2020 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğimin cinsiyeti ....

• Ankete Katılan
    248
Calisan bayanlar sizlere sgk dan ilk maasiniz yatti mi ben e devletimi kontrol ettim baktim odeme gozukuyor sonra banka bilgilerimi tanimladim bugunde maasim yatti firmama sordum normalde sgk topli yatiriyormus ama bana aylik yatacak sanirim var mj acaba baska parasi yatirilan
Bende aylik alıyorum canim maasimi hemen ayin 1 de yatti maasim

Merhaba kızlar oğlum haftaya 2 aylık olacak.Hala gece 3-4 gibi derin uykuya geçiyor.Akşam 11 gibi bir başliyor sürekli gaz var.ıkıniyor yarim saat sonra gaz çıkarıyor yarım saat sakin sonra tekrar gaz sancısı böyle böyle 4-5 saat sürüyor.Özellikle geceleri kolumda ,belimde hal kalmıyor uykusuzluğu saymıyorum.Rezene ve kimyon kaynatıp veriyorum.Kendimde içiyorum.Gaz yapacak birşey korkumdan yiyemiyorum ama gaz bitmiyor.Hele bir gaz çıkarıyor büyük adam gibi.Var mı çözüm bulan?

Merhaba kızlar oğlum haftaya 2 aylık olacak.Hala gece 3-4 gibi derin uykuya geçiyor.Akşam 11 gibi bir başliyor sürekli gaz var.ıkıniyor yarim saat sonra gaz çıkarıyor yarım saat sakin sonra tekrar gaz sancısı böyle böyle 4-5 saat sürüyor.Özellikle geceleri kolumda ,belimde hal kalmıyor uykusuzluğu saymıyorum.Rezene ve kimyon kaynatıp veriyorum.Kendimde içiyorum.Gaz yapacak birşey korkumdan yiyemiyorum ama gaz bitmiyor.Hele bir gaz çıkarıyor büyük adam gibi.Var mı çözüm bulan?
kendin üşütüyor olabilirmisin? çorapsız gezme belini sıcak tut. onlar bile etkiliyor.

Kiraz çekirdeği iyi geliyor bizi yastık şeklinde ısıtıp onu koyuyorum karnına

Calisan bayanlar sizlere sgk dan ilk maasiniz yatti mi ben e devletimi kontrol ettim baktim odeme gozukuyor sonra banka bilgilerimi tanimladim bugunde maasim yatti firmama sordum normalde sgk topli yatiriyormus ama bana aylik yatacak sanirim var mj acaba baska parasi yatirilan
Benim iki ay bir yatmıştı doğumdan hemen sonra şimdi bir aylık yatmış tekrar bir ay sonrada kalan bir ay yatacak
Bankayı nasıl tanımladın ben yapamadım pttye yatmış kim gidip alacak bebek var virüs var

Ona verdim de sen kendi bildiğini yap canım tamam anneleri üzmeyelim destekleri lazım ama bebeğin anne babası sizsiniz nasıl biliyorsanız nasıl istiyorsanız öyle yapın sonra sen eşinle kötü olursun hem bu kadar müdale edilmesine izin verme hiç
Durduk yerde yalan söylemeye mecbur kalmakta canını sıkıyor insanın. Şekerli suyla ilgili artık bişey konuşmak istemiyorum lütfen konuşulmasın artık dedim.

sarılık yüksek çıkınca 3gün biz de verdik şekerli su. annem verelim dedi eskiden verirlermiş🙉
Ya evet öyleymiş ablam ve annem çok ısrar etti ver diye açıkçası bana kalsa verir geçerdim ama eşim asla istemedi sarılığı da düşünce bende ısrar etmedim.

Kızlar bir gün oldu ıkın ıkın gaz çıkıyor kakasini yapmadı hala zeytinyağı denedim yok ne yapabilirim halim kalmadı artık geceden beri 5 dk uyuyo sonra yine başlıyor

Kızlar bir gün oldu ıkın ıkın gaz çıkıyor kakasini yapmadı hala zeytinyağı denedim yok ne yapabilirim halim kalmadı artık geceden beri 5 dk uyuyo sonra yine başlıyor
Ağlamıyorsa birşey olmaz canım, eğer ağlıyorsa poposunu uyar işaret ve orta parmağını birleştir göbek deliğinin 10 santim yukarısından başla dairesel masaj yap bizde işe yarıyordu sende bir dene.. Poposunu uyarınca kulak çubuğu ile hafif aç..

Benimkide oylr canim 40miz çıkınca gidecegiz doktora onda sorucam bekliyorum tesk ederim bilgiler icin arada mama veriyorum ondada ayni benim sutumle alakasi yok ona sevindim

Bende veriyorum canim arada mama bazen 2 kez bazen 3 ama yine ishal gibi ama 2 kezi gecmiyor doktor normal deyince rahatlamistim bende

Canim mama veripte denedim ondada ayni oldu ama bazen sari bazen yeşil oluyor orda ne fark var bilmiyorum

Anne sutu icenlerin kakasi sari turuncu oluyor mamanin rengi yesile donuk oluykr mamadan sonra kaka yapiyorsa ondandir renk degisimi

Benim iki ay bir yatmıştı doğumdan hemen sonra şimdi bir aylık yatmış tekrar bir ay sonrada kalan bir ay yatacak
Bankayı nasıl tanımladın ben yapamadım pttye yatmış kim gidip alacak bebek var virüs var

E devletten tanimladim canim 4a isgormezlik odenegi sayfasindan yapmistim tam olarak hatirlamiyorum ama banka tanimla gibi birseyler vardi ordan direk acilan hesabim cikti sectim oldu sonra da param hemen hesabima yatti

X