2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Bugün hastanede randevum vardı. Şeker ölçme aletini nasıl kullanacağımı ve de neler yiyip ,neleri azaltmam gerektiğini söylediler. Bir hafta boyunca neler yediğimi not almam gerekiyor ve günde 4 kere şekerimi ölçmem gerekiyor. İnşallah düzelir.
Ama benim kv sürekli şunu ye bunu ye diyo anlamak istemiyor sanki şekerimin yüksek olduğunu.Yemek istemediğimde bana inatçı diyor . Dikkat etmem gerekiyor ama kendisi haftada 2-3 kere hamur işi yapıyor. :KK43: belki de iyilik yaptığını sanıyor. Bilemicem.
iyi akşamlar canım benimki birtepsi baklava yapmış canım çekiyor diye :KK48:
zümra elifimiz horon tepiyor şimdi :KK73::KK73:
:anneadayı::emir_bebek:

Buarada benim için dua edermisiniz eşimi ikna edeyim ayrı eve çıkmak için. Kv,kp hernekadar iyi olsalarda aynı evde olmuyor ya. Ben hiç rahat değilim kendi evimi istiyorum. Ne olur benim için dua edin. Hamişlerin duası kabul olurmuş :KK200::dua:
canım benim rabbim gönlüne gore versin inşallah
ben 19 yıllık evliyim beraber oturuyoruz hamdolsun hiç sorunumuz yok... 10 yıllık evliyken ayrı ev alin dediler ben kabul etmedim daha büyük eve taşındık ...
inşallah senin gonlunden geçen sana nasip olsun..

canım benim rabbim gönlüne gore versin inşallah
ben 19 yıllık evliyim beraber oturuyoruz hamdolsun hiç sorunumuz yok... 10 yıllık evliyken ayrı ev alin dediler ben kabul etmedim daha büyük eve taşındık ...
inşallah senin gonlunden geçen sana nasip olsun..

Amin canım inşallah. :KK200:
Maşallah ne güzel 19 senelik evlilik. Rabbim mutluluğunuzu daim etsin.

X