2018'in sonuna doğru tüp bebek süreci

Benim gittiğim merkez herkese mecburi rahim dinlendirme veriyor.. ama benim ki biraz daha uzun. Çünkü ben opu işleminde aynı zamanda histereskopide oldum. Oyüzden dinlendirme uzun sürüyor..
Canim bu mesaji gormemisim hayirlisi olsun insallah gec olsun güç olmasin. Allah büyük . Insallah bu sefer hersey cok guzel olur kavusursun bebisine insallah.

Allah kolaylik versin hepimize. Bizde 2 senedir ugrasiyoruz. ilk senemiz test ameliyat filmler diye gecti sonuc tup bebek dendi. 1 senedir ha gittik ha gidicez diye oyalandik ama bu sali insallah on gorusmeye gidicez artik ilk adim aticazzz
Valla canim bende ayni oyle oldu. Gecen ekim de ogrendik durumu. Zaten o ayri bir vakaa. Kadin dogumcu dediki direk tüp bebek baska yolu yok . Ilk duyunca nasil agladim. O kadinin lafini hic unutmuyorum. Herseyin bir söyleme tarzi olmasi lazim. Bide kapali bir kadin dr annem yaşında. Kibar tatli olur sandim. Neyse sonuç olarak calisiyoruz ikimizde git gel hazirlik eş e tedavi vs derken anca basliyoruz

Nerede gidiyosun sen canim. Bende dün o llk iğneleri aldim.
2 kutu gonal f verdi 1000 lira bide omepa diye bi ilac içiyorum o da 130 dan 150 ye cikmis. Onu hazirliktan beri iciyorum. Ignelere verdim para rapor cikarsa alcaz geri cogunu bakalim.

Valla medicana cok fazla dedi. Garanti de vermiyo 20 yi geçerdi söyledikleri bizde universite hastanesine gidiyoruz. Hayirlisi

Canim ben konya novafertille konustum. Kullanmadigin ilaclari mi geri verip parasini alicaksin

KIZLAR MERHABA
Cok şükür ki dün başladım iğnelere
Dün izinliydim eşimde. Esimi dr goturecektik. Ben cuma cumartesiye hasta olacaktim derken sali hasta olmam mi çok şükür. Stres işe yaradi.
Islerimiz de rast gitti ve üroloji dr onay verdi baslayin dedi. Ve son dakka tüp bebek merkezine de yetiştik. Çünkü sonucu gel söyle ona göre karar vercez dediler. Erkek faktörü bizdeki sebeb. Pesine iğneleri anlatti
Cokkkk şükür kizlar 1 senedir git gel yapiyoruz firsat buldukca ama sonuc başladık.

Pazar aksamina kadar igne vurulcam 225 ml
Pazartesi kontrol perşembe anestezi dedi. Hayirlisi insallah.devami hakkinda bilgim yok simdilik kizlar.

Canim ben konya novafertille konustum. Kullanmadigin ilaclari mi geri verip parasini alicaksin
Canim ben 3 yillik evliyim. 3 yil dolunca rapor cikartilabiliyo. 5 gün kullanacagim 2 kutu 1000 liraya aldik .nakit verip
Bugün raporum cikip recetete

Canim ben 3 yillik evliyim. 3 yil dolunca rapor cikartilabiliyo. 5 gün kullanacagim 2 kutu 1000 liraya aldik .nakit verip

Canim bugün raporum cikcak ve recetemi mesaj atacaklar 700 yada 800 u geri vereceklermis. Ama raporumuz cikarsa tüm sartlar uygunsa. 3 yil evlilik sigortali calismak vs diye sartlar var. Muhtemelen yetiyor esimin de benimde ama bakalim

KIZLARR tüp bebek iğneleri için tedavi oldugunuz merkezin yakinindaki eczanelere bakin. Biz kendi ilcemizdekileri aradik hicbirinde yok. Zamanla yaristik dun resmen. Çünkü dun alip vurulmam lazimdi. Hallettik şükür. Adim adim tavsiye olacak bisey varsa yazcam sizlere ) yada bu mesajlar kimlere ulasiyorsa ♥♥♥ :)

Hadi gozun aydin hayirli sonuclarin olur insallahhh. Bizim 1 cocuk var o yuzden rapor cikartamiyoruz. Yine de ilaclari bi kac uyguna veren eczane varmis onlara yonlendiririz dediler merkezdekiler

2. Ignemi vuruldum simdi. Ay sevindim bak simdi. Ben pazartesi kontrol persembe anestezi dedi. Ne yapcaklar bana. cok heyecanliyim.
cnm davut hocaya gidiyosun sanirim anesteziye gidiceksin o iki uc soru soruyor ona gore onay veriyor anestezi alip almicagina yumurta toplamada davut hoca cok iyi guler yuzlu hemsirelerde bide haberin olsun iki embriyo transfer ediyolar

2. Ignemi vuruldum simdi. Ay sevindim bak simdi. Ben pazartesi kontrol persembe anestezi dedi. Ne yapcaklar bana. cok heyecanliyim.
cnm resim atmaya calisiyorum cizelgemi ama yuklenmiyo 11 gun gonel f kullandim 225 lik son dortgun 300 cikardi o dortgun icinde bir igne daha verdi ayni anda vuruluyodum gobekten

Cabum
cnm resim atmaya calisiyorum cizelgemi ama yuklenmiyo 11 gun gonel f kullandim 225 lik son dortgun 300 cikardi o dortgun icinde bir igne daha verdi ayni anda vuruluyodum gobekten
. Bana niye 2 kutu yani 5 günlük aldirdi acaba canim. Davut hoca bakiyo bana da. Iki nasıl olur bilmiyorum ki 29 yasindayim cesaret edemem gibi geliyo. Perşembe anestezide sadece soru sorcak dedin. Simdi pazartesi ilacim bitmis olacak ya ignem. O zaman yeniden ilac almam lazim. Raporum onaylanmis. 600 kusur geri vercekler ben yine nakit alim yanima da ne olur ne olmaz sagol canim. Peki yumurta nasil toplaniyo o kisim korkutuyo beni. Normal mesaj atim sana

Ignelerde 5. Gün bitti.
Yarin sabah nasipse kontrole gidicem. Inşallah güzel şeyler duyarim. Perşembe de anastezi demislerdi hayirlisi kizlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…