2016 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    306
Kizlar maalesef hastahanedeyim saat 21 de suyum geldi gene ayni hafta kesin teshis rahim yetmezligi... kalbi atiyor ama hic suyu yok :KK43: yasama sansi hic yokmuş....

Ayyy allahııım yaaa canııım canııım canıııım öyle üzüldümm kii ya rabbiim çoook geçmişş olsunn çooook.. Ne desem dilim elim tutulduuu Allahımm dirayetli ol zor evet ama güçlüü ol

Kizlar maalesef hastahanedeyim saat 21 de suyum geldi gene ayni hafta kesin teshis rahim yetmezligi... kalbi atiyor ama hic suyu yok :KK43: yasama sansi hic yokmuş....
Aynı gün aynı haberi aldık ikinci kez :KK43: cok cok üzüldüm Allah sabır versin Hakkında hayırlısı olsun diyecek birşey bulamıyorum ...

Allahım sana sabır wersin rabbim inşallah tez zamanda hayırlı bir ewlat ile taclandirir ömrünü.
Ya çok üzgünüm gerçekten dicek söz bulamıyorum.

Allahım sabır sukunet versin sizlere, buradan o kadar aciz kalıyoruz ki, dua ediyoruz sizler için, Rabbim hayırlı olanı nasip etsin, hayırlı olanı gönüllerimize sindirsin.

Çok geçmiş olsun. ALLAH yardımcın olsun. Pozitif düşün. Herşeyin hayırlısı...

Ya inanmıyorum ya :KK43:
Allahım aynı günde iki aynı olay cidden yıkıldım :KK43:

Ayyy allahııım yaaa canııım canııım canıııım öyle üzüldümm kii ya rabbiim çoook geçmişş olsunn çooook.. Ne desem dilim elim tutulduuu Allahımm dirayetli ol zor evet ama güçlüü ol

Aynı gün aynı haberi aldık ikinci kez :KK43: cok cok üzüldüm Allah sabır versin Hakkında hayırlısı olsun diyecek birşey bulamıyorum ...

Allahım sana sabır wersin rabbim inşallah tez zamanda hayırlı bir ewlat ile taclandirir ömrünü.
Ya çok üzgünüm gerçekten dicek söz bulamıyorum.
Sagolun kizlar Rabbim sabrini verecek insallah.... veren de o alan da o.... allah saglikla bebeklerinizi kucaginiza almayi nasip etsin...

Allah sabir versin diyecek hic birsey yok.. cok gecmis olsun, insallah tedavisi vardir ve sen de en kisa zamanda cocugunu kucagina alirsin

Oof ne diyeceğimi bilemiyorum. Aptal aptal ekrana bakıyorum. Elim ayağım boşaldı. Sabır canım sabır dileyebiliyorum....

arch2401 arch2401 allahım acil şifalar versin çok geçmiş olsun eminim zordur ama dediğiniz gibi allah tan geliyor sabırlar diliyorum. Rabbim ilerde gönlünüze göre sağlıklı hayırlı bir evlatla yüzünüzü güldürsün inş.

@myssteriouss ve arch2401 arch2401 canlarım adınıza çok çok üzüldüm hakkınızda hayırlısı olsun Rabbimin bir bildiği vardır demekten başka birşey gelmiyor elden. Allah sabır versin size de anne olabilmeyi çok bekletmeden nasip etsin inşaallah. Geçmiş olsun canlar :KK43:

Canim benim :KK43: dun @myssteriouss bugun sen. Cidden cok uzgunum. Ikiniz icin de dua ediyorum. Allah sabir versin dayanma gucu versin. Ne diyecegimi bilemiyorum o kadr umutsuz konusmuslar ki doktorlariniz.

En azindan teshisin kesinlesti bir dahaki sefere tedbir alirlar diye mi bakmak lazim bilemiyorum. Hakkinizda hayirlisi olsun :KK43:

okuduğumda gözlerim doldu, iyi olmanızı istemekten başka diyecek sözüm yok
allah sabırlar versin...

archase archase @myssteriouss çok geçmiş olsun ikinize de. bak kötü düşünmek istemiyorum.yiyecek ekmekleri varsa Allah yardım eder bir şekilde.güzel haberlerinizi bekliyorum.derdini veren dermanını da verir inşallah.

arch2401 arch2401 @myssteriouss ikiniz içinde çok üzüldüm canlarım allahım sabır versin inşallah tez vakitte doldursun kucaklarınızı evet verende Allah alah da Allah hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun inşallah çok çok geçmiş olsun

X