2020 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    260
Hayırlı olsun sizlere kızlar bende heyecanla bekliyorum ilk haftalarda ilk 5 10 gün civarında karın kasık ağrısı yaşayan oldu mu merak ettim bende var biraz ama erken test için heyecanla bekliyorum 2. bebişimi hayırlısı

Merhaba, ben de bugün öğrendim eylül ayı annesi olacağımı:) Rabbime şükürler olsun, hamd olsun. 3+6 değerim 235.05. Pzt günü tekrar kan vereceğim, inşallah yukselir Sizin değerler nedir kızlar?

Merhaba yarın gideceğim.dr a bugun çatlatma ignesinin 14. Günü test bu şekil çıktı. Herşey yarın belli olacak gibi. Allah nasip ederse ikinci olacak beş yaşında oğluşum var. Kardeş istiyoruz artık öğleden beri garip duygular icindeyim. Adet olurum bu ayda olmadı derken çizgi çıktı bu şekil tam üç test yaptım heepsinde silik..nasip bakalım hayırlısı olsun.varsa zaten burda bol bol sohbet ederiz

Eklentiler

• IMG-20200102-WA0004.jpeg
    44,5 KB · Görüntüleme: 95
Merhaba, ben de bugün öğrendim eylül ayı annesi olacağımı:) Rabbime şükürler olsun, hamd olsun. 3+6 değerim 235.05. Pzt günü tekrar kan vereceğim, inşallah yukselir Sizin değerler nedir kızlar?
hayırlı olsun benim de dün 13.2 bugün 3+4 23.1 cıktı yukselmis aslinda ama kanamam var hala inşallah biticek

Inşallah sorun teşkil edecek bir durum yoktur iyi düşünelim iyi olsun, hayırlısı ile alalım kucagimiza
ilk defa geliyor basima kanamam oluyor ama test yapıyorum hergun dahada koyu çıkıyor üstüne görme dedikleri şey galiba bu inşallah dış gebelik değildir ondan korkuyorum sağ sağlim geçse şu ilk aylar gerisi kolay

Arkadaşlar ilk doktor kontrolünüze kaçıncı hafta gitmeyi planlıyorsunuz ben 8. Hafta gideyim diyorum kalp atışlarını da duymuş olurum 8 den önce duyulması biraz zor oluyor diye

Dr a gittiniz mi? Belki önemli biseydir, inşallah değildir Evet ilk aylar çok önemli, extra dikkat etmeliyiz kendimize

Arkadaşlar ilk doktor kontrolünüze kaçıncı hafta gitmeyi planlıyorsunuz ben 8. Hafta gideyim diyorum kalp atışlarını da duymuş olurum 8 den önce duyulması biraz zor oluyor diye ☺
8. Haftaya kadar dayanabilecek misin ben doktora ogrenir ogrenmez gittim. Haftaya persembe keseyi gormek icin gidecegim

Merhaba kızlar ben de hamile olduğumu dün öğrendim, ikinci bebiş olacak kısmetse:) vulva bölgemde ağırlık hissediyorum bir de yemek yedikten sonra bulantılarım oluyor, daha çok erken değil mi? Baş dönmesi de var gibi, sanki her şey bir anda oluyor, adapte olamıyorum:)
Allah sağlıkla kucagimiza almayı nasip etsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…