2016 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    306
O kadar doğru diyorsun ki ben de düşünüyorum düşünüyorum sonunda ona geliyorum en son. Allah nasip ederse olur etmezse olmaz. Bu noktada da sadece sabretmek tevekkül etmek kalıyor. Ama moral her zaman cok önemli. Hep kendini iyi hissetmeye çalış. Bazen cok zor oluyor ama mecburuz iyi olmaya. Allah güç kuvvet versin...
Ewet en son ona geliyor insan...
Bilmiyorum canım ama öyle bi çöküşteyim.
Rabbim meleklerimizi korusun inşallah.
Amin canım amin....

Kızlar Cumartesi gecesi uyurken suyun geldi ve sabah doktora gittiğimizde gördükki hiç su kalmamış. Doktor hemen müdahale edip sonlandırabiliriz veya çok çok zayıf ihtimal olsa da biraz bekleyip takip edebiliriz dedi. Kalbi hala attığı için tabiki hemen müdahele ettiremedik. Şimdi evde yatıyorum ama Okuduklarımdan yola çıkarsak bu durumun geri dönüşü olmamış gibi duruyor.
cok gecmis olsun, ben de bugun ayni supheyle dr a gittim. o duyguyu tarif edemem, Allah sana guc kuvvet versin. iyi haberle sonuclanma olasiligi da var insallah, dualarim seninle..

Kızlar Cumartesi gecesi uyurken suyun geldi ve sabah doktora gittiğimizde gördükki hiç su kalmamış. Doktor hemen müdahale edip sonlandırabiliriz veya çok çok zayıf ihtimal olsa da biraz bekleyip takip edebiliriz dedi. Kalbi hala attığı için tabiki hemen müdahele ettiremedik. Şimdi evde yatıyorum ama Okuduklarımdan yola çıkarsak bu durumun geri dönüşü olmamış gibi duruyor.
Cok gecmis olsun Rabbim esirgesin bebeğini. O dilerse olmazlari oldurur dualarim seninle ve bebişin le. ..

Canim yaa cok üzüldüm gercekten allahim sifa versin bebegine inşallah bisey olmayacak olumlu düşün olur mu

Homely_angel Homely_angel şimdi okudum yazdıklarını, ne diyecğimi bilemiyorum, canım lütfen sakin kalmaya çalış, maalesef uzaktan elimizden hiçbir şey gelmiyor, acını öyle derinimizden hissediyoruz ki , dualarımızla paylaşmaya çalışıyoruz, Rabbim hakkınızda hayırlısını nasip etsin ,bebeğin için en hayırlısını diliyorum,acını tazelemek istemiyorum ama hiç belirti vermedi mi su kaybından önce:KK43::KK43:

Homely_angel Homely_angel yaaa canımm şimdii okuduumm Çok geçmiş olsuun Rabbim yavrunu sana bağışlasın inşallahh.. Müdahele ettirmemekle iyi yapmışsın bi umut bile olsa yiyecek ekmeği varsa seni bırakmazz.. Hepimiz Allaha emanetiz canımm.. Çok çok geçmiş olsunn

Canım hayırdır senin ne oldu?
sabah kalktigimda akintidan camasirim ve esofmanim islakti birde akintim biraz fazlalasmisti iki gundur. hemen dr a kostuk, kadin daha muayne etmeden kesen patlamis olabilir o zaman kurtaramayiz fln dedi. dunyam basima yikildi sanki bir an. neyse ki keseye birsey olmamis ama sancim varmis ben hissetmesemde. bir hafta yaticam bende, ilac verdi. boyle devam ederse vucudun bebegi atar dedi.. ilk hamileligim hic boyle zorlu degildi... Allah hepimizin yavrularini korusun insallah

sabah kalktigimda akintidan camasirim ve esofmanim islakti birde akintim biraz fazlalasmisti iki gundur. hemen dr a kostuk, kadin daha muayne etmeden kesen patlamis olabilir o zaman kurtaramayiz fln dedi. dunyam basima yikildi sanki bir an. neyse ki keseye birsey olmamis ama sancim varmis ben hissetmesemde. bir hafta yaticam bende, ilac verdi. boyle devam ederse vucudun bebegi atar dedi.. ilk hamileligim hic boyle zorlu degildi... Allah hepimizin yavrularini korusun insallah
Geçmiş olsun canım. Benimde çamaşırım cok ıslanıyor yarın bende gidicem doktora allahtan hayırlısı.
Rabbim yar ve yardımcın olsun seninde.
Benim ilk gebeligimde bu kadar korku telaş yaşamadım 4,5 ay hiç bişey yemeden yaşayıp durmadan öğürdüm 10 kg Werdim. Yinede böyle deildim yani..
Diliyorum ki inşallah bebeğin sağlıcakla seninle kalır..

Geçmiş olsun canım. Benimde çamaşırım cok ıslanıyor yarın bende gidicem doktora allahtan hayırlısı.
Rabbim yar ve yardımcın olsun seninde.
Benim ilk gebeligimde bu kadar korku telaş yaşamadım 4,5 ay hiç bişey yemeden yaşayıp durmadan öğürdüm 10 kg Werdim. Yinede böyle deildim yani..
Diliyorum ki inşallah bebeğin sağlıcakla seninle kalır..
Amin canim insallah.. cok kafama takmamaya calisiyorum, psikoloji de onemli. ilk hamileligimde demek ki ben hamile degilmis gibi yasamisim, kiymetini bilememisim. bu defa bu forumda da o kadar aci kayiplar yasandi ki, Allah korusun hepimizi ve evlatlarimizi..

Benim ağrılarım hala war iğne batrcasna bıçak saplanir gibi hele tuvalete oturunca dayanılmaz oluo yani artık. Cumartesi sabahı size bahsettiğim o ıslaklığa anlam werememistim.
Yarın kontrole gidicem doktoruma tekrardan cidden bi çözüm bulsun artık benim bu emfeksionuma :KK43:
Korkuyorum çok birşey olucak die ama bir yandan da herşey bahane eğer yiyecek ekmeği yoksa yawrularimizin bu dünyada maalesef ki rahim yetmezliği enfeksiyon vs her biri birer bahane yasanacaksa engel olamiosun işte.. Ki yiyecek ekmeği warsa zaten o bahanelerin hepsi olsa ne yazar rabbim ışte...
Allahım hayırlısı neyse onu nasip etsin hepimize.
Şu 4, 5 gündür psikolojik olarak hiç iyi deilim gerçekten herşey dar geliyor bana içim ruhum daraldı. Gebeligimin başından beri hiç böyle olmadım. Rabbim hayr eylesin inşallah..
Cnm enfeksiyon icin ilac fln verdi mi dr un

Homely_angel Homely_angel şimdi okudum yazdıklarını, ne diyecğimi bilemiyorum, canım lütfen sakin kalmaya çalış, maalesef uzaktan elimizden hiçbir şey gelmiyor, acını öyle derinimizden hissediyoruz ki , dualarımızla paylaşmaya çalışıyoruz, Rabbim hakkınızda hayırlısını nasip etsin ,bebeğin için en hayırlısını diliyorum,acını tazelemek istemiyorum ama hiç belirti vermedi mi su kaybından önce:KK43::KK43:

Sağol canım. Hayır hiç bir belirtim yoktu. Bütün akşam çok iyiydim. Ne bir ağrı, ne kramp, ne de farklı bir akıntı. Hiç biri yoktu.

Amin canim insallah.. cok kafama takmamaya calisiyorum, psikoloji de onemli. ilk hamileligimde demek ki ben hamile degilmis gibi yasamisim, kiymetini bilememisim. bu defa bu forumda da o kadar aci kayiplar yasandi ki, Allah korusun hepimizi ve evlatlarimizi..
Amin canım amin..
Bu kez hiç dr gitmicem diodum kızımdan daha az bulantı kusmam oldu hatta ama yinede tam tersi doktordan çıkmıyorum. Dikkat ettikçe birşey çıkıyor hayır etmesem içim rahat deil.
Millete hayret ediorum allah daha çok wersin ama nasıl patır patır 5 tane 6 tane 9 tane doğuruyor hemde hiç test felan hastane doktor yok doğuma gidiyorlar.

Hayrında serrinde allah dan geldiğine inanıyoruz çok şükür ve her şer de bir hayr wardır elbet..

Kizlar maalesef hastahanedeyim saat 21 de suyum geldi gene ayni hafta kesin teshis rahim yetmezligi... kalbi atiyor ama hic suyu yok :KK43: yasama sansi hic yokmuş....

X