2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Silver cross spirt kullaniyorum cok memnumum goren herkes ne kolaymis doyor
Prego Quattro değil de PreGo Urban Travel tavsiye ediyorum quattro ya biz araba alırken baktık kullanımı zor geldi dönüşler için daha çabalamak gerekiyor urban travelda önde tek tekerlek var kullanımı rahat amortisörlü bebek beşiği gibi sallanıyor bebeği sakinleştiriyor 99 kiloya dek taşıyor satıcı adam Urban travel ın üzerine çıktı tepindi tepindi araba bana mısın demiyor çok sağlam ömürlük . Gold unu aldık biz
İkisini de inceleyeceğim çok teşekkürler 🤗🤗

Benim bebek yemiyor ağzında bekletiyor herşeyi. Ben de pek zorlamıyorum . Yoğurdu çok güzel yiyor ama yeni şeylere hiç açık değil:KK43: ne yapacagimi şaşırdım. Yaptiklarim hep araya gidiyor

Arkadaşlar bebeğiniz yuzustu duruyor mu benim ki doğduğundan beri durmak istemiyor sırt ustuykem geri geri topuğuna basıp emekliyor ve ayaginin kaç
üzerine de henüz basmıyor kucağımda tay tay yapıyorum olmuyor doktor günde 15 dk yap bacakları kuvvetlendin dedi. Sizin bebeklerin gelişimi nasıl yardımcı olurmusunuz

Doktor kontrolündeyseniz bence hiç strese girmeyin benim iki ay evvelki doktor kontrolümde sırf yuvarlanmıyor diye gelişim geriliği var demişti iki gün strese girdim sonra baktım kendi kendine dönüyor. Yani onlar en doğru zamanı biliyorlar hepsi kendine özel. Yüzüstü sevmiyor olabilir sırtüstü hatta oturarak bile emekleyen bebekler var. Sizin bebiş de kendine has demek ki 💓 çok sevgiler

Doktor kontrolündeyseniz bence hiç strese girmeyin benim iki ay evvelki doktor kontrolümde sırf yuvarlanmıyor diye gelişim geriliği var demişti iki gün strese girdim sonra baktım kendi kendine dönüyor. Yani onlar en doğru zamanı biliyorlar hepsi kendine özel. Yüzüstü sevmiyor olabilir sırtüstü hatta oturarak bile emekleyen bebekler var. Sizin bebiş de kendine has demek ki 💓 çok sevgiler
Teşekkürler inşallah öyledir 🙏

arkadaşlar bebegim 7 aylık malum havalar sıcak ek gıdada aliyor. yalnız 1 Haftadır doğru dürüst su içeremiyorum.
kaşıkla , biberonla bide sulukla deniyorum bir iki aliyor sonrasın da almıyor..
ne yapabilirim ??

bebeğim 7 aylık ben hala adet olmadım ?? corona olunca kadın doğum uzmanına da gidemedim. 40 dolunca gel demişti doktorum . bir sıkıntı olur mu ki ?

arkadaşlar bebegim 7 aylık malum havalar sıcak ek gıdada aliyor. yalnız 1 Haftadır doğru dürüst su içeremiyorum.
kaşıkla , biberonla bide sulukla deniyorum bir iki aliyor sonrasın da almıyor..
ne yapabilirim ??
Benim de 7 aylık o da içmiyor. Ihlamur yaptım arada onu veriyorum. Zamanla alışır suya diye düşünüyorum.

bebeğim 7 aylık ben hala adet olmadım ?? corona olunca kadın doğum uzmanına da gidemedim. 40 dolunca gel demişti doktorum . bir sıkıntı olur mu ki ?
Ben iki ay önce olmaya başladım ama doktor 1 yıl da sürebilir demişti. 40 gün sonra kontrole gitmiştim ama. Bi sıkıntınız yoksa akıntı ağrı şişlik gibi beklemek daha doğru bu zamanda. Hastane daha tehlikeli gibi. Doktorunuza mesaj da atabilirsiniz içiniz rahat etmediyse.

Ben iki ay önce olmaya başladım ama doktor 1 yıl da sürebilir demişti. 40 gün sonra kontrole gitmiştim ama. Bi sıkıntınız yoksa akıntı ağrı şişlik gibi beklemek daha doğru bu zamanda. Hastane daha tehlikeli gibi. Doktorunuza mesaj da atabilirsiniz içiniz rahat etmediyse.
bir sıkıntım yok cok şükür

herkesin bebegi 7 aylık oldu sanırım. bir gunde ne miktarda ve neler yiyiyor bebekleriniz? nette 1 çay bardagi,bir kase gibi ölçüler yaziyor.benim bebek bir günde sabah yarim yumurta sarisi ve bir cay kaşığı pekmez.ogleden sonra 1 yemek kaşığı kadar sebze puresi,gun icinde az meyve yiyiyor,mesela yarim kayisi gibi.

herkesin bebegi 7 aylık oldu sanırım. bir gunde ne miktarda ve neler yiyiyor bebekleriniz? nette 1 çay bardagi,bir kase gibi ölçüler yaziyor.benim bebek bir günde sabah yarim yumurta sarisi ve bir cay kaşığı pekmez.ogleden sonra 1 yemek kaşığı kadar sebze puresi,gun icinde az meyve yiyiyor,mesela yarim kayisi gibi.
Ben bayadır başladığım için sizin porsiyonlar bana çok minik geldi 😅 hipp organik mama kapları benim ölçüm oldu çorba yaptım mi ona koyuyorum meyve püresini de ona koyuyorum yoğurdu da 🙂 Sabah bir yumurta sarısı ile keçi labne veya peynir öğlen sebze püre yA da çorba öğleden sonra meyve püre akşam yoğurt aralarda anne sütü Veriyorum 🤗 bazen bitirmiyor ama ölçümü şimdilik bu olarak kullanıyorum

bende çorbalara pürelere geçtim ama bebeğim sevmedi hiçbirini hergün bir çeşidini denedim ama midesi bulanıyor yaptığım gibi kalıyor hepsi

Bu arada avokado sabah kahvaltısının yanında minik minik veriyorum çok seviyor. D vitaminini de çok yağlı olduğu için onunla veriyorum. Baya seviyor bi deneyin isterseniz.

avokado benimki de sevdi,muzla birlikte ezdim yemedi, tek verince seviyo. bizim sıkıntımız kaşıkla hicbirsey yemiyo,ağzını açmıyor. elle yedirince yiyiyor .mesela kabagi çorba seklinde veremiyorum ama mücver gibi firinda yapinca yiyiyor. ama yedigi miktarlar genel olarak az malesef

avokado benimki de sevdi,muzla birlikte ezdim yemedi, tek verince seviyo. bizim sıkıntımız kaşıkla hicbirsey yemiyo,ağzını açmıyor. elle yedirince yiyiyor .mesela kabagi çorba seklinde veremiyorum ama mücver gibi firinda yapinca yiyiyor. ama yedigi miktarlar genel olarak az malesef
Ya amanın aynı şey bizde de var 😂 ben de elle veriyorum her şeyi öyle yiyor. Kaşıkla anca çorbamsı ya da yoğurt türü şeyler o da azıcık. avokadoyu oğlum da sade seviyo ; ama ben minnacık limon damlatıyorum yine de yavan olmasın diye. dediğiniz gibi doyumluk pek yemiyorlar. Mücveri yarın deneyeceğim bakalım umarım sever

X