2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Canım doktoruma yarın gideceğim kontrol günüm inşallah sıkıntı çıkarmaz değerler. Ödemim yok tansiyonum da iyi çok şükür. Büyük bir ihtimalle takip edelim diyecek belki karaciğer ultrasonu ister bilemedim valla canım sıkıldı.
çıkmaz kötü düşünme canım ben hep diyorum zaten artık iki kolum daha çıksa şaşırmayacağım hamilelikte normaldir herhalde diyeceğim. hepimiz hamileyiz ama değerlerimiz şikayetlerimiz farklı. duam seninle yarın güzel haberlerini bekliyoruz inşallah

Kizlar bugun 9 kere 1 dakka arayla sancim oldu belden kasiga kalkmadim ayaga normaldir heralde bu haftada yalanci sancilar olur mu ilk cocugum degil ama bilmiyorum cunku yasamadim oglumda karnim sertlesiyordu o sanci oldugu anda

Kizlar bugun 9 kere 1 dakka arayla sancim oldu belden kasiga kalkmadim ayaga normaldir heralde bu haftada yalanci sancilar olur mu ilk cocugum degil ama bilmiyorum cunku yasamadim oglumda karnim sertlesiyordu o sanci oldugu anda
ilk çocuk olduğu için anlamam ve korkarım böyle şeylerden umarım normaldir

çıkmaz kötü düşünme canım ben hep diyorum zaten artık iki kolum daha çıksa şaşırmayacağım hamilelikte normaldir herhalde diyeceğim. hepimiz hamileyiz ama değerlerimiz şikayetlerimiz farklı. duam seninle yarın güzel haberlerini bekliyoruz inşallah
İnşallah canım. İki kol çıkması fikrin de iyiymiş :) gerçekten ne değişik bir süreçmiş hamilelik.

İnşallah öyle olur canım iyiyi çok düşünüyorum halam 2 yıl önce 25 haftalık ikizlerini şiddetli kanama yüzünden sezeryan oldu 25 haftalık olmalarına rağmen simdi 2 yaşına geldiler hic ümidimiz yoktu çünkü dr eldivenlerine koydular bize gösterdiler çok şükür mücadele ettiler yani bunuda düşünüyorum ama ya benimki o kadar güçlü olamassa diye kendimi yiyorum
Maşallah canım işte örnekleri var, kaldı ki bir çoğu tutmuyor zaten.. Dua etmek lazım bol bol, Allah yar ve yardımcımız olsun ve bebekler de hemen gelmeye kalkmasınlar :anneadayı:

Bugün hastanede randevum vardı. Şeker ölçme aletini nasıl kullanacağımı ve de neler yiyip ,neleri azaltmam gerektiğini söylediler. Bir hafta boyunca neler yediğimi not almam gerekiyor ve günde 4 kere şekerimi ölçmem gerekiyor. İnşallah düzelir.
Ama benim kv sürekli şunu ye bunu ye diyo anlamak istemiyor sanki şekerimin yüksek olduğunu.Yemek istemediğimde bana inatçı diyor . Dikkat etmem gerekiyor ama kendisi haftada 2-3 kere hamur işi yapıyor. :KK43: belki de iyilik yaptığını sanıyor. Bilemicem.

Bugün hastanede randevum vardı. Şeker ölçme aletini nasıl kullanacağımı ve de neler yiyip ,neleri azaltmam gerektiğini söylediler. Bir hafta boyunca neler yediğimi not almam gerekiyor ve günde 4 kere şekerimi ölçmem gerekiyor. İnşallah düzelir.
Ama benim kv sürekli şunu ye bunu ye diyo anlamak istemiyor sanki şekerimin yüksek olduğunu.Yemek istemediğimde bana inatçı diyor . Dikkat etmem gerekiyor ama kendisi haftada 2-3 kere hamur işi yapıyor. :KK43: belki de iyilik yaptığını sanıyor. Bilemicem.
inşallah her şey yolunda gider canım dikkat ettiğin sürece korkmaya gerek yok. bu kaynanaların bi ortası yok valla aman sen ona uyma

Buarada benim için dua edermisiniz eşimi ikna edeyim ayrı eve çıkmak için. Kv,kp hernekadar iyi olsalarda aynı evde olmuyor ya. Ben hiç rahat değilim kendi evimi istiyorum. Ne olur benim için dua edin. Hamişlerin duası kabul olurmuş :KK200::dua:
inşallah her şey gönlünce olur bir an önce kendi yuvanızı kurarsınız. doğumdan önce mi düşünüyorsun zor olmaz mı senin için

X