2016 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    306
Bu ay neden Nasıl pek anlamadan 3 kilo almışım. Daha doktora 2 hafta var. Dahası deliler gibi yemedim yani tatlı çekmiyor Can'ım peynir yesem ekmeksiz yiyorum zeytin de öyle.
Pilavlı makarnalı yemiyorum. Genelde protein ağırlıklı akşam 7 den sonra en fazla bir kütü aktivya yoğurt. O da çok nadir. Nasıl böyle bir anda 6kiloya bağladım anlamadım. 6 kilo çok değil mi ilk 20 hafta için

Bu ay neden Nasıl pek anlamadan 3 kilo almışım. Daha doktora 2 hafta var. Dahası deliler gibi yemedim yani tatlı çekmiyor Can'ım peynir yesem ekmeksiz yiyorum zeytin de öyle.
Pilavlı makarnalı yemiyorum. Genelde protein ağırlıklı akşam 7 den sonra en fazla bir kütü aktivya yoğurt. O da çok nadir. Nasıl böyle bir anda 6kiloya bağladım anlamadım. 6 kilo çok değil mi ilk 20 hafta için
Doktorum bana 5. Ay içinde ilk 4 ayın iki katı kadar hem sen hem bebek büyür demişti. Önemli olan aynı beslenme düzeninde devam etmendir canım. Katlanarak artmayacaktır merak etme. Spor öneririm. :)

Selam kızlar nasılsınız biz artık baya baya tekmelere başladk net hissediyorum ama çok aşağıda benim bebiş o yüzden midir nedir akıntım çok fazla
Hamile pantolonu alanlar ben internetten sipariş vericemde bedeni nasl ayarlıcam su anki bedenimi mi siperiś vermliyim yoksa daha büyük mü
Lcw nin pantolonları gerçekten güzel. Ben de üzeri kot kumaşı gibi olan taytlarından aldım iki renk. Çok rahatlar her yere onlarla gidiyorum ditebilirim. Bedenim m iken l aldım, azcık bol gibi ama tayt olduğu için çok da sıkmasını istemedim.

Kizlar ya benim bugun bogazim acimaya başladı :KK43: Nane ıhlamur falan icsem bi zarari dokunur mu
geçmiş olsun canım. nane ıhlamur içebilirsin diye biliyorum, doktorum özellikle demişti ıhlamur iç diye. ama sakın adaçayı içme. maydanoz suyu ve kekik çayı da içmemelisin diye biliyorum.

geçmiş olsun canım. nane ıhlamur içebilirsin diye biliyorum, doktorum özellikle demişti ıhlamur iç diye. ama sakın adaçayı içme. maydanoz suyu ve kekik çayı da içmemelisin diye biliyorum.
Ihlamur daha mi faydali ondan mi dedi ki canim iciyim bende

Ihlamur daha mi faydali ondan mi dedi ki canim iciyim bende
ben ilk haftalarda rahatsızdım, hastalığın ilerlememesi için öneriyorlar ıhlamur özellikle hastalık önlemede ve ilk evrelerinde iyi oluyormuş. o haftalarda önemli ateş filan diye hastalığın ilerlemesin demişti doktorum ondan dolayı ıhlamur iç canım. bence her şeyin fazlası zarar tabi, ben olsam günde en fazla iki bardak içerim. kaynamış suya katıyorsun değil mi, bitki içindeyken kaynatılmaması gerekiyor çünkü vitamin açısından.

Seninle ayniyiz canim. Bende 58le hamile kaldim dun 64 gordum banada cok gibi geliyor. Baska bir arkadasim 6.5 aylik hamileyken 5 kg aldi ben daha simdiden bu kadar. Gerci vucut kitle indeksine gore 11.5-16 kg almam normalmis ama son aylarda cok aliniyormus. Bakalim ne gorecegiz :110:

B Besyildiz yaa senin minnoşun adı da mı Zeynep olacak:KK68: Çok hoş seçim bravoo çoğalsın Zeynolar :KK45:
Benimki de zeynep :KK73: esim cok istedi bende basta istemedim ama sonra cok alistim o isime. Simdi esim baska isimler soyluyor ben itiraz ediyorum. Bazi yerlerde anlamini "babasinin süsü" olarak gormus esim. Daha ortada bebek yokken kizim olursa adini zeynep koyacagim diyordu

Benimki de zeynep :KK73: esim cok istedi bende basta istemedim ama sonra cok alistim o isime. Simdi esim baska isimler soyluyor ben itiraz ediyorum. Bazi yerlerde anlamini "babasinin süsü" olarak gormus esim. Daha ortada bebek yokken kizim olursa adini zeynep koyacagim diyordu
Bende de durumlar tıpa tıp aynı. Benim eşim biz evlenmeden kızımız olursa Zeynep olsun diyordu. Sende yine alternatif sunmuş bizimki çok katı bu konuda :KK70: ama çok güzel bir isim ben çok beğeniyorum her yaşa hitap ediyor ve hangi erkek tanıdığa söylediysek hepsinin favori kız ismiymiş. :))

Bende de durumlar tıpa tıp aynı. Benim eşim biz evlenmeden kızımız olursa Zeynep olsun diyordu. Sende yine alternatif sunmuş bizimki çok katı bu konuda :KK70: ama çok güzel bir isim ben çok beğeniyorum her yaşa hitap ediyor ve hangi erkek tanıdığa söylediysek hepsinin favori kız ismiymiş. :))
Gercekten güzel isim arkadaşımızin ismiydi zeyno derdik :KK66: cok güzel her yasa uyan bir isim mesela 40 50 yasinda bir kadina melisa ismi tuhaf geliyor ama Zeynep öyle degil :KK47:

X