2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Bugun 4. Ay asilarimizi olduk. Kizim sagolsun arabasiyla ciglik cigliga gittik ciglik cigliga donduk.
Bir de orda demezler mi kucaga alistirmissin diye nevrim dondu. Siz benim aylardir ne yasadigimi biliyor musunuz ki. Ordan yorum yapmak kolay. Bebegim dogdugundan beri surekli memede yasayan bir bebek. Ne puset, ne ana kucagi, ne kangru, ne hamak, ne besik...cingene salincagi bile kurdum evin ortasina yeter ki sussun diye yok yok..denemedigim sey kalmadi. Disariya cikamiyorum. Ciktigimda da morarana kadar agliyo burnumdan geliyo. Yariyolda mecburen kucagima aliyorum. 2 gundur avutmak icin yasadiklarimi bir ben bilirim. Oyle uzaktan yorum yapmak ne kadar kolay insanlar icin.

Bugun 4. Ay asilarimizi olduk. Kizim sagolsun arabasiyla ciglik cigliga gittik ciglik cigliga donduk.
Bir de orda demezler mi kucaga alistirmissin diye nevrim dondu. Siz benim aylardir ne yasadigimi biliyor musunuz ki. Ordan yorum yapmak kolay. Bebegim dogdugundan beri surekli memede yasayan bir bebek. Ne puset, ne ana kucagi, ne kangru, ne hamak, ne besik...cingene salincagi bile kurdum evin ortasina yeter ki sussun diye yok yok..denemedigim sey kalmadi. Disariya cikamiyorum. Ciktigimda da morarana kadar agliyo burnumdan geliyo. Yariyolda mecburen kucagima aliyorum. 2 gundur avutmak icin yasadiklarimi bir ben bilirim. Oyle uzaktan yorum yapmak ne kadar kolay insanlar icin.
canım çok iyi anlıyorum seni yaşamayan bilmez boş ver milleti sen

sling ya da kanguru denedin mi

bende bir kanguru var ama hiç hoşuma gitmiyor hem kullanışlı hem uygun bir kanguru bakıyorum bende

canım çok iyi anlıyorum seni yaşamayan bilmez boş ver milleti sen

sling ya da kanguru denedin mi

bende bir kanguru var ama hiç hoşuma gitmiyor hem kullanışlı hem uygun bir kanguru bakıyorum bende
Kangru almistim epey once ama ben de begenmiyorum. Daha dogrusu kizim begenmiyor:) ben de daha kaliteli bir sey bakiyorum ama alip almamakta kararsizim. Sevecegini bilsem bir dakika durmam ama evdeki alinmis ama kullanilamayan bebek esyalari yiginina eklemekten korkuyorum.

Kangru almistim epey once ama ben de begenmiyorum. Daha dogrusu kizim begenmiyor:) ben de daha kaliteli bir sey bakiyorum ama alip almamakta kararsizim. Sevecegini bilsem bir dakika durmam ama evdeki alinmis ama kullanilamayan bebek esyalari yiginina eklemekten korkuyorum.
canım bak yazdım dün çıktık bizde evden kanguruya koyarak çıktım hazırlanırken ağlamasın diye yaptığım şebeklikleri ben bilirim, arabaya oturduğum an çığlığı bastı kendimden şüpheleniyorum artık canınımı yakıyorum diye, tekrar indim sustu bindim ağladı, çıkardım kangurudan ana kucağına koydum dandini ninnisi var onu açtım neler neler yolu yarıladık sustu, büyük oğlum bile panik oluyor ağlama diye telaşlanıyor, civile girdik büyükle babası oyun alanına geçti bende kanguruda minikle gezindim, uykusu geldi uyku demek ağlamak demek, puset eşimin yanındaydı gitti koydum çığlığı bastı geri aldım emzirme odasında emzirdim biraz daldı ama uyandı, bu sürede benim için çok zor ama paniklemedim sakin kaldım tekrar pusete koydum ağladı sürmeye başladım puseti salladım uyudu, bende alışverişimi yaptım hatta çarşıda yürüdük uyanınca hemen arabaya bindik eve döndük eve yakın coştu şükür çok ağlamadan geldik, uyku satine denk getirmemeye çalış uykusu gelmeden emzir pusete öyle koy , kanguru istiyorumda eşim ne der bilmem)

Chicconun kangurusuna baktım fiyatıda comfort modelide iyi ama 9 kiloya kadar taşıyormuş, pöfffff zamanım yok ki pc den araştırayım rahatça

Kızlar baby 2 go nun şu iki modeli hoşuma gitti özellikle birincisi baş destek bölümü var ama kaç kiloya kadar taşındığı yazmıyor hiç bir yerde mail atıp sorsam mı acaba? Birde o destek kısmı çıkıyor mu anlamadım, ne dersiniz nasıl duruyor, bebefix bizim burda aslında gidip deneyebilirim tabi mağazada varsa ürün

Baby2Go-Kanguru-5053_43437_1.jpg

Baby2Go-Kanguru-5052_43639_1.jpg

Nego Nego baby 2go kanguru çok beğendim bende ama çok bilmiş eltim göndermiş bana 4.kullanan oluyoruz 2kendi kızı ve Bi de diğer eltimin oğlu kullandı şimdide bana göndermişler oğlum doğmadan önce şimdide evde varken almak istemiyorum eski Bi tip ve boyun kısmı bunlar gibi değil ağrı yapıyor

Nego Nego baby 2go kanguru çok beğendim bende ama çok bilmiş eltim göndermiş bana 4.kullanan oluyoruz 2kendi kızı ve Bi de diğer eltimin oğlu kullandı şimdide bana göndermişler oğlum doğmadan önce şimdide evde varken almak istemiyorum eski Bi tip ve boyun kısmı bunlar gibi değil ağrı yapıyor
Canım bir kaç modeli var baby 2 go nun bu ikisi hoşuma gitti özellikle birincisi, mail attım bakıyım kaç kiloya kadar taşıyor o baş destek yastığı çıkıyor mu diye, birde bebeğimin ayını söyledim hangi modeli tavsiye edersiniz diye sordum. 74 lira ilki çok ta değil fiyatı diğeri 64

Canım bir kaç modeli var baby 2 go nun bu ikisi hoşuma gitti özellikle birincisi, mail attım bakıyım kaç kiloya kadar taşıyor o baş destek yastığı çıkıyor mu diye, birde bebeğimin ayını söyledim hangi modeli tavsiye edersiniz diye sordum. 74 lira ilki çok ta değil fiyatı diğeri 64
ikinciyi beğendim bende rengini falan

fiyatlar uygun gerçekten ama 1-2 ay için alıp almamak konusunda kararsız kaldım

Ay evet aynı senin anlattıkların bizdede var terlemek iyidir ama üşütecek diye korkuyorum
ben onun için dışarıya çıkardım mı? ince ama çok giydiriyorum,, kafasına mutlaka penye şapka takıyorum ince ve ıslanır ıslanmaz değiştiriyorum,,, arabasonda hiç terlemedi ama kanguruya taktım mı terliyor,,, onun içinde terlediyse dışarıda çıkartmyorum eve gelince hemen üstünü değiştiriyorum,,,,
bir kere öyle metroda terledi kangurudaydı,, dışarısı da esiyor hemen taksiye attım kendimi,,,, terini üzerinde soğutmamak önemli olan,,, kafasını sürekli ağız mendiileri ile kuruuyorum,,,,
benim oğlum 2-3 aydır böyle, şimdiye kadar böyle korudum,,,
terleten çocuk hasta olmaz da üzerinde teri kuruyan, serine yada rüzgara çıkan çocuk hasta olur, dediler bana,,,

ergo baby i dene derim,,, onda da kucakdaki gibi duruyor,,, benim oğlanın kucak sevdası yüzünden bileğim şişti zorlamadan,,,,
alışsınlar ne olucak ki ben oğluma dyamıyorum,,, oyunhalısında ilk başlarda çok oynayınca bozuluyordum bile,, kıskanıyordum,,,,
ben böyle seviyorum de,, çık işin içinden,,,, sanki onlar tutuyor kucağında,,,
https://www.google.com.tr/search?q=...duct%2Fergobaby-original-carrier%2F;1000;1000

ikinciyi beğendim bende rengini falan

fiyatlar uygun gerçekten ama 1-2 ay için alıp almamak konusunda kararsız kaldım
canım bir iki ay diye düşünme iki yaşına kadar kullanılanlar var onlar çok pahalı bobo marka 300 küsür lira

benim su kabagım da hep terliyor özellikle kel kafasının yanları :KK70:

herkese günaydın bugün halaylar yengemler ahmetı görmeye gelecek misafir olayı hiç bitmedi bende neyse herkesi görmüş olurum yarın da gidiyorum evime çok özledim evimi sanırım :KK70:
Evet özellikle kellafaları terliyor:-)

Ya kızlar maşallah bebişlerinize dönüyolar tutuyolar fln
Benim kız tembel çıktı heralde ağzı hiç durmuyo sürekli laf yarıştırıyo el emme derdinde bi de diş çıkarcak gibi dedi dr ama ayaklarının farkında bile diil
Oynatırken sürekli ayaklarını tutturuyrm fln ama yok daha keşfetmedi
Sırt üstüyken yan dönüyo ama yüz üstü dönemiyo hala geç mi kalıo acaba ? 14 ocak doğumlu
Oyuncakları tutturmaya çalışıyrm ama elleri açmıyo yumruk yapıp tuttuğunu zannefdiyo tabi hemen düşürüyo
Sizce normal mi ya da ne yapmamı önerirsiniz ?
Benimki de öyle Sırt üstünden yüz üstüne dönemiyor elinde oyuncak tutmuyor atıyor ayağını tutmuyor zamanla olur heralde dert etmiyorum

X