2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar merhaba ben 16+1 hamileyim az önce karnımın alt tarafında ortaya doğru sanki böyle pıt diye bişey attı 2 kere falan. İlk gebeliğim o yüzden tam emin değilim bu bebeğin hareket etmesimi oluyo bu haftalarda sizlerde hissettiniz mi bebeğinizi 😍
Merhaba canim evet olabilir tamda öyle pıt pıt diye atlıyor başlarda

Seninle günlerimiz aynı bende öğrenseydim cinsiyet merak içindeyim😊
Vallahi hiç merak etmedim annem daha hamile değilken rüyamda mavi battaniye ile koluma bebek koydular boşuna cinsiyet peşinde koşma dedi bi süre kızdır diye avundum ama dogru çıktı. İnşallah saglıklı olurlar Allah gönlüne göre versin

Vallahi hiç merak etmedim annem daha hamile değilken rüyamda mavi battaniye ile koluma bebek koydular boşuna cinsiyet peşinde koşma dedi bi süre kızdır diye avundum ama dogru çıktı. İnşallah saglıklı olurlar Allah gönlüne göre versin
Benim de kız kardeşim benim için istişare uykusuna yattı mavi bebek battaniyesi gördüm dedi rüyalara inanırım bakalım çıkıcak mı😊

Ben tam oda almadım çok şükür imkanımız da vardı. Dolaplar küçücük ve bebeksi oluyor. 3 yaşında güzel bir dolap ve yatak aldık.
Aynen en güzeli bencede şimdilik sadece kullanışlı bir beşik ve bir dolap gerekli sonra cok guzel genç odaları var bazalı vs büyüdüğünde şık bir oda olur😊

Kızlar merhaba. Benim de son adet tarihim 1 mayıs. Her ne kadar 5 Şubat görünse de ocak annesi olacağıma dair bir hissiyat var içimde. Var mı benim gibi yakın sat ı olan? Hepinize hayırlı olsun. Inşallah güzel geçiyordur hamileliğiniz.

Amin canım inşallah Bi oğlum var dünyalara değişmem Bi oğlum daha olsa yine üzülmem çünkü evlat acısını tattım Rabbım hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin sadece içimden geçen tuhaf bir duygu anlatamam
Hersey guzel olacak canim insallah Rabbimin izniyle :) guzel dusun ki bebis strese girmesin . Saglicakla kucagina alacaksin insallah. Benimde bir kan degerimde sorun varmis , yurtdisindayim ben burda o degere bakiyorlarmis ama tr de bakmiyorlarmis. Kan degerimin yukselmemesi gerekiyormus kontrol altindayim. Bebis dogdugunda sariligi yuksek olabiliyormus hatta kanini degisiyorlarmis o degerden dolayi. Ilk basta korktum sonra dedim ki kendi kendime Rabbim neylerse guzel eyler. Ben strese girsemde hersey olacagina varir. :KK66: sende stres yapma canim benim insallah cok guzel dogum hikayelerimiz olacak :KK43:

X