2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Senin sonuncuda baya koyuymu valla. Benim bu kadar koyu değil ama daha adet günüm cumartesi olacak. Normal diye düşünüyorum. Hayırlısı... sana da teşekkürler yorumların için 😘
Rica ederim. 🤗 Bence de normal. Diğer fotoğraf paylaşan arkadaşın değeri de 300 lerde çıktığına göre koyuluk açıklık bir kriter değilmiş, görmüş olduk.

Slm benimde pazar akşamı testim çok silik çıktı Pazartesi sabah tahlil 125 çıktı dün tekrar tahlilde 370 çıktı inşallah haftaya keseyi görmeye gidicez rabbim sağ Salim kazasız belasız hayırlısıyla kucağımıza almayıda nasip etsin 🙏🏻

Merhaba kızlar hepimizin bebişleri hayırlı olsun inşallah sağ salim kucaklarımıza alırız.Biz 7 haftalığız doğum 1 Ocak görünüyor tabi erken gelmeyi tercih etmezse 🤗 bugün tahlillerim yapıldı sonuçlar haftaya çıkacak umarım her şey yolunda gider 🙏

Merhaba arkadaşlar. Benim boğazlarım ağrıyor burnum akıyor. Bütün kış hasta olmadım. Hasta olacak günü mü buldum ya😞

Merhaba kızlar hepimizin bebişleri hayırlı olsun inşallah sağ salim kucaklarımıza alırız.Biz 7 haftalığız doğum 1 Ocak görünüyor tabi erken gelmeyi tercih etmezse 🤗 bugün tahlillerim yapıldı sonuçlar haftaya çıkacak umarım her şey yolunda gider 🙏
Merhaba hayırlı olsun siz baya yol almışsınız aslında ne güzel. 😊

Ben de sizin gibi geçen sene kayıp yaşadım daha sonrası aşılama tedavisi gördüm baya bir uğraşlar sonucunda sonun da oldu.Büyümeye başladık inşallah hep birlikte bu grupta bebişlerimizi büyüteceğiz :halay:
İnşAllah cnm. En büyük korku zaten kayıp yaşamak. Rabbim bizi de bebişlerimizi de korur inş. Hayırlı sağlıklı bi gebelik dönemi Yaşar bebişlerimizi kucağımıza alırız. Benim bu 4. Bebişim 3 kayıp yaşadım yeni sorunu buldularda inş devam eder sağlıklı bi şekilde 🤲

İnşAllah cnm. En büyük korku zaten kayıp yaşamak. Rabbim bizi de bebişlerimizi de korur inş. Hayırlı sağlıklı bi gebelik dönemi Yaşar bebişlerimizi kucağımıza alırız. Benim bu 4. Bebişim 3 kayıp yaşadım yeni sorunu buldularda inş devam eder sağlıklı bi şekilde 🤲
Rabbim kimseye yaşatmasın çok zor.Şimdi keyfini çıkaralım inşallah 🤗 şu aralar beni baya bir sarsıyor ama diyorum ki sağlıklı sıhhatli olsun da ben razıyım 🤗

Ben de sizin gibi geçen sene kayıp yaşadım daha sonrası aşılama tedavisi gördüm baya bir uğraşlar sonucunda sonun da oldu.Büyümeye başladık inşallah hep birlikte bu grupta bebişlerimizi büyüteceğiz :halay:
benimde sizin gibi biraz uğraştırdı geçen ay tüp bebek tedavisi oldum hiç yumurta çıkmadı bu ay kendi geldi şaşırtıcı ama çok güzel kalp atışını duyarsam tam rahatlicam inşallah 🙏🏻

Merhaba...
19 nisan son adet tarihimdi. Dun test yaptim pozitif cikti kan tahlili sonucum beta hcg 125.
23 ocak 2020 beklenen dogum tarihi ile grubun yeni uyesiyim :)
2016 ocak annesi grubundaydim 4 yil once, erken dogumla 2015 aralik annesi oldum. Bu ikinci cocugum 😌

X