2020 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğimin cinsiyeti ....

• Ankete Katılan
    248
Kozlar size bir şey soracağım özellikle memur olanlara. Bu doğum izni bitiyor ya doğumdan 2 ay sonra. Sonrasında heyet raporu alarak uzatabiliyor muyuz? Kadin dogum doktorlari buna yanasiyor mu?

Merhaba arkadaşlar bebeklerinize uyurken yastık kullaniyormusunuz?Annem inatla koymak istiyorda biz size hep kullandik diye..
Bir de ekim anneleri olarak whats app grubu olustursak iyi olmaz mı?Aramizdan biri numaraları toplayip grubu kurabilir, bebek bakımı vs. konusunda acil hemen ulasabiliriz boylece birbirimize aklimiza takilan sorularda, katilmak isteyenler katilabilir..
Reflu yatagi kullaniyorum, yastiga gerek kalmiyor. Yatagi disinda basini yukseltmek istersem yumusak ve alcak yastik kullaniyorum. Hemen basinin altina degil de omuzlarinin altindan beri koyuyorum.

Benim vardı eşim taktı hesabıma baktım boşanmaya gidiyoruz sildim ki zateb ben paylaşım yapmıyordum öylece duruyordu neyine taktıysa😂
Birşey lazım olunca kardeşimin hesabından bakıyorum..
bende ac bir hesap dicektim kuzum ama esin istemiyomus bizde esimle ortak hesap kullanuyiruz

Bebekler cok hizli buyumuyor mu? 😍 3-6 ay icin pek az sey almisim, bu haftaki indirimlerden birkac parca alayim diyorum. Dikkatinizi ceken bir indirim var mi?
Trendyoldan aldım canım ben lcw genelde sevdim ben lcw ürünlerini ilk aldıklarım küçüldü 3-6 ay aldım enden biraz bol duruyorlar ama boydan oluyor h&m iyi diyorlardı bir de carters da indirim vardı onların tulumları da fena değil şimdi indirim var ama normalde o kadar paraya değecek gibi gelmedi bana 🤔 tulumların fermuarlı olması iyi oluyor alttan açıp bezi değiştiriyorsun tek tek cıtcıtla uğraşmıyorsun ama kalıbı küçük 3 ay alma carters biz 6 haftalığız bir iki haftaya 3 ay olanlar küçülür lcw tulumları büyük biraz ben yine de 3-6 ay aldım ama alt üst takımlar 3-6 ay oldu bugün denedim 1-3 ay almak istemedim çabuk küçüleceklerdi 1-2 hafta ancak giyerdi 🤔

Bebekler cok hizli buyumuyor mu? 😍 3-6 ay icin pek az sey almisim, bu haftaki indirimlerden birkac parca alayim diyorum. Dikkatinizi ceken bir indirim var mi?
Biz 10 gün var 3,6 aya geçtik lcw da çok güzel takımlar var biz ordan aldık jokerde de çok güzel alt üst takımlar var ikisinin de kalitesi güzel ben beğendim..

Ben izin versem o düzelmek istiyor ama düzelip düzelip kaç kez kavga ettik hatta aynı gün içerisinde bile birden fazla kez kavga edip birden fazla barışınca artık düzelmenin de tadı kalmamaya başladı.
Duygular yalama oluyor resmen anlıyorum seni canım ama işte yapacak bişe yok ya durumu toparlicaz ya da 🙁 kestirip atamıyorsun işte öyle hemen. Hele çocuk olduktan sonra diğer seçeneği düşünmek daha da zorlaşıyor. Aldatma, yalan vs.olsa direk boşanmak gerekir ama böyle durumlar düzeltilebilir diye düşünüyorum ben hep

Kozlar size bir şey soracağım özellikle memur olanlara. Bu doğum izni bitiyor ya doğumdan 2 ay sonra. Sonrasında heyet raporu alarak uzatabiliyor muyuz? Kadin dogum doktorlari buna yanasiyor mu?
Ayarlayabilirsen oluyor canım hatta çoğu kişi bunu yapıyor ama torpille felan. Yani tanıdık dr olacak. Heyet için 3 dr un imzası gerek o kadar süre rapor için. O dr un diğer drlara rica etmesi gerek. Ben kontrole gidince 1 ay rapor rica edicem. İznim bitince de gidip yazdırırım. Onu verir heralde ama heyet zor vermez sanki benimki çok kuralcı detaycı. Hele de bu pandemi zamanı zor biraz herkes rapor almak istiyodur

lcw 3 6 ay tulumlari nasil ben iki sweet aldim 1 3 ay iyi oldu beden olarak
Ben tulum almadım canım alt üst takımlar artık daha kullanışlı birde ben maminodan almoştım idil baby oda çok güzel çıktı.. 16063947895438178335944897942850.jpg
Bu takımdan aldım iki tane tam gezmelik lcw jokerdekilerde günlük güzel oluyor..

Son düzenleme:
su dogum yardimi bir yatsa ben lcw dan alcam hep
Lwc yi ben de begeniyorum. Dogumdan once de ordan xok almistim. Hem kendime hem bebegime.

Trendyoldan aldım canım ben lcw genelde sevdim ben lcw ürünlerini ilk aldıklarım küçüldü 3-6 ay aldım enden biraz bol duruyorlar ama boydan oluyor h&m iyi diyorlardı bir de carters da indirim vardı onların tulumları da fena değil şimdi indirim var ama normalde o kadar paraya değecek gibi gelmedi bana 🤔 tulumların fermuarlı olması iyi oluyor alttan açıp bezi değiştiriyorsun tek tek cıtcıtla uğraşmıyorsun ama kalıbı küçük 3 ay alma carters biz 6 haftalığız bir iki haftaya 3 ay olanlar küçülür lcw tulumları büyük biraz ben yine de 3-6 ay aldım ama alt üst takımlar 3-6 ay oldu bugün denedim 1-3 ay almak istemedim çabuk küçüleceklerdi 1-2 hafta ancak giyerdi 🤔
Lwc 1-3 ay tulumlar su an tam oluyor. Oglum yaklasik 5 kilo. Buyuk almakla iyi yapmissin. H&m'den cok parca almistim. Kalitesi guzel gercekten ama su an indirim yok. Caters hic almadim bir bakayim👍

lcw 3 6 ay tulumlari nasil ben iki sweet aldim 1 3 ay iyi oldu beden olarak
Ben lwc den 3-6 ay sweat almistim, diger lwc 3-6 ay parcalara gore cok genismis kalibi. Sweatte 1-3 ay iyi diyorsan tulumda 3-6 ay alabilirsin.[/QUOTE]

Duruyor mu bebiş bizde biraz azalırsa vakalar gidelim diyorduk yakın hemde ama gittikce artıyor 🤯
Kızın derdi tatilmiş bize cekmiş 😀hamama da bayıldı yarın bi daha sokcam yalnız babası bebegi dusurdu aklım gitti 5saat bekledik korku dan hastanede cok dikkat edin bi anlık dalgınlık işte☹️

X