2016 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    306
:anneadayı:
Valla benim de 6 aylık gibi oldu Can'ım inanılmaz ama benim tüp bebek uzun düre hormon kullandım Dr kilo Ali'minin daha cok olacağı ve çabuk genişleteceğimi söylemişti 13+4 gebelik var kilo Ali'mi 4 kilo sonuna kadar ne olurum bilmem patlamasam bari
Selamlar senin de tüp bebekmiş allahım kucağına almayı nasip etsin inşallah benim de tüp bebek tedavisiyle oldu merak ettim şuan kullandığın ilaçlar varmı benim de çok akıntım oluyor ben hep progestana yoruyorum ama çok akıntısı olanları okuyunca korkmadım değil ona göre doktorumla irtibata geçicem ister istemez endişeleniyor insan bebeklerimiz rabbime emanet

Ne diyeceğimi bilemiyorum ben yazılanları okudukça şaşkınlığım yerini üzüntüye bıraktı :KK43:
Allahtan ümit kesilmez, son ana kadar dua edin bende sizler için ediyorum... Allahım yar ve yardımcınız olsun, dayanma kuvveti versin Homely_angel Homely_angel arch2401 arch2401

Homely_angel Homely_angel arch2401 arch2401 çok üzüldüm umarım mucizeniz gerçekleşir hepimiz dua edeceğiz sizin için meleklerinizi size bağışlar Allahımm kısmet olmazsa da en yakın zamanda hayırlı hamilelikleriniz olur inşş :KK1:

Herkese merhaba gecen hafta bugün babacığımı toprağa verdim, kalbine pıhtı atması sonucu hayata gözlerini yumdu. Saatlerce uğraşıldıysada hayata döndüremedik.

Bir takım arkadaşlarımızında benim gibi zor günler geçirdiğini gördüm şimdi. Tanrı hepimize sabır ve güç versin. Hepimizin için en hayırlısı olsun. Lütfen kuvvetli olmaya çalışın.

Kizlar maalesef hastahanedeyim saat 21 de suyum geldi gene ayni hafta kesin teshis rahim yetmezligi... kalbi atiyor ama hic suyu yok :KK43: yasama sansi hic yokmuş....
cnm rahim yetmezligin tedavisi yok mu :KK43: yaaa çok üzüldüm ya :KK43: geçmiş olsun...ınş hiç durmaz o minik kalbi...Allah im sana bağışlasın

Herkese merhaba gecen hafta bugün babacığımı toprağa verdim, kalbine pıhtı atması sonucu hayata gözlerini yumdu. Saatlerce uğraşıldıysada hayata döndüremedik.

Bir takım arkadaşlarımızında benim gibi zor günler geçirdiğini gördüm şimdi. Tanrı hepimize sabır ve güç versin. Hepimizin için en hayırlısı olsun. Lütfen kuvvetli olmaya çalışın.
Başın sağolsun canım Allah sabır versin hamile hamile üzülmüşsündür sende :KK43:

basın sağolsun cnm .Allah kalanlara sağlık sıhhat versin

Kizlar maalesef hastahanedeyim saat 21 de suyum geldi gene ayni hafta kesin teshis rahim yetmezligi... kalbi atiyor ama hic suyu yok :KK43: yasama sansi hic yokmuş....

Canım şu an neler hissediyorsun İnan kalbimde hissediyorum. Ben öğleden sonra doktora gideceğim. Sen de biraz beklesen mi acaba?

Başın saolsun. Sabırlar diliyorum...

Başın sağolsun, toprağı bol mekanı cennet olsun İnş.

Mekanı cennet olsun, Allah rahmet eylesin, inşallah Rabbim tüm sevdiklerinizle cennet birlikteliği nasip eder...

X