2020 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğimin cinsiyeti ....

• Ankete Katılan
    248
Oldu ne zaman uyanacakta sevecen İtiraf ediyorum çok uyuduğunda özleyip uyandırıyorum :dondurma:
Bizde de onu baba yapıyor 😂
Uyanınca ilk kim alacak kavgası oluyor evde 😅
Ben uyanınca meme verip sevmek istiyorum baba en güzel en sakin zamanları sen alıyorsun emdikten sonra gazlı halini bana veriyorsun diye sitemlerde oluyor😂

Evde büyük varda ben küçük olanlardan istiyorum bulamadım onlar daha pratik ve tam göğüse uygun olur diye düşünüyorum. O yüzden hiç büyüğü denemedim kullanımı nasıl oluyor memnun musun ? Ben her gece sıcak duşa giriyorum sonra göğsümü sağıyorum gerçekten sıcak suyun faydası oluyor o yüzden sıcak su torbasıda işe yarar diye düşündüm.
Bende o miniklerden alacaktım sepete eklemiştim bebişler erken gelince kaldı dahada almadım.. Trendyolda var küçüklerden küçük sıcak su torbası yaz çıkıyo..

Gündüz cok mu uyuyorlar cnm gündüz uyuyan bebekler gece uyumuyor sanki
Yok kuzum ne uyuması sabah ezanından sonra ara ara uyudular şimdi de uyanıklar taa geceye kadar benimkiler zaten uykuyu sevmiyo büyükte öyleydi.. Bunların tek avantajı 3 te yatsalar ezana kadar utanmıyorlar o arada uykumu alıyorum..

Gece hic uyanmadan uyumustum,sabah kalktigimda tas gibi olmis gogusler .Simdi cok agriyor icinde kist olmus😏Sicak su koydum ben de ,masaj yapiyorum,2bucuk saatte bir sagim yapiyorum ,insallah duzelir cnm
Benimde bebekler tam boşaltamıyordu birkaç kere oldu çok fenaydı🤦‍♀️

Sunnet yaptiran anneler oncesinde test falan yaptirmis miydiniz yoksa direkt gidip yapildi mi ayni gun 🤔
Dün 52 günlük oğluma yaptırdık sünnet. Sabah aradım öğlen boşluk varmış gittik yaptırdık aynı gün. Sadece iğne vurularak, klips yöntemiyle yaptırdık. Çok şükür hiç korktuğum gibi olmadı. Ağrı kesiciler fayda etti hemen.

Yok kuzum ne uyuması sabah ezanından sonra ara ara uyudular şimdi de uyanıklar taa geceye kadar benimkiler zaten uykuyu sevmiyo büyükte öyleydi.. Bunların tek avantajı 3 te yatsalar ezana kadar utanmıyorlar o arada uykumu alıyorum..
Günlük 3bck saatimi uyuyorsun 😊🤔bide her gece dusa nasıl giriyorsun ben 3 gündür giremiyorum eşim evde de bgn şükür girebildim 😂😂ben zMan bulamıyorum hiç bsye sen 3 bebeyle maşallah👏👏👏👏

ben alsam xiomi ya da irobot alıcam da hala alamadım. elim gidip geliyor. çevremde kullanıp memnun olanlar var iki markadan.
Bende istiyorum ama emin olamadım halılar filan var evin heryeri eşya nasıl süpürcekki sürekli ben eşyaları kaldırmam mı gerekiyor o hafızaya alıyormus gezdiği yerleri o doğrultuda süpürüyormus hep sanırım Bi deneme şansımız olsa keske

Günlük 3bck saatimi uyuyorsun 😊🤔bide her gece dusa nasıl giriyorsun ben 3 gündür giremiyorum eşim evde de bgn şükür girebildim 😂😂ben zMan bulamıyorum hiç bsye sen 3 bebeyle maşallah👏👏👏👏
Yok canım saat 10 11 e kadar ara ara uyuyorlar bende o arada uyuyorum yoksa dayanamazdım..

Ya kızlar dün gece boğuluyodu zor kurtardı kendini demiştim yaa..sabaha kadar öksürdü durdu halen acayip öksürüyo cigerlerinemi kaçtı acaba kusmuk falan..ıslık sesi gibi nefes alıyo... bir de hiriltisi var burnundanmı ciğerlerdenmi anlayamıyorum..hiç uyuyamadı kuzum öksürmekten rahat nefes alamamaktan gözlerinin altı şişti bugün resmen..

Annemde fena alıştırdı beşikte sallamaya sorma..sabaha kadar sallanmak istiyor
Arada sallama diyorum da yanlış anlıyor bebeklerle ilgilenmesini istemiyorum gibi algılıyor ama alışırlarsa işim güç anlatmaya çalışıyorum inşallah alıyordur 😔
dünde bir tanesi kaka yapmış her ağladığında sallamış bebekte artık pes edip yatmış doyurmak için kucağıma aldım kaka yaptığını anladım bir açtım kakası kurumuş kuzumun 🤦‍♀️😔

X