2020 Haziran Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    228
Güzel oku! Okudugunu anla! Ben sosmodiv arkadasımın ailesınde doktor oldugu için ne gusel kültürlü aıleden gelmiş dedim,senle ılgılı en ufak birsey yok orda!
Okuduğunu anlayamama sorunu bence çok doğal:)) arkadaşın şuan akli biraz karışmış olabilir çünkü onun belirledigi konular disinda konustugumuz icin anlamakta zorluk çekebilir:)

Okuduğunu anlayamama sorunu bence çok doğal:)) arkadaşın şuan akli biraz karışmış olabilir çünkü onun belirledigi konular disinda konustugumuz icin anlamakta zorluk çekebilir:)
İşte mal diyerek hakaretlerde bulunarak üste cıkabılıyor birtek , mantıklı cevapları yok cunku ..işin kolayına ve terbıyesızlıgıne kaçıyor..

Ya buraya gelmek için uydurdun bisi geldin ben senin bilgilerinin doğru olduğuna bile inanmıyorum..
Senin konustugun kanama ve erken doğumdan başka birşey yok yani burda faydalı

İşte mal diyerek hakaretlerde bulunarak üste cıkabılıyor birtek , mantıklı cevapları yok cunku ..işin kolayına ve terbıyesızlıgıne kaçıyor..
Kaç yaşında kadınsın akıntı hiç.mi gelmedi hayatında onu bile ayrıntılı yazdın yani mide bulandırıcı sekilde
Kim o herkes? Neredeler? Sen herkes misin?
Herkes giitikten sonra konuştun sesin cıktı ondan olabilir mi

Ya buraya gelmek için uydurdun bisi geldin ben senin bilgilerinin doğru olduğuna bile inanmıyorum..
Senin konustugun kanama ve erken doğumdan başka birşey yok yani burda faydalı
Doğrudur canim sen öyle diyorsan kesin öyledir zaten, sen üzülme yeterki 😉

Kaç yaşında kadınsın akıntı hiç.mi gelmedi hayatında onu bile ayrıntılı yazdın yani mide bulandırıcı sekilde

Herkes giitikten sonra konuştun sesin cıktı ondan olabilir mi
Senın sacma mesajlarını buraya tek tek ekleyerek yorum yapayım mı ? Tabiki akıntı cok onemli ,bunu basitlestırebılrcek kadar basitsın! Bekarken yumurtladıgın için gelıyordu ! Bekarlıkla hamılelık durumları farklı once bunu anla tatlım

X