2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Selam kızlar bende ocak annesi olucam bakmayın subat gözüktügüne 2.ci dogumum zorunlu sezeryan olucak cunkü kızıma sezeryan oldum nasılsınız iyisinizdir bebişlerde sizde inş benim sorum var 2 kilo aldım catı agrım var sizde var bacak aramda vajinamda dahil doktora sormalımıyım kızıma 1 ay başlamıştı cok erken basladık bunda cinsiyet belli degil pozisyondan ötürü.

bacak arasındaki o ağrı çatı ağrısı mı? ya bende son bir aydır özellikle eğilip kalkınca resmen bacaklarımın içi iki tarafı ağrıdan hareket etitiremiyorum kalıyorum öyle. ben bu hafta gidince sorayım dr. cok merak ettim şimdi.

Herkeste bir degildir ama bende bacak aralarim bastan beridir agriyor benim plesantam asagida ama catimiz genisliyo o yuzden agriyo olabilir yinede druna sor ben sormustum normal demisti hep.
Cok şüküt plesentamda sorun yok ama demek normal kızımda geç baslayınca bunda erken olunca acıkcası endişe etttim ama sanırım normal nettede yazıyor normal oluşu birde size sorayım dedim :)

bacak arasındaki o ağrı çatı ağrısı mı? ya bende son bir aydır özellikle eğilip kalkınca resmen bacaklarımın içi iki tarafı ağrıdan hareket etitiremiyorum kalıyorum öyle. ben bu hafta gidince sorayım dr. cok merak ettim şimdi.
Evet cnm çatı agrısı o egilip kalkarken yürürken meldiven cıkar Ken yattıgında saga sola dönerken olan agrı çatı agrısı cnm

tamam bende de var normal midir? yeminle yattığım yerden kalkamıyorum bende tam acemi anneyim :)
Kızımda da yasadım normal cnm o ikinci gebeligim oldugu için tecrübeliyim biraz sürekli istirahat ediyorum ben agrıyı hissetmemek için

bende bu konuyu biraz arştırmıştım ancak bir çok handikap ile karşılaştım araştırdığım sıra. İşe yararlılığı konusunda bilim 2 ye ayrılmış. Ben bi neticeye varamadım doğrusu.
Sende de mi oluyor canim?
Dr uma msj cektim normal midir diye?
Normal ama artarsa haberim olsun demis.
Oyle deyince de iskillendim bi.
Bir de ilk dogum olunca hangi agri tehlikeli hangi agri normal onu da anlayamamak ayri bir uyuz. Zamaninda gelirler insallah bebisler

Kizlar benim sabaha karsi belimden bacaklarima vuran bir agri oluyor donemiyorum bile. Gece de donerken her defasinda uyaniyorum ama sabaha karsi olan daha farkli bacaklarima vuran bi agri.
Bunu yasayan var mi aramizda normal midir?
Bir de kordon kani bankaciligiyla ilgili ne dusunuyorsunuz bilmiyorum onu arastirma halindeyim bir yandan.
Kendi dr um da bebeginin kordon kanini ve kordon parcasini saklatmis. 10 sene onc onermezdim ama su an tedavilerde cok basarili olarak kullaniliyor dedi. Su an onkim (sabanci firmasi) uzerinde yogunlastim galiba girecegiz bu ise

bende bu konu ile ilgili bilgi alma istiyorum .
ben acıbadem de inş doğum yapacağım. orda bu işlem için fiyatlar çok yüksek olduğu için brz çekimser kaldım ama alternatiflerin olması iyi tabi
eğer süreçte bizimle de bilgi paylaşırsan çok sevinirim

bende bu konu ile ilgili bilgi alma istiyorum .
ben acıbadem de inş doğum yapacağım. orda bu işlem için fiyatlar çok yüksek olduğu için brz çekimser kaldım ama alternatiflerin olması iyi tabi
eğer süreçte bizimle de bilgi paylaşırsan çok sevinirim
Dr um bu konuda calisan iki yer soyledi bilinen ve guvenilir olarak sen karar ver dedi.
Ben eger yaptirirsam onkime karar verdim aslimda. Hatta diger firmanin brosurunu attim inan ismini de unuttum.
Onkim sabanci firmasi olmasi ve itu ile ortak calismasindan dolayi bana daha guvenilir geldi. Kendi dr um da orada yaptirmis.
Sadece boyle biseye girsem mi girmesem mi onu tam kestiremiyorum ve hangi hasgaliklarin tedavisinde kullaniliyor onu arastirip ona gore karar verecegim

Sende de mi oluyor canim?
Dr uma msj cektim normal midir diye?
Normal ama artarsa haberim olsun demis.
Oyle deyince de iskillendim bi.
Bir de ilk dogum olunca hangi agri tehlikeli hangi agri normal onu da anlayamamak ayri bir uyuz. Zamaninda gelirler insallah bebisler
Kızımda da yasadım normal cnm o ikinci gebeligim oldugu için tecrübeliyim biraz sürekli istirahat ediyorum ben agrıyı hissetmemek için

amin amin inşallah ciddi değildir. POWERHACK POWERHACK tecrübeli öncekinde de olmuş. Korkmayalım tabi dr. soralim gerekli kontorlleri yapsın eminyeti elden bırakmayalım da... Ay heycanlanmaya başladım bak şimdi şaka maka doğuracam...

amin amin inşallah ciddi değildir. POWERHACK POWERHACK tecrübeli öncekinde de olmuş. Korkmayalım tabi dr. soralim gerekli kontorlleri yapsın eminyeti elden bırakmayalım da... Ay heycanlanmaya başladım bak şimdi şaka maka doğuracam...
Simdi okudum canim arada ki msjlari.
POWERHACK POWERHACK benim agrilarim adet sancisi bir de yagmurdan once bazen kemiklerin sizlar ya ikisinin arasi bi agri. Daha cok belimde var bu da cati agrisina mi giriyor. Ben 30. haftanin icindeyim simdi normal mi bu haftama gore. Endiselendim gercekten ozellikle bugun cok hissediyorum :110:

benimde en sinir olduğum şey ikinci hamileliğim ve aynı şeyi yaşıyorum,
şaka gibi ağız tadım yok tam dokuz ay ağız tadım olmuyor ya anlamıyorum ne yesem ağız tadım bozuluyo başka bişey deneme gereği duyuyorum bu sefer gelsin 10 kilo:)
allahtan 50 ile hamile kaldım:halay:

Çok alakasız ama siteden kaynaklı mı acaba sürekli telefonunuza virüs bulaşmış diye başka bir siteye aktarıyor. Reklam mı şimdi bu:sinirli:

Kizlar benim sabaha karsi belimden bacaklarima vuran bir agri oluyor donemiyorum bile. Gece de donerken her defasinda uyaniyorum ama sabaha karsi olan daha farkli bacaklarima vuran bi agri.
Bir de kordon kani bankaciligiyla ilgili ne dusunuyorsunuz bilmiyorum onu arastirma halindeyim bir yandan.
Kendi dr um da bebeginin kordon kanini ve kordon parcasini saklatmis. 10 sene onc onermezdim ama su an tedavilerde cok basarili olarak kullaniliyor dedi. Su an onkim (sabanci firmasi) uzerinde yogunlastim galiba girecegiz bu ise
Sabah başlayan ve gün içinde geçen ağrılar romatizma ağrıları canım
Akşam başlayan ve gecmeyenler ise sinir sıkışması demişti doktorum ne kadar doğru bilemem ama harketkenince benimki geçiyor

kızlar yalancı doğum sancılarınız başladı mı ? hangi sıklıkta oluyor ? benim bazen bikaç dk aralıklarla 3-4 kez oluyor. kısa süreli ve ağrısız. doktora gitmiştim cuma günü herşey normal dedi ama bi de size sorayım dedim. sizde ne durumda kasılmalar
Pozisyon değiştirince geçiyorsa önemli değil ama artarsa mutlaka hastaneye git canım benimde karnım bugün baya sert sanki ama ağrım yok

Ya hayır bir kere dr a geleyim göreyim dememişsin kime ne bnm çocuguma alacagım odadan ya ben bunu anlamıyorum eşim arada kalıyor bizim aramızda tartısma cıkıyor sürekli onlara hesap ver onlarsız bir sey yapma bu nedir anlamadım ya
Hepimiz öyleyiz canım sen işine bak mesafeni koru napalim şans işte inşallah evlatlarımız işini bilir şanslı olurlar

Canım bacak krampları bende de oluyor hatta daha çok acı şeklinde birden olup geçiyor. Gerilen kaslardandır diye düşünüyorum.
Kordon kanı üzerine hiç araştırma yapmadım ama aslında bakmak da fayda var. Nasıl işliyormuş sistem? Kaç yıl saklanıyor? Ücretleri nasıldır acaba?

Selam kızlar bende ocak annesi olucam bakmayın subat gözüktügüne 2.ci dogumum zorunlu sezeryan olucak cunkü kızıma sezeryan oldum nasılsınız iyisinizdir bebişlerde sizde inş benim sorum var 2 kilo aldım catı agrım var sizde var bacak aramda vajinamda dahil doktora sormalımıyım kızıma 1 ay başlamıştı cok erken basladık bunda cinsiyet belli degil pozisyondan ötürü.
Canım hoşgeldin :)
Çatı ağrısı bence doktora mutlaka danışılmalı. Belki nst ye alıp bakarlar. Cinsiyette de gönlünden geçen sağlıkla olsun inşallah :)

X