2020 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    260
Cok teşekkür ederim sizde sağlıkla sıhhatle büyütün insallah

Adetten önce mi verdnn canmm birde ymrtlama gününü blyormsnn
Yok adetim geceli 5 gun olmustu. Ben yaklasik 1 ay oncede dermoid kist ameliyati olmustum. O zaman kanamam oldu ama adettir diye dusunuyordum sonra devam edince ameliyata bagli oldugunu dusundum. Bu ay planlamadigimiz icin de yumurta takibi yapmadim ama 30 gunde bir doner 16. Gunde benim yumurtam olurdu. Bilemedim bunkadar yuksek cikinca

Bizimde hiçç beklemediğimiz bir anda geldi canmm halen inanamıyorumm kesesini kalp atışını duymadanda inanamycamm galbaa 2 günde bir kan ver canmm artşlarınıı kontrll ett inşllh bebşlermz bizmledrr

Merhabaa. Rabbim hayirlisini nasip etsin inşallah bende yeni öğrendim. Eylulde kavusuruz inşallah bebişlerimize ❤

Tebrik ederim. Bu mutlulugun tarifi yok. Umarim saglikli bir sekilde bebislerimize kavusuruz

Genelde 5 haftadan bonra gvrülüyorr diyolarr en son kaç haftada gittn göremedn canm bu adrada hayırlı olsn sağlıcakla alalmm kcağımıza bebşlermzii
Insallah canim. Pazartesi gunu gittim 4+6 iken gittim. Haftaya persembeye cagirdi o zman kese gorunur dedi. 6 haftalik olacak o zmana insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…