2020 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğimin cinsiyeti ....

• Ankete Katılan
    248
Sıcak içme tavsiye etmem bebgi emziriyorsan süte geçebilir bebişin agzı yanmasın 🤗
Nasıl oluyor o ya ben hep emzirirken sıcak Birşeyler içiyorum hemen nasıl geçsin süte 🧐hiç öyle memeyi bırakma gibi bir durum olmadı ağzı yansa memeyi bırakırdı hemen nasıl süt kanallarına geçsin ki

Nasıl oluyor o ya ben hep emzirirken sıcak Birşeyler içiyorum hemen nasıl geçsin süte 🧐hiç öyle memeyi bırakma gibi bir durum olmadı ağzı yansa memeyi bırakırdı hemen nasıl süt kanallarına geçsin ki
Benim bildiğim kadarıyla sıcak bişey yiyip içtiğinde sütün de o ısıda geliyor 🤔

Kızlar selam özledim sizi girip okuyorum bazen ama yazamıyorum bi türlü. Ben hala sağlığıma kavuşamadım😔doğum sonrası geçirdiğim sara krizinden sonra hala bacağımın üstüne basamıyorum. Çok kısa günlük şeyleri yapıp hemen bacağımı uzatmaya bakıyorum. Günlük şey dediğimde wc ye gitme, mutfağa yemeğe gitme falan. Annemler burda onlar bakıyolar bize hala. Çok üzülüyorum toparlanamadığım için ama kolay sakin uykucu bi bebişim var Allah ordan kolaylaştırdı işimizi yoksa annem hepimize yetişemezdi.Bebeğin kırkı çıktığı için apartmana bişey yapıp dağıtmayı düşündük siz yaptınız mı bişeyler takip edemedim. En pratik aşure geldi hazır kapaklı kaplarda ama daha iyi bir fikriniz varsa paylaşın benimle please😍
Ay kaçırmışım canım çok geçmiş olsun umarım en kısa zamanda tamamen düzelir herşey. hiç üzülme kendini toparlamaya bak, uykusuz kalacağın günler de gelecek elbet 😊

Biz birşey yapmadık koronadan dolayı herkes birbirinden korkar oldu kendi kendimize kırk uçurması yaptık, aşure de çok zahmetli bebişle zor iş

Kızlar bebeği yatağına koyar koymaz ağlayanlar 5. Hafta olan atak haftasında olanlar geçti mi atakları kızımın dün başladı sanırım sizin daha önce anlattıklarınız kaç gün sürüyor dardayım eyy aneyyy aneyyy 🥴

Kuzum harika haftalar diye bir uygulama var 37 tl ücreti var. Ben onu kurdum. Bütün ataklar ve açıklamalar var. Bizimki ağlamıyor ama ilgisi bi tık açıldı sanki.

Kızlar selam özledim sizi girip okuyorum bazen ama yazamıyorum bi türlü. Ben hala sağlığıma kavuşamadım😔doğum sonrası geçirdiğim sara krizinden sonra hala bacağımın üstüne basamıyorum. Çok kısa günlük şeyleri yapıp hemen bacağımı uzatmaya bakıyorum. Günlük şey dediğimde wc ye gitme, mutfağa yemeğe gitme falan. Annemler burda onlar bakıyolar bize hala. Çok üzülüyorum toparlanamadığım için ama kolay sakin uykucu bi bebişim var Allah ordan kolaylaştırdı işimizi yoksa annem hepimize yetişemezdi.Bebeğin kırkı çıktığı için apartmana bişey yapıp dağıtmayı düşündük siz yaptınız mı bişeyler takip edemedim. En pratik aşure geldi hazır kapaklı kaplarda ama daha iyi bir fikriniz varsa paylaşın benimle please😍

Çok geçmiş olsun Kuzum. Bende Çok takip edemiyorum senin gibi.
Koronadan dolayı bişey yapmafık bizde. Alanlarda tedirgin olur, verirken Bende tedirgin olurum. Bir apartmanda en az iki üç koronalı oluyor. Bilmediklerimizde vardı. Riske girmeye gerek yok bence. Yada hazır paketli bişey dağıtılabilir.

X