2019 Aralık Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    232
Yaaaa 😢 offf aynı benim oğlum da öyle olmuştu gölge çok üzülmüştüm inşallah sorun çözülür
Tuçe oğlumun ferritin düşük çıktı 4 küsurlarda 😥 onunla ilgili konuşurken sesin soru aklımdan çıkmış soramadım kusura bakma

Tuçe oğlumun ferritin düşük çıktı 4 küsurlarda 😥 onunla ilgili konuşurken sesin soru aklımdan çıkmış soramadım kusura bakma
Aaaa olsun ya çok geçmiş olsun başka birşey yoksa toparlar merak etme hiç. Yanlız baya düşükmüş referans aralığına oğlumun son kan değerlerinden baktım da 😟

Aaaa olsun ya çok geçmiş olsun başka birşey yoksa toparlar merak etme hiç. Yanlız baya düşükmüş referans aralığına oğlumun son kan değerlerinden baktım da 😟
Evet malesef ben de zaman zaman yaşıyorum aynı şeyi bu geni bana çekmiş

Bende supravit kullanıyorum iştah için 🙄 onu bıraktığım an hiç yemez oldu 😭 yine vermeye başladım . Ama işte şişenin yarısına gelince ancak düzeldi biraz
Bizim demirdenmiş ya belli oldu o düzelirse toparlar inşallah biraz 😥

KıZlar öğleden sonraları kek yoğurt meyve veriyordum. Değişiklik olsun sürekli yoğurt vermeyeyim dedim . Bugün bir tariften muhallebi yaptım güzel olmadı ya döktüm sevmedim . Sizin yaptığınız bil ölçü var mı tarif

KıZlar öğleden sonraları kek yoğurt meyve veriyordum. Değişiklik olsun sürekli yoğurt vermeyeyim dedim . Bugün bir tariften muhallebi yaptım güzel olmadı ya döktüm sevmedim . Sizin yaptığınız bil ölçü var mı tarif
Benimki muhallebi gibi kıvamlı şeyleri sevmiyor yemiyor :|

Kızlar merhaba; benim kız şu an 21 numara giyiyor ama bot için de bazı sitelerde indirimler denk geliyor. 22 mi almalı 23 mü almalı karar veremedim. Siz ne düşünüyorsunuz.

Kızlar merhaba; benim kız şu an 21 numara giyiyor ama bot için de bazı sitelerde indirimler denk geliyor. 22 mi almalı 23 mü almalı karar veremedim. Siz ne düşünüyorsunuz.
Valla ben bot almayacağım açıkçası burası öyle soğuk olmuyor . Birde zaten yine tüm kış evde oturacağız böyle giderse 😟 o yüzden siyah kaliteli bir spor ayakkabı alacağım ayağı şuan kaç cm ?

Benim oğlan da 13 😃 lcw den 21 numara terlik giyiyordu olmuyor artık o . 22 giyiniyor netice de . Kalıp önemli ama bence şuan 21 giyiyorsa 23 almalısın çift çorap giyer belki 🤔
22 bana da küçük geldi. Dediğin gibi çift çorap Mart ayı soğuğu filan 23 daha mantıklı. Teşekkür ederim

22 bana da küçük geldi. Dediğin gibi çift çorap Mart ayı soğuğu filan 23 daha mantıklı. Teşekkür ederim
Rica ederim geçen gün instagramda ünlü bir bebek ayakkabısı sayfası var orada tek numara kalanları normalde 80 TL iken 35 e düşürmüş . Bende 23 numara siyah bir spor ayakkabı alacaktım gerçi oranın kalıpları küçükmüş meğer ondan alamadım . Ama mantıklı olan 23

X