2017 Kasım Anneleri

Bebeğimizin cinsiyeti(leri)

• ikiz, erkek

OY: 0 0,0%
  • üçüz

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    294
Egilip kalkmada zorlanmalari normal cunku denge gerektiren bir durum ve takdir edersiniz ki 1 aydir yuruyor olmalari bu konuda usta olduklari anlamina gelmez. Oglum uzunca bir sure yerden tutunarak kalkmisti oturdugu yerden tutunmadan kalkmaya calismasi uzun surmustu diye hatirliyorum ama gayet guzel yuruyordu
Yerden tutunup da kalkamıyor. Koltuktan tutunuyor

Ayni sey uzun zamandir vardi bizde bir ara yapmadi ama su aralar yine basladi. Bir seyi istiyor tamam oglum diyorum sonra istemiyorum diye yerlere atiyor kendini istemiyorsan yapma diyorum sonra istiyorum diye aglayip istedigini yapiyor. Bu yemek yerkende ayni disari cikarkende ayni oyun oynarkende yatmaya giderkende. Sanirim kendilerini bir sekilde kabul ettirme cabalari dediklerini yaptirtma sekilleri baya sabri zorlayici bir surec. Olabildigince sabretmeye calisiyoruz ama cok inatlasinca sesimi yukseltiyorum tamam desem olmuyor hayir desem.olmuyor neyapayim bende sasirdim ne istiyorsun oglum diyorum sonra ozur dilerim annecim diyor gelip sariliyor. Sesimi yukseltmedigim zamanlarda da hicbir sey olmamis sanki inatlasan o degilmis gibi hayat devam ediyor
Aynı benim durumlar gibi. 😅 bu arada canım senin instagram hesabın duruyormu. Birara oradan bebek yemeği takip ediyordum. Eğer duruyorsa arkadaşlara tavsiye edeyim :)

Kızlar merhaba ben pcosum
Bende klomeni 5 gün iki defa günde kullandım
13.günü bugün kontrol vardı iki yumurtan var biti 11 biri 13ml yumurtalarım büyür mü 15-16.güne kadar endişeliyim çok büyümese diye

Kizlar merhaba. Uzun zaman oldu pek takip edemiyorum ama ikinci bebek de gelince işler yoğun 😊 size sormak istediğim bir şey var oğlum 40 aylık oldu ve çok güzel konuşan çocuk kekelemeye başladı. Çocuk doktorumuz büyük ihtimalle geçici konuşmasına müdahale etmeyin normal davranın 1 yıl kadar sürebilir geçmezse konuşma terapisti ile görüşmesi gerek dedi. Çok tedirginim böyle bir durumla karşılaşan oldu mu

X