2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ben de henüz hiç hissetmedim 16+6 bugün hatta 5 gün de büyük çıkıyor ultrasonda yani 17+4 şu an. Benim aşım da 21 Ağustos'ta

Erkek bebekleri geç hareket ediyor kızlar daha erken his ediliyor benim kız olduğu için belki erken hareketlendi oğlum 5 aylık his ettim büyük kızımı daha erken his ettim

Benim aşı ayın 16 altısında ama tatilde olucaz erken olmaz mı dedik YÖK dediler geç olur ama erken olmaz dediler bilginiz olsun benimde o zaman kadar 20 hafta bitmiş olur
Ben bikac kez gittim israrla en erken 20. Hafta dediler. Benim de 2. Kizim ama daha hareket yok

Selam herkese :21:
Bende dün ve bugün hiç hissetmedim hareketini bi kaç günde kendimi fazla yordum kasığım ve belim çok ağrıdı.
Ben oğlumda 18.haftada hissetmiştim hareketini ultrasonda daha büyük gözükmesine rağmen ilk bebekte geç hissediliyo 2.daha erken ilk bebişi olanlar panik yapmasın.
Benimde üçlü test sonucum çıkmış ama anlayamadım referans aralığı yazmıyo anlayan arkadaşlar varsa bi bakabilir mi o_Oüçünü birden yükleyemedim kolaj yaptım

Eklentiler

• 2019-08-09-16-45-09-164.jpg
    2019-08-09-16-45-09-164.jpg
    136,4 KB · Görüntüleme: 37
Aaa benim tetanoz aşımı bu pazartesi yaptılar daha 20 haftalık değildim ama şu 17+5 falandım en fazla
Bir sıkıntı mı oluyor acaba neden 20 hafta diye belirtmişler
Acıyor bu arada kullanmadığınız kolunuzdan yaptırın

Benim aşı ayın 16 altısında ama tatilde olucaz erken olmaz mı dedik YÖK dediler geç olur ama erken olmaz dediler bilginiz olsun benimde o zaman kadar 20 hafta bitmiş olur
Benım 17 haftam doldu dün bugün için taa gebeliğimin basında tarih vermişti sağlık ocağı gel diye ben bugün tetanoz aşısı oldum erken değil dedi doktor ama şimdi herkes 20.hafta yazmış benım 21.haftada 2.dozumu vuracaklar

Aaa benim tetanoz aşımı bu pazartesi yaptılar daha 20 haftalık değildim ama şu 17+5 falandım en fazla
Bir sıkıntı mı oluyor acaba neden 20 hafta diye belirtmişler
Acıyor bu arada kullanmadığınız kolunuzdan yaptırın
Bende bugün 17+1 de oldum aşımı sordum 20.haftada olmuyor mu erken değil mi diye 17.hafta bittiğinden itibaren yapıyoruz dediler 1 ay sonra 2.doz yapacaklar benım 10 dk sonra geçti suan ağrım falan yok azııcık yakar gibi oldu düzeldi😊

Bende bugün 17+1 de oldum aşımı sordum 20.haftada olmuyor mu erken değil mi diye 17.hafta bittiğinden itibaren yapıyoruz dediler 1 ay sonra 2.doz yapacaklar benım 10 dk sonra geçti suan ağrım falan yok azııcık yakar gibi oldu düzeldi😊
Ağrı demeyeyim de nasıl diyeyim bir yere vurmuşsun morarmış gibi oluyor bugün beşinci gün ellersem o his hala var
İnşallah olmaz ama :)
Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim

Kimse beni çağırmadı tetanoza dün ilaç yazdırmaya gittim izindeymiş artık benimki bayram sonuna kaldı demek

Şimdi bende aynı durum dünden beri sertleşiyor ve afedersiniz alta vuruyor acaba doktora gitmeli miyim benimde 17 haftalık oldu
azicik yurusem hemen sertleşiyor. alt tarafa baski yapıyor kendimi yormamaya calisyorrum ama mümkün degil misafirim var kucuk çocuğum var. siz de mumkunse dikkat edin zorlamayin kendinizi. ne zman kontrolunuz?

azicik yurusem hemen sertleşiyor. alt tarafa baski yapıyor kendimi yormamaya calisyorrum ama mümkün degil misafirim var kucuk çocuğum var. siz de mumkunse dikkat edin zorlamayin kendinizi. ne zman kontrolunuz?
Bu gün gittim doktora uzun yolla da çıkıcaz o yüzden gitti söyledim şikayeti magnezyum ve kalsiyum yazdı

X