2020 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğimin cinsiyeti ....

• Ankete Katılan
    248
Ben de çok seviyorum ya. Istanbulda yaşarken hep giderdik vefaya taze taze içerdik. Şimdi marketten alıyorum. Ama ictigim günler neredeyse mastit olacak gibi oluyorum. Çok fena süt yapıyor.😅
Boza benim çocukluğum demek çok severim bursa da sokaklarda dolaşıp satarlardı. Vefa marketlere gelmiyor ben de en çok onu seviyorum.
ablamız nezle idi. dünde giy çıkar çocuk üşüttü. genizi akıyor balgamı çıkaramıyor tabi.uykusuz kalıcaz yani
Geçmiş olsun canım💐❤️

Kızlar ben sütüm olsun diye boza aldırdım içtim ama kusacaktım az kalsın ya.bu Nasıl bi tat. Nasıl içicem ben bunu 🙁
Canım taze üzüm felaket süt yapıyor. Normalde yemem dolapta soğuk diye dün akşam yedim. Sabah kalktım maşAllah göğüslerim nasıl akıyo, sağmadan rahat edemedim. Bi dene istersen. İncir de yapıyor tazesi yoktur heralde artık, kurusu da yapıyor

Zorlayın yiyin kızlar.dün yedim iki tane bide Reengarenk Reengarenk in verdiği karışık bitki çayından iki kupa içmiştim çocuk emdikten sonra 120 cc sağdım.Bozada iyi gelmişti

Ayy ne karisimi canim bende deneyeyim gerci gece icmemem lazim cok sisiyor goguslerim gunduz olmuyor sanki benim sutum zaten bebis tam bosaltamiyor hep sagmak zorunda kaliyorum😪

Ben tarçınıda hiç sevmiyorum 😭 durum kötü😭😭
Annem bana geçen hazırlarken içine dövülmüş fındık koymuş öyle de çok beğendim bak. Ben zaten her halikarda bayılıyorum da. Süt hatrına idare edebilirsin belki o şekilde dene istersen.

X