2017 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    372
Kizlar merhaba uzun zamandir yazamamistim :) nasilsiniz bebisleriniz nasil tuvalet eğitimine baslayan var mi acaba yardimci olur mu

Merhabalar bende uzun zamandır girmedim buraya..arada aklıma geliyor bakıyorum ama devamı gelmiyor..büyüdü bebişler..@patitis bende oğlum okula başlayacak onu düzene soktuktan sonra tuvalet eğitimine başlamayı düşünüyorum.kızım uzun zamandır kakası geldiğinde söylüyor zaten tuvalete yapıyoruz..çişini ise bazen söylüyor bazen söylemiyor..Biraz üzerine düşersem hallolacaktır diyorum.sen hangi konuda yardım istiyorsun patitis

Merhaba hanimlar:) bizde 1 ay önce tuvalet egitime basladik arada tabi kazalar oluyor ama alistik sayilir:) daha zor bekliyordum.hergün parktayiz havalar sicakken tadini cikariyoruz

bu arada burayı ne heycanla takip ediyordum şimdi baska bi heycan içindeyim 2 sene gecti kızım büyüdü çok şükür

Bende mayis anesiydim nisanda dogum etmiştim ikinci bebegim oldu 20 gunluk biraz zor iki cocuk benden soylemesi benim oyle yani buyuk oglum cok kiskaniyor bebegi Allah yardimcimiz olsun

İyi akşamlar arakadaşlar doktor bana d vit verdi ampul henüz 5+2deyiz ve kalp atılını iki hafta sonra duyucaz inşAllah benim gibi olan var mı?

Bende mayis anesiydim nisanda dogum etmiştim ikinci bebegim oldu 20 gunluk biraz zor iki cocuk benden soylemesi benim oyle yani buyuk oglum cok kiskaniyor bebegi Allah yardimcimiz olsun
Aa maşallah canım bi bakayım dedim burda ne var ne yok diye 2. De mi oldu Allah analı babalı büyütsün canım bildim seni ben

Aa maşallah canım bi bakayım dedim burda ne var ne yok diye 2. De mi oldu Allah analı babalı büyütsün canım bildim seni ben
Amin canim sagol iki cocuklu olduk artik tatli taraflarida var zor tarafida tabi ama gercekten tek tavsiyem birini buyutup ikunciyi dusunun derim cunku ikiside kucuk olunca insan cok yipraniyor senin tosbik nasil ben hatirlayamadm seni

Amin canim sagol iki cocuklu olduk artik tatli taraflarida var zor tarafida tabi ama gercekten tek tavsiyem birini buyutup ikunciyi dusunun derim cunku ikiside kucuk olunca insan cok yipraniyor senin tosbik nasil ben hatirlayamadm seni
Ben Menekşesareydi ama ben seni hatırlıyorum sonra kimseler yazmadı diğerleriyle görüşüyor musun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…