2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba...
19 nisan son adet tarihimdi. Dun test yaptim pozitif cikti kan tahlili sonucum beta hcg 125.
23 ocak 2020 beklenen dogum tarihi ile grubun yeni uyesiyim :)
2016 ocak annesi grubundaydim 4 yil once, erken dogumla 2015 aralik annesi oldum. Bu ikinci cocugum 😌
allah tamamına erdirsin inşallah benimde son adet tarihim 18 nisan sezaryen olacağı için Doğum tarihi 15 ocak benim hcg 3 gün önce benim 370 ti senin geç dölenme olmuş ne güzel ya burda ki arkadaşlarla gebe arkadaşı olmak😁

Kizlar selamm ben de 1 yildir deneyenlerdenim pes ettigim anda supriz oldu 6+5 kalp atisini duyduk cok sukur nasil bulantilariniz basladimi kismetse 5 ocak dogum yapicagim tarih
Benimde tüp bebeğe başlicağım ay süprizi yaptı benim bulantı YÖK ama göğsüm ve bacaklarım ağırıyor bide kasıklarda batma var bu gün daha da arttı hamileliğin yan etkilerini yaşamak bile güzel 😊

Merhaba...
19 nisan son adet tarihimdi. Dun test yaptim pozitif cikti kan tahlili sonucum beta hcg 125.
2016 ocak annesi grubundaydim 4 yil once, erken dogumla 2015 aralik annesi oldum. Bu ikinci cocugum 😌
Bizim tarihler birbirine yakın. 😂 son adet tarihim 20 Nisan benim de 😊

Merhaba...
Canımm merhaba😁 2016 ağustos annesiyim..ikinci bebişim de yolda inşallah SAT 15 nisan benmde.bhcg salı günü 659 çıktı bnmde hayırla alalım kucağımıza inşallah.kendime benzettim de yazayım dedim. :anneadayı:

allah tamamına erdirsin inşallah benimde son adet tarihim 18 nisan sezaryen olacağı için Doğum tarihi 15 ocak benim hcg 3 gün önce benim 370 ti senin geç dölenme olmuş ne güzel ya burda ki arkadaşlarla gebe arkadaşı olmak😁
Sat Nisan grubu kurup bi arada olabiliriz aslında:KK200:

Evet gec dollenme galiba cunku normal takvime gore yumurtlama gununu kaçırmıştık. Bu aydan pek umudum yoktu o yuzden. Hatta carsamba beklenen adet gunumde kanama oldu orucumu actim. Sonra devam etmeyince dun test yaptim pozitif cikinca cok sasirdim. Yerlesme kanamasiymis demek ki. Oruc da bosa gitti :)

Merhaba kizlar!
Bir suru 2020 ocak anneleri grubu var KKde, bu resmi olan mi oluyor? 😊
Benim son adet tarihim 13 nisan. Pazartesi gunu bhcg 453 cikti. Tahmini dogum tarihim 18 ocak. Ilk bebegim olucak insallah. Daha once bir dusugum var, o sebeple de epeyce gerginim tabi.
Onumuzdeki pazartesi de keseyi gormeye gidicem, hersey yolunda gider umarim! Herkese sevgiler :KK200:

benimde sizin gibi biraz uğraştırdı geçen ay tüp bebek tedavisi oldum hiç yumurta çıkmadı bu ay kendi geldi şaşırtıcı ama çok güzel kalp atışını duyarsam tam rahatlicam inşallah 🙏🏻
Çok şükür canım ben de 5 aşılama denedim bu da olmasaydı tüp bebeğe geçiş yapacaktık gerek kalmadı çok şükür inşallah kalp atışlarını duyarsın bebişinin rabbim sağlıklı sıhhatli kucağımıza almayı nasip eder inşallah 🤗🤗🤗

Kizlar selamm ben de 1 yildir deneyenlerdenim pes ettigim anda supriz oldu 6+5 kalp atisini duyduk cok sukur nasil bulantilariniz basladimi kismetse 5 ocak dogum yapicagim tarih
Benim de 1 ocak görünüyor şimdilik bulantım yok ama halsizlik ve uyku isteği oluyor içim bir tuhaflaşıyor sanki zehirleniyor gibiyim tuhaf oluyorum sen de var mı ?☺️

Merhaba kizlar!
Bir suru 2020 ocak anneleri grubu var KKde, bu resmi olan mi oluyor? 😊
Benim son adet tarihim 13 nisan. Pazartesi gunu bhcg 453 cikti. Tahmini dogum tarihim 18 ocak. Ilk bebegim olucak insallah. Daha once bir dusugum var, o sebeple de epeyce gerginim tabi.
Onumuzdeki pazartesi de keseyi gormeye gidicem, hersey yolunda gider umarim! Herkese sevgiler :KK200:
Hayırlı olsun inşallah bebişin benim de kalp atışı olmadığı için kürtaj olmuştum daha önce ben de çok gergindim ama sonra her hamilelik aynı olacak diye bir şey yok diye kendimi rahatlattım ve keyfine bakmaya çalışıyorum bebişleri sağlıkla sıhhatle kucağımıza alırız inşallah 🙏

Çok şükür canım ben de 5 aşılama denedim bu da olmasaydı tüp bebeğe geçiş yapacaktık gerek kalmadı çok şükür inşallah kalp atışlarını duyarsın bebişinin rabbim sağlıklı sıhhatli kucağımıza almayı nasip eder inşallah 🤗🤗🤗inşallah canım hepimiz kazasız belasız hayırlısıyla bebişlerimize kavuşuruz🙏🏻👼🏻

X