2020 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğimin cinsiyeti ....

• Ankete Katılan
    248
kızlar 2 gündür resmen adet olmuş gibiyim. bugün 24.günümüz.oturup kalkarken adet gibi kanamam var. acaba lohusalık döneminde adet olunuyormuki. kızımda 11.ayda ilaçla başlatmıştık adeti o yüzden hiçbir fikrim yok bu konuda.

3 saatlik mama bozulmuyor mu? Ne kadar sure bekleyebiliyor? Biz doktora gittigimizde biberonunuz var mi yaninizda diye sordu, var ama icinde mama var dedik. 3 saatlik oldugunu ogrenince onu dokturup kendi yeni mama koydu. O yuzden ben 1-1,5 saatten sonra dokuyorum. 🙄

Sirf buzluga atmak icin kalkacaksan ben olsam kalkmam 😊
Neden kalkmazsın ki ?😂
10 aralıkta işe başlıyorum canım ben işteyken buzluğa koyduklarımdan tüketecek
Bu benim de çok sinirimi bozuyor ya. Bebeğim doğdu bir şey yapamadık, 40i çıktı yapamadık ve sünnet olduk yine yapamıyoruz. Böyle minik parti davet tarzı bir şey yapası geliyor insanın. Bir kutlama yani. Içimde kaldı cidden.😔

Hadi bunları geçtim. Dün ananemi kaybettik, cenazesine gidemedim. 😔
Düzelsin artık her şey.😔
Başın sağolsun canım Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşAllah

Evet bize vurulan öyleydi kan sulandırıcı iğne kadar inceydi tamamını soktu gene ama iğne ince küçüktü malzeme eksikliği vAr sanırım sağlık ocağında 2.ay aşısı olduk bugün iki bacaktan bir koldan yapıyorlar canım istersen sağlık ocağını değiştir
2. Ay aşısı 3 tanemi canim offf ya nasil dayansin bebisler ben bakamiyorum bilr kafami ceviriyorum

2. Ay aşısı 3 tanemi canim offf ya nasil dayansin bebisler ben bakamiyorum bilr kafami ceviriyorum
Evet 3 tane :/ bir de ben özel aşı olan rota aşısını yaptırdım gerçi o ağızdan damla ile veriliyor ama sonuçta 4 tane aşı oldu o güne. Valla kafasını kolunu tutturuyor hemşire onlar ağlarken bende ağladım zaten 🙁

Kızlar merak ettiğim bir şey var. Bebeğiniz uyanıkken ağlamadan duruyor mu ? Benimki 10 dakika ana kucağında 10 dakika da altı açık durup ağlamaya başlıyor. Çok gazlı bir bebek ondan mı sürekli ağlaması yoksa Yenidoğanlar böyle mi olur ?
Gazı vs.yokken yarım saat koltuğun chesterlarına bi saat perdeye bakmışlığı var. Bazen de neşesi yerinde oluyor gülücükler saçıyo etrafa akşam eşim gelince oynama saati gibi oluyo, babasına torpil mi yapyo ne. Seninki gazlı bi bebek galiba bazı bebekler zorlu oluyo. Kv anlatıyo kaynım ve görümcem aralıksız ağlıyomuş 4 5 ay uyumamış kadın

Kırkımız çıktı bugün bizimm😀😀 virüsten gezmelere de gidemiyoruz ki hediyelerimizi toplayalım yav🤭🤭
İlahi sen 😅 hediyeleri unut pandemi üstüne altın fiyatları benim hiç beklentim yok valla gidişatta iyi değil 40 dan sonra da kimseyi bebek görmeye çağırmayacağım 😔

Evet 3 tane :/ bir de ben özel aşı olan rota aşısını yaptırdım gerçi o ağızdan damla ile veriliyor ama sonuçta 4 tane aşı oldu o güne. Valla kafasını kolunu tutturuyor hemşire onlar ağlarken bende ağladım zaten 🙁
Bende onu merak ediyordum rotayla digerleri ayni zamanda oluyor mu diye. Yan etkisi var miymis ?

Bu benim de çok sinirimi bozuyor ya. Bebeğim doğdu bir şey yapamadık, 40i çıktı yapamadık ve sünnet olduk yine yapamıyoruz. Böyle minik parti davet tarzı bir şey yapası geliyor insanın. Bir kutlama yani. Içimde kaldı cidden.😔

Düzelsin artık her şey.😔
Başın sağolsun canım mekanı cennet olsun maalesef ben de çok bunalıyorum artık hamileliğin başından beri aynı dert yıldım artık ne zaman normalleşeceğiz 😔 psikoloji gidiyor yavaştan bir yandan yanlış zamanda bebek yaptık diyorum bir yandan iyiki küçük farketmiyor çok fazla diyorum ama ben cidden çok bunaldım artık😔

Düzelsin artık her şey.😔
Başın saolsun canım seni çok iyi anlıyorum..cok zor sevdiklerinin cenazesinde olamamak..bu pandemi süresince iki tane gencecik kuzenimi kaybettim yanlarında olamadım çok kötü bir durum..tıpkı bunun gibi güzel günlerimizi de paylaşamıyoruz bu da çok kötü..istiyorum ki bebeğimin her güzel şeyini paylaşayım sevdiklerimle bakın işte bu güzellik benim diyeyim heyecanımızı paylaşalım ama herşey kursağımızda kaldı malesef..sağlık olsun ne diyelim inşallah hepsinin acısını çıkarırız

İlahi sen 😅 hediyeleri unut pandemi üstüne altın fiyatları benim hiç beklentim yok valla gidişatta iyi değil 40 dan sonra da kimseyi bebek görmeye çağırmayacağım 😔
Kız altın düştü bu ara aslında tam sırası ama bu firüs elimizi kolumuzu bağlıyo işte🤭🤭 bi kerecik bişi olmaz dedim getirdiği çeyrek covid testine gitti kadının gelen gideni götürdü daha da istemem😂😂😂😂

Düzelsin artık her şey.😔
Başınız sağolsun Allah rahmet eylesin canım benim mekanı cennet olsun 🙏😔

Gazı vs.yokken yarım saat koltuğun chesterlarına bi saat perdeye bakmışlığı var. Bazen de neşesi yerinde oluyor gülücükler saçıyo etrafa akşam eşim gelince oynama saati gibi oluyo, babasına torpil mi yapyo ne. Seninki gazlı bi bebek galiba bazı bebekler zorlu oluyo. Kv anlatıyo kaynım ve görümcem aralıksız ağlıyomuş 4 5 ay uyumamış kadın
Bizimkininde klimayla arasında bir bağ var 😂 birde perdeyle bir bakıyor bir inceliyor ne sanıyor acaba 🤩

kızlar 2 gündür resmen adet olmuş gibiyim. bugün 24.günümüz.oturup kalkarken adet gibi kanamam var. acaba lohusalık döneminde adet olunuyormuki. kızımda 11.ayda ilaçla başlatmıştık adeti o yüzden hiçbir fikrim yok bu konuda.
Canım benim doktor 40 gün bazen az bazen çok olacak bazen kesilip birden başlayacak kanaman dedi yani 40 gün içinde olanı regl den saymıyolarmış 40 tan sonra olduğun kanama regl oluyor.

Yavrum benim ya Enjektörün ucunu sok cnm popoya girsin ama zaten tıkalıysa yag geri cıkar cıkarsa bidaha ver rahatlasın dersen 2.5ml dubhalac ver olmadı cnm

Kızlar merak ettiğim bir şey var. Bebeğiniz uyanıkken ağlamadan duruyor mu ? Benimki 10 dakika ana kucağında 10 dakika da altı açık durup ağlamaya başlıyor. Çok gazlı bir bebek ondan mı sürekli ağlaması yoksa Yenidoğanlar böyle mi olur ?
Benimkide oyle canim kucakta 10 dk ağlamadan zor duruyor ama evin icinde gezince hic sesi çıkmıyor

X