldik.
Benimki ilk oğlum da öyle pimpirikliydi ki burnunumdan getirmişti, bir kere benim yanımda düşmeyen oğlumu yataktan kafasının üstüne düşürmüştü, ben hic suçlamamıstım o olsa yaygara koparırdı.

Kızlar çok kötüyüm abdullah başını duvara çarptı 10 saniyede yumurta gibi oldu başı ne yapacağımı şaşırdım elim ayağım tutmadı eşimi aradım pislik geldi oğlumu aldı ben tam arabaya binecektim sürdü arabayı bu onun yanına kalmayacak onu allaha havale ediyorum şuan evde hüngür hüngür ağlıyorum abilerim yanındaydılar aradım flim çekmişler şükür bişeyi yokmuş..
cok gecmis olsun cnm
kazalar surekli oluyorki esinin niye boyle bir tepki verdigini anlamadim
sanki senmi carptin duvara kazayla olmus iste
hani bazen esimin yuzunden oglan dusse biyerine birsey olsa cok kiziyorum
esime tepki veriyorum niye dikkat etmedin diye ama bu durum cok baska
sabh gidip gec geliyorlar tum gun biz bakiyoruz Allah korusun hersey olabiliyor ,cok cok gecmis olsun Abdullah a :KK66:

Canım anladım o şişliģi ödem olmuş, uzun süre gitmez o bilgin olsun, bir tanıdığın çocuğunda olmuştu, dediğin gibi yumurta gibi şişmişti.
Hangi erkek değil ki öyle, bizim eşimle tartışmalarımizın tek nedeni çocuklar biliyormusun, onlar yüzünden bu hale geldik.
Benimki ilk oğlum da öyle pimpirikliydi ki burnunumdan getirmişti, bir kere benim yanımda düşmeyen oğlumu yataktan kafasının üstüne düşürmüştü, ben hic suçlamamıstım o olsa yaygara koparırdı.
Aynısını bizde yaşadık o düşürünce ses yok ama kendisi düşse beni suçlar..
Herkes duymuş hepsi kızmıştır ona şimdi ama yine anlamaz yine..

Şişlik gitti canım az kalmış şükür..

Oy masallah canım boyu uzun, ben kısa diye üzülüyorum zaten, persentilde boy da kiloda alt sınır da, ilk zamanlar üst sınırda olan boy kilo bu hale geldi. Artık yiyor çok şükür demir eksikliği dışında sıkıntı da yok niye kilo almıyor uzamıyor anlamıyorum. Abisi de kısa dünyanın sütünü içiyor yine de tık yok.
Doktorlar birden uzar deyip duruyor tek tesellim abimin oğlu elimizde büyüdü kısaydı şimdi 17 yaşında 1.80 boyunda kaslı bir delikanlı :)))) büyük oglumla huyları da benziyor o da çok çok hareketliydi şimdi adım atmaya eriniyor :KK70: umudum o oldu :KK70:
Minik çene baz abisi kılıklı normal anneleri de öyle :KK70:babaya çekselerdi hım evet hayır yok yeterli kelimeler olurdu :KK70:

Dün ilk kez saçını kestim bizimkinin saçı çok seyrekti bağlanacak kadar uzayınca, kendim traş ettim keltoş oldu :confused:

Ardanın boyu uzun ya o boya kilosu az durmuyor bu nasıl oluyor anlat bana:KK64: onun digil digilini yerim, cool çocuk kendini ağırdan satıyor :KK59: ağır abi havası var onda, benimki cem yılmaz kılıklı:KK70:

Canım tuvalet konusunda en önemli şey senin hazır olman, ben ilkte yaşadıklarımı düşünüp bir türlü başlayamıyorum :deli:
saol cnmm
:)) epeydir resim yuklemedim ya tabi gorduklerinde boyu dahw kisa oldugu icin kg su tombik duruyor ama suanda iyi yine zayif diil
ama eski gibide tombul tombul diil :)

İyi bari inmiş, o çocuğun ki epey kalmıştı öyle. Haklısın çok haklısın ama anlamaz asla dediğin gibi.

cok gecmis olsun cnm
kazalar surekli oluyorki esinin niye boyle bir tepki verdigini anlamadim
sanki senmi carptin duvara kazayla olmus iste
hani bazen esimin yuzunden oglan dusse biyerine birsey olsa cok kiziyorum
esime tepki veriyorum niye dikkat etmedin diye ama bu durum cok baska
sabh gidip gec geliyorlar tum gun biz bakiyoruz Allah korusun hersey olabiliyor ,cok cok gecmis olsun Abdullah a :KK66:
Sağol canım işte anlayana anlatabilirsin anlamayana kendini yırtsanda aynı ben onu allaha havale ettim konuşmayacağım onunla abim arıyor bişey olursa ara diye eşimde yanındaydı aramıyorum dedim kaza ile düştü neler yaptı bişey olursa ben onu götürürüm hastaneye dedim tabi abim söylemez ona..

saol cnmm
:)) epeydir resim yuklemedim ya tabi gorduklerinde boyu dahw kisa oldugu icin kg su tombik duruyor ama suanda iyi yine zayif diil
ama eski gibide tombul tombul diil :)
Doğrudur canım çünkü epey fark var boy kilo oranında, ben onun tospik çatık kaşlı halini sevmiştim :))) bende bir foto koyayım diyorum unutuyorum kel halini koyayım koca kel bir kafa :KK70:

Cok gecmis olsun canim abdullah kuzuya cocuklar duserek kalkarak buyuyrlar...
Ahh o eşler Yok mu...
Hz.isa (as)' ya ölüleri diriltmekten zor nedir diye sormuslar,anlamayana anlatmaktir demis...esime bunu diyorum hep:KK43:(

Teşekkür ederim canım benimki anlıyor ama o anlayana kadar iş işten geçmiş oluyor malesef..
Erkek değilmi hepsi aynı hani bi laf varya kaynanayı kazana koyup kaynatmalı bu sefer erkekleri kazana koyup kaynatmalı belki biraz akıllanırlar:ukala:

Kızlar çok kötüyüm abdullah başını duvara çarptı 10 saniyede yumurta gibi oldu başı ne yapacağımı şaşırdım elim ayağım tutmadı eşimi aradım pislik geldi oğlumu aldı ben tam arabaya binecektim sürdü arabayı bu onun yanına kalmayacak onu allaha havale ediyorum şuan evde hüngür hüngür ağlıyorum abilerim yanındaydılar aradım flim çekmişler şükür bişeyi yokmuş..

Almadığı iyi olmuş aslında hastane ortamında ikiniz de daha fena olabilirdiniz. Çok çok geçmiş olsun..
Benim kızım da çizgi filmlerde sargılı karakterşer olur ya aynen öyle.
Gözü çenesi mosmor dayak yemiş gibi, nacakları ayağı yanık sargılı.. Ve hastanede çığlık çığlık ağlaması va de aklımdan gitmiyor..

İyiki bi şeyi yok allah tekrarlatmasın korusun meleklerimiİ inş..

Canim bende bunu cok arastirdim, bloglardaki yazilari okudum. Kullanmak cok isterim ama grc kaldim.sanirim. simdi de krese gidiyor. Bu kis kullanabilirim.bir yandan da yavas yavas tuvalet egitimi veririm yaza birakir insallah

Eain cok gereksiz tepki vermis. Kaza iste, cocuklar duse kalka biyuyor. Bebim kiz da gecen merdivenden dustu kafa sisti ertesi gun indi sukur. Morlukta 1 haftada gecti

Almadığı iyi olmuş aslında hastane ortamında ikiniz de daha fena olabilirdiniz. Çok çok geçmiş olsun..
Benim kızım da çizgi filmlerde sargılı karakterşer olur ya aynen öyle.
Gözü çenesi mosmor dayak yemiş gibi, nacakları ayağı yanık sargılı.. Ve hastanede çığlık çığlık ağlaması va de aklımdan gitmiyor..

İyiki bi şeyi yok allah tekrarlatmasın korusun meleklerimiİ inş..
Teşekkür ederim canım ama evdede ömrümden ömür gitti..
canım yanık yazmışsın noldu serraya çok geçmiş olsun merak ettim bak hemen cevap yaz canım..

Canim bende bunu cok arastirdim, bloglardaki yazilari okudum. Kullanmak cok isterim ama grc kaldim.sanirim. simdi de krese gidiyor. Bu kis kullanabilirim.bir yandan da yavas yavas tuvalet egitimi veririm yaza birakir insallah

Eain cok gereksiz tepki vermis. Kaza iste, cocuklar duse kalka biyuyor. Bebim kiz da gecen merdivenden dustu kafa sisti ertesi gun indi sukur. Morlukta 1 haftada gecti
Sizede geçmiş olsun canım allah korusun meleklerimizi..
Şişlik ve morluk için bi krem aldım işe yaradı bundan sonra yanık krwmi ve morluk krrmini çantamdan ayırmayacağım..

3.jpg
Başı bunun kadar değilde hemen hemen bu kadar oldu 10 saniyede böyle şişti..

geçmişolsun canım

Sizede geçmiş olsun canım allah korusun meleklerimizi..
Şişlik ve morluk için bi krem aldım işe yaradı bundan sonra yanık krwmi ve morluk krrmini çantamdan ayırmayacağım..
canım tereyağı ve vicks bunun için birebir, morluk olmuyor sürünce, senin kremin adı ne

X