2020 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    313
2289233

Cok tesekkur ediyorum. Soktayim hala. Hemen anlatiyim ayrintilari, umarim isinize yarar. Benim son adet tarihim 20 Haziran. Adet dongum 30 gun civari suruyo. Ovulasyon testi 5 temmuzda pozitif cikmisti. Bi de 3,4,5,6 degerlendirdik. 3 gundur karin agrisi, karinda boyle cekilme hissi oluyo. Onun disinda pek bi belirti yoktu.

Cok tesekkur ediyorum. Soktayim hala. Hemen anlatiyim ayrintilari, umarim isinize yarar. Benim son adet tarihim 20 Haziran. Adet dongum 30 gun civari suruyo. Ovulasyon testi 5 temmuzda pozitif cikmisti. Bi de 3,4,5,6 degerlendirdik. 3 gundur karin agrisi, karinda boyle cekilme hissi oluyo. Onun disinda pek bi belirti yoktu.
Seninle aynı gibiyiz canm sat 20 haziran benimde 30 günde bir olurum..bi belirtim yok..güzel haberlerinin devamini bekleriz hepimizin inşallah..kanda baktıracakmısın

ben yurtdisinda yasiyorum ve malesef burda kana bakmiyolar. 6. hafta erken ultrason bakiyolar sadece. O yuzden ev testlerinin koyulasmasina bakacagim. Bir de sizin haberlerinizi takipte olacagim
:KK200:

Bu başlığı görmek beni derinden etkiledi.
2019 Nisan annesiydim ki Nisan ayında da Doğum yaptım.
Melek oğlum 3 gün yaşadı; diyafram hernisi vardı.
Bu sene 24 Temmuz tahmini adet tarihim. Ondan sonra sadece 1 ay çalışma yapmayı planlıyorum.
Nisan ayı bebek için çok ideal. Her meyve/sebzeye ulaşabiliyorsunuz.
Doğum yaptığınızda tam bahar ayları oluyor.
Yaz geldiğinde ise bebekler tam sevilecek kıvamda oluyor. Tabi ben yavrumu sevemedim ama.
Sezeryan ile 39. Haftada Doğum yaptım fakat zaten pek tutacağını düşünmüyorum.
Oğluma 1 sene sonra gebe kalabilmiştim.
Yinede denemek istiyorum. Tekrar Nisan annesi olursam çok mutlu olurum.
Herkese sevgiler 🌷
Başın sağolsun :KK43: bebekler için öldü kaybettim demek ne kadar zor geliyor insana :KK43:

Down gibi bir değişiği işte.
Amin insallah Allah razı olsun🙏
Senin oldumu bidaha
Oldu mu bir daha derken anlamadım ama hamileliği diyorsan 3 aydır deniyoruz olmadı. Bu ay histeroskopi oldum şimdilik adeti bekliyorum. Eğer hamile kalırsamda inşaallah 🙏rahimağzına dikiş atılacak. Zor geçecek :/

Oldu mu bir daha derken anlamadım ama hamileliği diyorsan 3 aydır deniyoruz olmadı. Bu ay histeroskopi oldum şimdilik adeti bekliyorum. Eğer hamile kalırsamda inşaallah 🙏rahimağzına dikiş atılacak. Zor geçecek :/
Olsun canım olabiliyorsun ya ona şükür diyelim

Olsun canım olabiliyorsun ya ona şükür diyelim
Hamile kalmam çok zor canım benim. Bende pko var ileri seviye doğumdan önce 6 ayda zor adet olurdum. Şimdi çok şükür azda olsa düzenli. 3.5 yılda zor hamile kaldım

Hamile kalmam çok zor canım benim. Bende pko var ileri seviye doğumdan önce 6 ayda zor adet olurdum. Şimdi çok şükür azda olsa düzenli. 3.5 yılda zor hamile kaldım
Üzgünüm canım ama hiç olmamasından iyidir öyle degilmi hiç hamilelik yaşamayanlar bile var ne yazikki

İnşaallah. Diyafram hernisi ne demek ? Oy oy 6 aydır ne hallerdeyim. Bende mayıs annesi olacaktım
Diyafram fıtığı..
Diyafram dediğimiz organ göğüs ve karın içi organları birbirinden ayırıyor canım. Farketmesekte çok hayati bir organ.
Bizim diyafram zarımız kapanması gereken haftada kapanmamış, delik kalmış orada. Karın içi organlar bu boşluktan yukarı çıkıyor kalbi sağa itiyor, organlar yukarı çıkınca akciğer gelişimi olumsuz etkileniyor canım.
Oğlum doğduğunda organlar soldan yukarı çıktığı için sol akciğeri hiç yoktu.
Sağ akciğeri ise yarımdı. Bu yüzden bu bebekleri direk solunuma bağlıyorlar vs.
Bu rahatsızlığın sebebi yok. Diyafram zarının neden kapanmadığı hakkında bilgiye ulaşılamamış.
Bunun haricinde oğlum gayet sağlıklıydı. Ama kader...

Kızlar belirtilerini var mı benim kasiklarimda ara ara ağrı oluyor dünden beri arada midem bulanıyor göğüs uçlarımin rengi değişmiş ve sadece uçlarında acıma ve kaşıntı var belki psikolojik olarak hissediyorum bilmiyorum ama bende durumlar böyle siz de nasıl

X