2019 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne 😌

• Kız

• Erkek

• İkiz kız

• İkiz erkek

• İkiz kız ve erkek

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Ya ciddi misin çok heycanlandim bende yarin versem çıkar mi canim
Ben 3 test ile yaptim hepsinde o hafif cizgi cikti canim ama ben hayal ediyorum sanmistim esim bakti o da var deyince kan verdim erkendi cooook ama icim rahat etmezdi resmen 3 haftalikken :) ögrendim ama tabi artis olmasi kese kalp atisi vs daha 2 hafta var :). Bugun de kan verdin sonucu yarin alcam persembede verecem. Yumurtlama takibi yapmıştım ben ovulasyonda cift cizgiden sonra 11. Günde 7 cikti deger. Dün yani :KK66:

Ben 3 test ile yaptim hepsinde o hafif cizgi cikti canim ama ben hayal ediyorum sanmistim esim bakti o da var deyince kan verdim erkendi cooook ama icim rahat etmezdi resmen 3 haftalikken :) ögrendim ama tabi artis olmasi kese kalp atisi vs daha 2 hafta var :). Bugun de kan verdin sonucu yarin alcam persembede verecem. Yumurtlama takibi yapmıştım ben ovulasyonda cift cizgiden sonra 11. Günde 7 cikti deger. Dün yani :KK66:
Hayırlı olsun canım benim bende yumurtlama günümde iliski yaşadım kacirmadim insallah bu kez olur

Yalnız benim 2ay önce ayni böyle silik çizgi oldu kanda negatif çıktı korkuyorum yine aynisi olcak diye
:KK70: inan ki 2 ay once bana da oldu :) ama tek idrar testi ile yapip hastaneye gittim 0.37 cikti sonra eve geldim baska idrsr testinde yaptim negatif cikti bozuk test denk gelmis bana yani :)

:KK70: inan ki 2 ay once bana da oldu :) ama tek idrar testi ile yapip hastaneye gittim 0.37 cikti sonra eve geldim baska idrsr testinde yaptim negatif cikti bozuk test denk gelmis bana yani :)
Ay çok iyi ya insallah benimde seninki gibi olur çok umutluyum

İnsallah canim insallah 1 seneyi geçti hep böyle bekliyorum rabbim yüzümüzü soldurmasın insallah

Canim silik var sanki. 2-3 gün bekle kan testi yaptir. Benim bat 24 kasımdı dün gebelik testinde silik cizgi gorunce kan verdim deger yukselecek mi diye kontrol edecegiz. Ama adete 5 gün varken 7 cıktı . Allah nasip ederse ağustos annesiyim

Hadi inşallah yükselir. Gözün aydın.

Ben de görüyorum sanki belli belirsiz bir çizgi. Yine de umutlandirmak istemem hayal kirikligi daha kotu oluyor çünkü :) peki hiç bir belirti var mı hamilelikle ilgili?

Kasık ağrısı oluyor ara arada göğüs acıması ama psikolojik mi acaba diye düşünüyorum.

Canim bence baska bir markayla dene bugun tekrar miratechle cizgi cikan biri hamile olmadigini ogrendi banada olmuştu bu markaya pek guvenmiyorum

Geçwn ay betahcg 7yken silik çizgiysi ondan dolayı güvenip aldım markayı ama kısmet.

Kızlar bende biraz önce test yaptim yine negatif , bata 4 gün var..bakalim ağustos annesi olabilecek miyim..

Merhaba hanımlar :)
Sat 6 Kasımdı ama benim çok düzenli değil Aralık 1'den itibaren duruma bakacağım.

Bat neydi canım? Yarin ya tekrsrla ya da bat ı bekle. Insallah hamilesindir
Bat 25 Kasım belirti falanda kayboldu bende negatifi görünce demekki psikolojikmiş bu ay doktor kontrolüyle yumurtlama günümde iliski oldu hayit suyu falan içtim 2 hafta ise yaramadı galiba :KK43:

X