2020 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    313
Kayıplarına üzüldüm canım ama Rabbimin bildiği vardır en güzel en yakın zamanda sağlıklı gebeliğin sağlıklı bebegin olur ve kucağına alır sağlıcakla büyültürsün inşallah hayırlısıyla. Rabbim bütün evlat isteyenlere sağlıcakla hayirlsiyla versin. Bizlere de iyi ebeveynler olmayi nasip etsin .
Amin amin inşaallah.

Selam bende eylül 2019 annesi olacaktim nasip değilmiş diyorum artik😔
Senin yazını okumuş, çok duygulanmistim .
Bende ilk göz ağrımı aldırmak zorunda kaldım 3 ay oldu ama bu yara hiç bir zaman kapanmayacak inan evladının yaşayıp yasamamasi hakkında secim yapmak o kadar zor ki.
Ama onun iyiliği için diyorsun iyiliği için.
Çok çok geçmiş olsun benimde 6 ay geçti işte..hala dün gibi kalbim acıyor hiç bir şey tat vermiyor. Belki diyorum sağlıklo birevladım olsa o zaman azda olsa diner bu acı

Çok çok geçmiş olsun benimde 6 ay geçti işte..hala dün gibi kalbim acıyor hiç bir şey tat vermiyor. Belki diyorum sağlıklo birevladım olsa o zaman azda olsa diner bu acı
Bende öyleyim dinmese bile geçecek ama acısı aynı kalacak 😔

Bu başlığı görmek beni derinden etkiledi.
2019 Nisan annesiydim ki Nisan ayında da Doğum yaptım.
Melek oğlum 3 gün yaşadı; diyafram hernisi vardı.
Bu sene 24 Temmuz tahmini adet tarihim. Ondan sonra sadece 1 ay çalışma yapmayı planlıyorum.
Nisan ayı bebek için çok ideal. Her meyve/sebzeye ulaşabiliyorsunuz.
Doğum yaptığınızda tam bahar ayları oluyor.
Yaz geldiğinde ise bebekler tam sevilecek kıvamda oluyor. Tabi ben yavrumu sevemedim ama.
Sezeryan ile 39. Haftada Doğum yaptım fakat zaten pek tutacağını düşünmüyorum.
Oğluma 1 sene sonra gebe kalabilmiştim.
Yinede denemek istiyorum. Tekrar Nisan annesi olursam çok mutlu olurum.
Herkese sevgiler 🌷

Merhaba, kayiplariniza cok uzuldum. Ben de subat ayinda bir dusuk yasadiktan sonra bu ay tekrar denemeye basladik. Bat 20 temmuz ama ben test yapmamak icin kendimi zor tutuyorum.
Benimde 3 ay oldu kaybedeli
Zaten 3 ay yasaktı. Bat 12 temmuzdu çok şükür çift çizgiyi gördüm

Arkadaşlar merhaba dün beta yaptırdım 28.3 çıktı bata 6 gün vardı...bugünde 5 gün kaldı.heycanla zamanın geçmesini bekliyorum hayırlısıyla tabiki..sizce sonucun nasıl
Merhaba hayırlı olsun Süper canım bata 6 gün kala icin . Yine takibini yap değerlerinin artması lazım

Kizlar hamile kalabilmek icin neler yaptiniz ovu testi vs hangi gunler degerlendirdiniz

X