2017 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    372

Kızım normalde de en ufak şeye ağlayan bir çocuk.nazlı biraz :) aşı günü de daha aşı yapılmadan yatırdık diye ağlamaya başladı.kaldırır kaldırmaz sustu.etkilenmiş de olabilir tabi ama ağzı burnu da akmaya başladı dün.bir çok şey üstüste geldi onlarda rahatsız etti sanırım.neyse bugün biraz daha iyi...

Benim oğlum da öyle. Altını almak için yatırdığımda bile itirazlar başlıyor. Binbir ikna ile yatırıyorum. Aşı ve kontrollerde de çığlık kıyamet. Neyse inşallah biz de sorunsuzca atlatırız

Sevgili anneler iki gündür zencomega balik yagi verdiyorum ama yavrumun midesi bulaniyor.sizde de bu yan etki oldu mu ne yapmaliyim

canım tecrubelerını yazarmısın nasıl basladın neler yaptın. hamıleyım bende bırakacagım ama bebegım memeye asık nasıl yapacagım bılmıyorum
Slm bende tam 4 hafta önce bıraktırdim zamanla baktım kendisi artık azalttı tek uyku ya dalarken ve gece gece uyandgnda emiyordu gündüz bir kere isterdi onuda son hafta hiç istemedi dedim herhalde artık zamanı bırakmanın ve denedim ucuna sirke surdum ilk gün emdi uyudu ikinci gün yine surdum ağzına aldı ve kendisi bıraktı bende dedim artık Süt bozulmuş annem büyüyorsun ya dedim kapattı kendisi birdahada hiç istemedi bu aralarda hiç istemiyor şükür uykumuzda düzene girdi. O sana belli edecek annesi üzme kendini emzir istediği kadar bizimki kendisi bırakmak istiyormuş da benden bisey bekliyormuş gibi oldu pek ağlamadı gece uyandığında şu verdim içti 2 gün ağladı aradı yinede şükür atlattık.

ınsallah canım saol. dr kılosu az dedı 10 kılo. bence bırakır yemeye alıssın daha cok yesın dedı. karmakarısık oldum

ınsallah canım saol. dr kılosu az dedı 10 kılo. bence bırakır yemeye alıssın daha cok yesın dedı. karmakarısık oldum
Sen bilirsin içindeki sesi dinle bana herkes tuhaf tuhaf bakıyordu niye hala emzirion diye birsuru hurafeler çok canını sıkan olur ama hiç takmayacaksın ben oğlum 17 buçuk aylıkken bıraktırdim 18 olsun birakcam demiştim ama kendisi artık hiç istemiyordu bebeğinle senin aranda ama korkulacak gibi zor olmadı biraktirmak

Kızlar bebeklerin izin kg ve boyunu yazar mısınız benin kızım 11 kg 82 cm kilosu normalin altında dedi Dr . Aşılarını yaptırdim sanki yüzünde minik minik sivilce oldu alakası var mı bilemedim

Kızlar bebeklerin izin kg ve boyunu yazar mısınız benin kızım 11 kg 82 cm kilosu normalin altında dedi Dr . Aşılarını yaptırdim sanki yüzünde minik minik sivilce oldu alakası var mı bilemedim
benimkiler 14 kilo 85 cm ama biz ailecek biraz iriyiz. kızınızın boyu kilosu normal bence. buradan arkadaşlar da yazarlar herhalde.

79cm 11kg kızım

gece bu ara 1den sabah kadar arası uyku yok bizde bu sosyal medyada baldan anne varmış dua ediyor herkes kesintisiz uyku danışmanı ama paralı ben de oaralı olduğu için şüphe duydum çünkü çok ücretsiz danışmanlık var bununla ilgili, bir yandan çaresiziz de emerek uyutma alışkanlığı be gece beslenmesini kesemiyorum çünkü zaten gündüz emmiyor gece de emmezse memeden kesmiş olacağım ne yapsam bilmiyorum kızlar sizin ne durumda bu uyku meselesinden çok yoruldum depresyondayım bebek uyudu mu hemen uykuya dalan biri de değilim ne yapacağımı şaşırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…