2020 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    260
Hepinizin gebeliği hayırlı olsun 😍
Ben de 2019 eylül annesiyim başlığı görünce çok duygulandım yazmak istedim😊
Zaman çok çabuk geçmiş oğlumu kucağıma aldım çok şükür neredeyse 4 aylık oldu
İnşallah çok güzel sağlıklı bir gebelik geçirip sağlıkla kucaklarsınız yavrularınızı ❤❤
Cok teşekkür ederim sizde sağlıkla sıhhatle büyütün insallah 🥰🥰

Adetten önce mi verdnn canmm birde ymrtlama gününü blyormsnn
Yok adetim geceli 5 gun olmustu. Ben yaklasik 1 ay oncede dermoid kist ameliyati olmustum. O zaman kanamam oldu ama adettir diye dusunuyordum sonra devam edince ameliyata bagli oldugunu dusundum. Bu ay planlamadigimiz icin de yumurta takibi yapmadim ama 30 gunde bir doner 16. Gunde benim yumurtam olurdu. Bilemedim bunkadar yuksek cikinca

Yok adetim geceli 5 gun olmustu. Ben yaklasik 1 ay oncede dermoid kist ameliyati olmustum. O zaman kanamam oldu ama adettir diye dusunuyordum sonra devam edince ameliyata bagli oldugunu dusundum. Bu ay planlamadigimiz icin de yumurta takibi yapmadim ama 30 gunde bir doner 16. Gunde benim yumurtam olurdu. Bilemedim bunkadar yuksek cikinca
Bizimde hiçç beklemediğimiz bir anda geldi canmm halen inanamıyorumm kesesini kalp atışını duymadanda inanamycamm galbaa 2 günde bir kan ver canmm artşlarınıı kontrll ett inşllh bebşlermz bizmledrr🙏🙏🙏

Merhaba hanımlar. 3 tane test yaptım çift çizgiyi gördüm. Doktora gidip kan vereceğim. İnşallah hayırlısı olur. 2020 Eylül ayında aliriz inşallah kucağımıza bebekleri. Var mı anne adayları hamileliği yeni öğrenen, öğrenecek olan? 😌
Merhabaa. Rabbim hayirlisini nasip etsin inşallah 🤲 bende yeni öğrendim. Eylulde kavusuruz inşallah bebişlerimize ❤

Forumdaki ilk 2020 Eylül annesiyim sanırım :)

42 yaşındayım, önceki konularımda bahsettiğim gibi 2 düşük ve 1 gebelik sonlandırma yaşadım. Erken menapoz belirtileri başlamıştı ki 2 gün önce hamile olduğumu öğrendim. Hem şaşkınım, hem mutluyum, hem de çok korkuyorum. İnşallah bu kez bebeğim sağlıklı olur ve gebeliğim sonuna kadar sağlıkla devam eder :dua:
Tebrik ederim. Bu mutlulugun tarifi yok. Umarim saglikli bir sekilde bebislerimize kavusuruz 🤲

Genelde 5 haftadan bonra gvrülüyorr diyolarr en son kaç haftada gittn göremedn canm bu adrada hayırlı olsn sağlıcakla alalmm kcağımıza bebşlermzii🙏🙏
Insallah canim. Pazartesi gunu gittim 4+6 iken gittim. Haftaya persembeye cagirdi o zman kese gorunur dedi. 6 haftalik olacak o zmana insallah

X