2017 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    372
merhaba mayıs anneleri ben 2019 mayıs annesi :) size bir sorum olucaktı.

• acaba mayıs ayında doğan bebeğinizle ağustos ayında tatile çıkan oldu mu?
  • ne gibi zorlukları oldu? pişman mı oldunuz yoksa iyi ki gitmişim mi dediniz?
  • nelere dikkat edilmesi gerekli?
  • güneş kremi 6 aylıktan küçük bebeklere sürülmüyormuş güneşten nasıl korudunuz?
  • tüm gün deniz kum güneş yaparken bebeğinizin yanınızda durmasında bi sakınca oldu mu yoksa odada mı geçirdiniz günü hep?
  • denize ne kadar soktunuz?
  • denizden çıkınca ne yaptınız?
beni bilgilendirirseniz sevinirim

Merhaba
Ben mayıs doğumlu oğlumla temmuz ayında tatile çıktım.
Uv koruyuculu şapkalardan taktım ve gölgede durduk.
Yine de açıkta kalan yerlerine mustela güneş koruyucu sürdün.
Aşıları tam olmadığı için denize sokmadım.
İyi ki gitmişim dedim çünkü o dönem sık sık uyuduğu için çok keyifli geçti bizim tatilimiz.
Tabi bebekten bebeğe fark edebilir, belki kolik bir bebek olsaydı götürmezdim.
Ekstra olarak yanımda kendi çarşaflarından götürmüştüm. Odaya koydukları park yatağa onu sermiştim. Başka ekstra birşey yapmadım, bolca kıyafet ve bolca bez aldım, bu kadar :)

Merhaba arkadaşlar
Forumda Yemek bölümünde yeni bir yarışmamız var.Yarışmaya katılmak ister misiniz?
Bebeklerinize yaptığınız mama tariflerini bizimle paylaşmanızı istiyoruz.
Yarışma 06 ay ve 2 yaş aralığında olacak katılmak isteyenler linkteki konuya yazabilir veya benimle iletişime geçebilir.Şimdiden hepinize teşekkür ederim.
Anneler Yarışıyor ! En besleyici mama tarifini arıyoruz ?
Mis kokulu yavrularınıza ve sizlere hayırlı geceler

merhaba mayıs anneleri malum doğum günleri yaklaşıyor neler yapıcaksınız fikir edinelimmi

biz 29/05/2017 doğumluyuz iki yaşını doldurucak ve çok heyecanlıyız

Merhabalar. Emzirme sürecini bıraktıranlar tecrübelerini paylaşabilir mi?
bende emzirmeyi bıraktırmak istiyorum ama daha önce hiç yapmadım.büyük kzım emmedi beni.
bende bilmiyorum kulaktan dolma laflarla bırkaktırmak istemiyorum

merhaba mayıs anneleri malum doğum günleri yaklaşıyor neler yapıcaksınız fikir edinelimmi

biz 29/05/2017 doğumluyuz iki yaşını doldurucak ve çok heyecanlıyız
Ben ramazan girmeden bı gün once yaptım doğum günü nu Mayıs 25 de normalde bi tane izlediği çizgi film var çok seviyor o konseptde yaptım çok mutlu oldu

kızlar odasını ayırma konusunda fıkrınıze ihtiyacım var 3 ay once sütten kestim bayramda odasını ayırayım diyorum nası yapacagım bılmıorum

kizlar doguma kadr yogun olark baktgm bu siteye sibralari ara ara daha sonra hic bakamaz oldm. oglum asiri derecede memeye ve bana bagli nasil memeden kesecesknz tavsiyeleirnz nelerdir

kızlar odasını ayırma konusunda fıkrınıze ihtiyacım var 3 ay once sütten kestim bayramda odasını ayırayım diyorum nası yapacagım bılmıorum
Valla 6. Ayda odasını ayırmıştık biz biraz geç kalmissiniz odasına yeni yatak bişi aldıysanız onunla teşvik edebilirsiniz

kizlar doguma kadr yogun olark baktgm bu siteye sibralari ara ara daha sonra hic bakamaz oldm. oglum asiri derecede memeye ve bana bagli nasil memeden kesecesknz tavsiyeleirnz nelerdir
Aslında size sinyal vermiş olmalı vermediysede yakında verecektir o anı kaçırmayın benim kızım bı gün hiç aramamisti öyle onu fırsat bilip kestim hiç zor olmadı sonra istedi ama başka şeylerle oyaladim biberonla süt verip de kesebilirsin

kizlar sizde de cocugu tek kelime bile etmeyen var mi
Bir video izlemiştim dil ve konuşma terapisti bayan yurtdışında eğitim almış, 1 yaşında mı ne tek kelimesi bile yoksa mutlaka dil ve konuşma terapistine gidin diyordu. Sanırım önce kbb'ye gidip dil bağını işitmesini falan kontrol ettirmek gerekiyor. Düzelir bekle diyenlere itibar etmeyin diyordu.

Mrb Kızlar oğlum anne baba gibi anneanne dede bunları net söyleyebiliyor ama onun dışında kelimeleri ceviremiyor bişey istediğimde getiriyo eşyaların ismini falan söylüyor anlamasında bi sıkıntı yok çok şükür dili dönmüyor dil bağı var konuşmasını o mu engelliyor acaba uyusturmadan kesiyorlarmis korkuyorum yüzden onu kestirmeyede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…