2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Başka dr da gittim canım 3 defadır detaylı ultrasona giriyorum ordada ayni çıkıyor simdi gittiğim dr da baya inceliyor bakıyor
Canım öncelikle geçmiş olsun kilosunun az olmasının ne ile alakası var bir sey dedi mi dr un? Yani plesantadan mı vb gibi. Onun dısında beslenmene bir sey dedi mi ya da sen nasıl besleniyorsun nacizane muz ve armut yemeni öneriyorum özellikle muzun bebeğin gelişimine kilosuna katkısı oldugunu bir çok yerde okudum. Belki beslenme kaynaklı değildir ama sen yine de dikkat et canım bol su iç senin için de dua edeceğim Allah herkesin bebeğini korusun.

Saol canım insanin moralini o kadar cok şey bozuyor ki yani kv zaten delirtiyor beni dr gidiyorum nasılsiniz diye sormuyor bile dr yalan söylüyor diyo o daha çok canım o sıkıyor binde bir nasılsınız der ondada burnumdam getirir altlı üstlü oturuyoruz oda çok uzakta değilim yinede sormuyor sorunca da dr yalan söylüyor nerden biliyor deyip duruyor o anda öldüresim geliyor insan moral verir yardımcı olur bizimki olan moralimide bozunca hic aklımdan çıkaramıyorum k.bakma uzun oldu içimi sana döktüm ama
Canım bnce kayınvaliden kötü niyetten demiyor bnm kv de öyle çok kilo almısım dikkat etmem laxım diyorum bosver sen dinleme dr ne bilir biz her seyi yerdik öyle şeyler yoktu diyor. Bnde ilk zamanlar toksoplazma süpheli çıkmıstı ben kendi kendimi yedim nasıl aglıyorum diyor ki o test yanlıstır nerden cıkardılar bu testleri hiç öyle testler yoktu diyor insan o an deliriyor tabi ama test yanlıs çıktı cidden cok şükür. aslında o sana hiç bir sey yokmus gibi davranarak konunun üstünü kapatıyor o da ah vah etse daha cok kuracaksın kafanda.

Kızlar moralim bozuk. Karaciğer için tahlil verdim dün biliyorsunuz alt yüksek çıkmıştı. Şimdi alt da ast da yükselmiş :KK43:

Canım bnce kayınvaliden kötü niyetten demiyor bnm kv de öyle çok kilo almısım dikkat etmem laxım diyorum bosver sen dinleme dr ne bilir biz her seyi yerdik öyle şeyler yoktu diyor. Bnde ilk zamanlar toksoplazma süpheli çıkmıstı ben kendi kendimi yedim nasıl aglıyorum diyor ki o test yanlıstır nerden cıkardılar bu testleri hiç öyle testler yoktu diyor insan o an deliriyor tabi ama test yanlıs çıktı cidden cok şükür. aslında o sana hiç bir sey yokmus gibi davranarak konunun üstünü kapatıyor o da ah vah etse daha cok kuracaksın kafanda.
Öylede hic umursamıyor gibi davranıyor tabi bana karşı böyle diğerleri ne karşı değil ondan zoruma gidiyor

Bende sanırım yavaştan hasta oluyorum
Aman dikkat et, fena yatırıyor
İlaç da alamıyoruz zaten, ben işten izin aldım yatayım 2 gün diye artık :KK43:

Bide aynı anda 20 lik dişim çıkıyor onun ağrısı sızısı felaket.

Nerde varsa Rabbim şifa versin :dua:

Aman dikkat et, fena yatırıyor
İlaç da alamıyoruz zaten, ben işten izin aldım yatayım 2 gün diye artık :KK43:

Bide aynı anda 20 lik dişim çıkıyor onun ağrısı sızısı felaket.

Nerde varsa Rabbim şifa versin :dua:
Ay ben 20 lik konusunda çok şanslıyım çok şükür 23 yaşındayım ama 19 da tık diye çıktı hihihihi.
Bu arada üniversite zamanından tecrübeli olarak hızlı iyileşme taktiği sıcak duş kalın kalın giyinip bir çorba üstüne nane limon ve uyku beni kendime getiriyor ( dip not olarak vikslenmekte baya iyi geliyor bana )

Ay ben 20 lik konusunda çok şanslıyım çok şükür 23 yaşındayım ama 19 da tık diye çıktı hihihihi.
Bu arada üniversite zamanından tecrübeli olarak hızlı iyileşme taktiği sıcak duş kalın kalın giyinip bir çorba üstüne nane limon ve uyku beni kendime getiriyor ( dip not olarak vikslenmekte baya iyi geliyor bana )

Ben 29 yaşımı bitiriyorum ama sağolsun 20 lik dişlerim yeni yeni kendini gösteriyor :)
Umarım bana da bu tarz kalın giyinip yatmalar sıcak duş falan iyi gelir :/

Saol canım insanin moralini o kadar cok şey bozuyor ki yani kv zaten delirtiyor beni dr gidiyorum nasılsiniz diye sormuyor bile dr yalan söylüyor diyo o daha çok canım o sıkıyor binde bir nasılsınız der ondada burnumdam getirir altlı üstlü oturuyoruz oda çok uzakta değilim yinede sormuyor sorunca da dr yalan söylüyor nerden biliyor deyip duruyor o anda öldüresim geliyor insan moral verir yardımcı olur bizimki olan moralimide bozunca hic aklımdan çıkaramıyorum k.bakma uzun oldu içimi sana döktüm ama
Canım takma kvyi boşver strese sokma bebeğini Allahın izniyle hersy güzel olucak sağlıkla kucağına alicaksin buna odaklan iyi düşün kötü düşünüp çağırma derler ya öyle yap

Çok saol canım banada ayni şeyleri söylüyorlar her hafta detayliya giriyorum inşallah benim bebegimde benim.durumumda olan olmayan herkesin bebekleri sağlıklı bi şekilde doğar çok tesekkur ederim canım
Sağ sağlıklı doğacak canım İnşAllah sen bol bol dua et a kaldı artık bitecek İnşAllah bu stres: )

canım senin karaciğerle ilgili sıkıntın mı var?
ben hepatit b yim uzun zamandır yaptırmadım tahlil
Hayır canım normalde çok iyiydi değerlerim. Geçen hafta alt 60 olmuştu ast sınırdaydı. Şimdi alt 90 ast45 olmuş yükselmiş iyice. Hepatitler negatif çıkmış. Tahlil mutlaka yaptır canım

Hayır canım normalde çok iyiydi değerlerim. Geçen hafta alt 60 olmuştu ast sınırdaydı. Şimdi alt 90 ast45 olmuş yükselmiş iyice. Hepatitler negatif çıkmış. Tahlil mutlaka yaptır canım
Canım hakim olduğum bir konu değil o yuzden yorum yapamıyorum,dikkat et kendine çok

Doktordan geldim bebegimin kalbindeki sıvı hala varmış 3 hafta geriden geliyor muş çok zayıf bide iki hafta önce 500 gr di simdi 650 gr olmuş dr yinede çok küçük dedi ciğerleri de gelişmemiş nasıl yapicam ben nasıl olcak böyle bilmiyorum moralim çok bozuk
çok geçmiş olsun canım her bebek bir olmuyor ki minik minyon bi bebektir belki doğan bebekler bir olmuyor ki anne karnındakiler bir olsun. kalbi için de endişelenme inşallah o sıvı kaybolur kaybolmasa bile ne örnekler var çevremizde hiç birşey olmaz Allahın izniyle. bi de şu açıdan düşün en azından anne karnında farkedildi edilmeseydi doğduktan sonra rahatsızlansaydı Allah korusun

Yalancı sancı gibi değil ben böyle ağlayıp kasılıp hıçkırdıkça bebekte hareket edip sancılanmama sebep oldu gibi dün gece hep. Şimdi de ara ara sıkıştırıyor ama akıntı işi bambaşka yere götürüyor tabi

şimdi nasıl oldun canım akıntın sancılanman var mı

Kızlar idrar yolu enfeksiyonu olanlar bakabilir mi ya bugün idrar yaparken kasığıma ağrı girdi günde 5 litre su içiyorum idrar yaparken yanma yok sadece ağrı bebek ters ondan mı acaba

canım bende de oldu ama ağrı sızı olmadı ben de. belki de bebeğin ters ya tüm tekmeleri aşağı atınca ağrı saplanmıştır. yine olursa ihmal etme aman

Kızlar moralim bozuk. Karaciğer için tahlil verdim dün biliyorsunuz alt yüksek çıkmıştı. Şimdi alt da ast da yükselmiş :KK43:
geçmiş olsun canım yani şimdi ne yapacaklarmış neden olabilirmiş alerji testlri falan yaptılar mı

çok geçmiş olsun canım her bebek bir olmuyor ki minik minyon bi bebektir belki doğan bebekler bir olmuyor ki anne karnındakiler bir olsun. kalbi için de endişelenme inşallah o sıvı kaybolur kaybolmasa bile ne örnekler var çevremizde hiç birşey olmaz Allahın izniyle. bi de şu açıdan düşün en azından anne karnında farkedildi edilmeseydi doğduktan sonra rahatsızlansaydı Allah korusun

şimdi nasıl oldun canım akıntın sancılanman var mı

canım bende de oldu ama ağrı sızı olmadı ben de. belki de bebeğin ters ya tüm tekmeleri aşağı atınca ağrı saplanmıştır. yine olursa ihmal etme aman

geçmiş olsun canım yani şimdi ne yapacaklarmış neden olabilirmiş alerji testlri falan yaptılar mı

Canım doktoruma yarın gideceğim kontrol günüm inşallah sıkıntı çıkarmaz değerler. Ödemim yok tansiyonum da iyi çok şükür. Büyük bir ihtimalle takip edelim diyecek belki karaciğer ultrasonu ister bilemedim valla canım sıkıldı.

X